Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
30 lipca kibicowska zbiórka krwi na stadionie Legii!
Czwartek, 28 lipca 2016 r. godz. 13:01

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

30 lipca: Zbiórka krwi na Legii, odbiór zniczy, koszulki PW, zbiórka książek!

Krewcy Legioniści, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę w godzinach 9-14 na stadionie Legii odbędzie się honorowa zbiórka krwi zorganizowana przez KHDK Krewcy Legioniści i Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa. W tym celu podstawione zostaną dwa autokary-krwiobusy, w których odbywać się będzie pobieranie cennego daru życia. Wszystkich chętnych potencjalnych krwiodawców zapraszamy, zwłaszcza że każdy kto odda krew, otrzyma od klubu darmowy bilet na mecz Legii z Piastem Gliwice!
Dzięki RCKiK w Warszawie nasi krwiodawcy otrzymają również bardzo przydatne upominki-niespodzianki.

W tym samym czasie i miejscu prowadzona będzie coroczna dystrybucja zniczy legijnych, odpalanych corocznie w kilkuset miejscach pamięci z lat okupacji i Powstania Warszawskiego. Dla grup dostępna będzie też biało czerwona wstążka do dekoracji grobów i pomników oraz legijne naklejki na znicze PamiętaMY.

fot. Hugollek / Legionisci.com

Dodatkowo będzie też możliwość nabycia t-shirtów (44 zł) i koszulek polo (63 zł) z powstańczym motywem oraz vlepek.

Podczas sobotniej akcji będzie możliwość pomocy przy produkcji chorągiewek powstańczych. Każda para rąk mile widziana!

fot. Hugollek / Legionisci.comfot. Hugollek / Legionisci.com

Ponadto podczas trwania zbiórki krwi prowadzona będzie zbiórka książek. Książki dziecięce i młodzieżowe przekazane zostaną dla polskich dzieci na wileńszczyźnie oraz do domów dziecka. Pozostałe książki które uda się zebrać przekazane zostaną na prowadzoną przez kibiców Legii akcję „Książka w Pudle”. Jeśli posiadacie w domu jakieś zbywające Wam książki serdecznie prosimy o przyniesienie ich w godzinach trwania akcji.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy!Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!