HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Aleksandrowicz koszykówka - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Aleksandrowicz koszykówka - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 9 stycznia 2018 r. godz. 15:05

Aleksandrowicz odszedł z Legii do Astorii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Michał Aleksandrowicz po 3,5 roku w Legii Warszawa, zmienił barwy klubowe. Rzucający obrońca stołecznego klubu rozwiązał we wtorek umowę za porozumieniem stron i podpisze półtoraroczny kontrakt z I-ligową Astorią Bydgoszcz. Popularny "Panda" rozegrał 127 meczów w barwach naszego klubu, zdobywając w nich 1117 punktów - średnio 8,8 na mecz. W maju zeszłego roku wywalczył z Legią awans do PLK.

Mecze Michała Aleksandrowicza w Legii:
sezon 2014/15 (I liga): 36 meczów, 904:03 min. (śr. 25:06), 380 punktów (śr. 10,6)
sezon 2015/16 (I liga): 41 meczów, 903:50 min. (śr. 22:02), 399 punktów (śr. 9,7)
sezon 2016/17 (I liga): 34 mecze, 711 min. (śr. 20,9), 295 punktów (śr. 8,7)
sezon 2017/18 (PLK): 16 meczów, 164:20 min. (śr. 10:16), 43 punkty (śr. 2,7)

Łącznie: 127 meczów, 2683 min., 1117 punktów (śr. 8,8)

Komentarze: (10)

tutu, 09.01.2018 15:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki Panda może w Astorii pograsz bo tu w Legii przez 18 sekund w ostatnim meczu nic nie pokazałeś(szyderka)

zorro, 09.01.2018 16:13 - *.dynamic.chello.pl

Dobry ruch Panie Michale,też bym tak zrobil.Dziekujemy i życzymy powodzenia.

Ewakuacja z tąpiącego się okrętu., 09.01.2018 17:05 - *.static.ip.netia.com.pl

Ciekawe ILU zawodników pójdzie jego śladem. W I Lidze jest wiele drużyn, które przyjmą z otwrtymi rękoma zawodników z Legii.

Roman, 12.01.2018 07:49 - *.wpia.uw.edu.pl

do tutu: spadaj na bambus... to trener decyduje kto ile gra a nie zawodnik a tern trener to nie dość, że szalony to jeszcze tylko murzynów preferuje i obcokrajowców ! I to jest Legia? Połowa składu czarna ????

Kibic (L), 12.01.2018 16:45 - *.static.ip.netia.com.pl

To nie Aleksandrowicz powinien opuścić szeregi legionistów.

Legia nieeeeeek, 12.01.2018 17:09 - *.play-internet.pl

Pandzioch, dzięki za tyle lat na piersi z elką. Trochę wyszło zamieszania z jego przejsciem. Ekstraklasa to jeszcze nie do końca jego poziom, w Astorii chociaż pogra sobie chłopak. Połamania deski

tutu, 12.01.2018 17:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Roman
jak trener wpuszcza zawodnika na 18 sek to dobry trener ,czy taki co chce zgnoić chłopaka?A może to za kare bo już wcześniej miał zmienić klub?
Bakun-Spasev 8-8 czyli zgodnie z logiką trener out?

Do roman, 12.01.2018 18:02 - *.warszawa.vectranet.pl

Połowa? W Legii gra kilkunastu zawodników a murzynów jest trzech... matematyk z ciebie albo polonista

"Trener preferuje czarnych"-cytat., 13.01.2018 21:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Może nie do końca. Bo jak ich NIE URUCHOMI to go posądzą o rasizm i nadadzą do PE Unii Europejskiej/Kibucowskiej.

tutu, 14.01.2018 12:19 - *.adsl.inetia.pl

Panda pierwszy mecz 15 pkt,29 min,eval 13
ile z nimi trenowal ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.