Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
1 sierpnia zbiórka krwi na Legii!
1 sierpnia zbiórka krwi na Legii!
Piątek, 24 lipca 2015 r. godz. 10:39

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

1 sierpnia zbiórka krwi na Legii!

Woytek

W 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego na stadionie Legii odbędzie się kolejna zbiórka krwi organizowana przez fanów stołecznej drużyny. W okresie wakacyjnym w Warszawie występuje największy niedobór krwi - tym bardziej zachęcamy do włączenia się do akcji!

Zbiórka organizowana przez Krewkich Legionistów przy współpracy SKLW będzie prowadzona 1 sierpnia w godzinach 10-15.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!