Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 10 sierpnia 2017 r. godz. 13:38

Gadżety Dobrych Ludzi do nabycia w Źródełku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W dniu meczu z Piastem w godzinach 18-20 w Źródełku, Dobrzy (L)udzie prowadzić będą sprzedaż legijnych gadżetów, z których cały zysk zostanie przeznaczony na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Do kupienia będą legijne vlepki, kubki (25 zł) oraz poduszki (40) z różnymi bajkowymi motywami - postaciami, które zostały namalowane na ścianach CZD. Przypominamy także o możliwości wsparcia akcji zakupu nowej karetki dla CZD.

Akcję może wesprzeć każdy - wystarczy zrobić przelew na poniższy numer konta:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445

z dopiskiem Dobrzy Ludzie - Kibice Legii Dzieciom "Karetka dla CZD"



przeczytaj więcej o:, , , ,


Komentarze: (10)

zapalony kibic, 01.08.2017 10:49:50 - *.132

super akcja.popieram w 100%.kubeczki w środę zakupię

magda, 01.08.2017 12:47:47 - *.static.chello.pl

Czy mam doliczyć jakiś pieniążek za przesyłkę ?

Arek, 01.08.2017 14:30:58 - *.free.aero2.net.pl

A czy mógłby ktoś napisać, ile już jest zebrane i ile jeszcze brakuje?

do magda, 10.08.2017 14:17:41 - *.centertel.pl

sprzedaż jest na miejscu w źródełku, póki co nie ma info o sprzedaży wysyłkowej

@ AREK, 10.08.2017 14:41:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ok. 63813zł
Koszt Karetki ok 350 tysięcy

Mietus, 10.08.2017 14:47:07 - *.centertel.pl

Ceny leko wysokie ale gadżety fajne choć mogło byc lepiej ja niestety nie skorzystam . Dziekuje !!! Pozdro Legia !!!

wójt , 10.08.2017 16:49:39 - *.dynamic.chello.pl

Super akcja, tylko mam nadzieję że właściciele praw do animacji się nie doczepia, ich raczej nie będzie interesowało na co idzie kasa...

oLaf, 10.08.2017 18:13:45 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

brawo, super zdjęcia - ktoś pomyślał (dzisiaj to rzadkość, stąd szacunek podwójny : )

Artur, 10.08.2017 21:18:32 - *.static.isp.enf.pl

A cZy mozna pomyslec o legionistach spoza Warszawy? Moze jakies wysylkowe gadzety? Ja bym zakupil. Podziwiam Dobrych Ludzi!

fan, 11.08.2017 10:50:18 - *.internetdsl.tpnet.pl

kiedy info o szalikach DOBRZY LUDZIE , wpłata, odbiór itp?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.