Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Drużyna Legii oddała hołd Powstańcom Warszawskim - fot. Woytek / Legionisci.com
Drużyna Legii oddała hołd Powstańcom Warszawskim - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 1 sierpnia 2017 r. godz. 17:38

Drużyna oddała hołd Powstańcom. Osiemnastka na Astanę

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kilka minut przed Godziną "W" cała drużyna stawiła się na głównej płycie boiska i stanęła w kółki. Punktualnie o godzinie 17 zespół oddał hołd Powstańcom Warszawskim. Jacek Magiera zapowiedział na konferencji prasowej, że meczowa osiemnastka w porównaniu z pierwszym meczem w Astanie będzie różniła się tylko o jedno nazwisko.



W treningu, który rozpoczął się kilka minut później na bocznym boisku wzięło udział 16 zawodników z pola i 3 bramkarzy. Miejsce Konrada Michalaka zajmie w środę Sebastian Szymański.

Osiemnastka na Astanę

Bramkarze: 33. Radosław Cierzniak, 1. Arkadiusz Malarz

Obrońcy: 28. Łukasz Broź, 4. Jakub Czerwiński, 5. Maciej Dąbrowski, 14. Adam Hlousek, 55. Artur Jędrzejczyk, 2. Michał Pazdan

Pomocnicy: 6. Guilherme, 22. Kasper Hamalainen, 15. Michał Kopczyński, 18. Michał Kucharczyk, 31. Krzysztof Mączyński, 75. Thibault Moulin, 21. Dominik Nagy, 8. Cristian Pasquato, 53. Sebastian Szymański

Napastnicy: 99. Armando Sadiku

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com



Komentarze: (27)

ssf, 01.08.2017 17:54:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co z tym berto ?

Rado, 01.08.2017 18:10:53 - *.play-internet.pl

Przestać w koncu grać u siebie dwoma defensywnymi pomocnikami!
Malarz
Jędrzejczyk - Czerwiński - Pazdan - Hlousek
Nagy - Gui - Mączyński - Hamalainen - Szymański
Sadiku

sns, 01.08.2017 18:11:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Kopczyński? Czy Magiera jeszcze się na nim nie poznał?

L, 01.08.2017 18:24:56 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ktoś mi powie co się dzieje z Moneta.?

Cult⚽️Legia, 01.08.2017 18:38:04 - *.219

Jaki trener taka drużyna,Jaki Ojciek takie dzieci...

dex, 01.08.2017 19:22:09 - *.play-internet.pl

A co z Chukwu? Co się z nim dzieje?

tommm, 01.08.2017 19:26:02 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Malarz
Jędza Dąbrowski Pazdan Hlousek
Mąka Moulin
Guilherme Hama Nagy
Sadiku

Ale jaja, 01.08.2017 19:29:34 - *.skranetcan.pl

Walczyć do końca
Pokazać im mecze w których byliśmy skazani na porażkę a mimo to dalismy rade ,najlepszy z ostatnich lat to spartak- legia i powitanie na Okęciu Janusz gol aleale

Legionista, 01.08.2017 19:37:14 - *.226

Antoni Piechniczek (jednak był piłkarzem Legii...) Powiedział 'Zostawcie Magierę w spokoju..." I ma racje ponieważ Magiera różni się od Czerczesova tym że ma jakąś wizje...

Gor, 01.08.2017 19:47:57 - *.48

Siwy o jedno nazwisko chyba sobie żarty robił,conajmniej o cztery!trzech do ataku!!!

Marecki, 01.08.2017 20:13:15 - *.dynamic.chello.pl

Malarz
Jedza - Pazdan, Dąbrowski - Gui
Moulin, Mąka
Kucharczyk, Nagy, Hama
Sadiku

kosak, 01.08.2017 20:43:57 - *.centertel.pl

do ssf berto nie jest zgłoszony do tej rundy

kosak, 01.08.2017 20:45:55 - *.centertel.pl

do L, Monata jest przesunięty do drugiego zespołu

Arecki, 01.08.2017 21:18:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczyć tak jak POWSTAŃCY , a będzie jutro dobrze.Cześć i Chwała BOHATEROM.

Jsc, 01.08.2017 21:37:26 - *.play-internet.pl

0-2 niestety

Do Arecki, 01.08.2017 21:37:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oby nie. Powstańcy polegli...

yapi, 01.08.2017 21:38:23 - *.dynamic.chello.pl

Po tych milionach euro za LM skład jest słabszy niż przed tymi milionami

tomiacacb, 01.08.2017 21:53:01 - *.18-2.cable.virginm.net

było ich zabrać do centrum miasta żeby zrozumieli dla kogo grają. Szczególnie nowi, a i strzy zawodnicy by sobie przypomnieli.

Konst, 01.08.2017 21:57:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trochę to nagranie "pod publiczkę" bo nawet nie zatrzymali jakiś pajacow biegajacych przy bramce pod Południową... no comment

b, 01.08.2017 23:14:40 - *.167.threembb.co.uk

Co sie dzieje z Chukwu, Sanogo? Kontuzje?

sas, 01.08.2017 23:35:20 - *.sokolowpodlaski.vectranet.pl

berto musi dojsc do formy

Cult⚽️Legia, 02.08.2017 00:22:00 - *.24

Do miasta!na długi trucht!trasá Fety! Aby zakończyć treningi pod Kròlem Zygmuntem I obiecać mu że obronimy Mistrza!Niech nowi I reszta poczujá Warszawe✨⚽️✨Mistrzoská

Pepe, 02.08.2017 01:59:24 - *.red-83-53-211.dynamicip.rima-tde.net

@Konst
To byli sędziowie z Danii i chyba nikt im nie powiedział co to za uroczystość.

Old Kibol, 02.08.2017 03:04:12 - *.dynamic.chello.pl

@Konst

Nie wiem synku o czy mówisz. Akcja była w porządku. Legia to klub warszawski.

Jazz(L)atin, 02.08.2017 13:18:38 - *.dynamic.chello.pl

qrka flaszka, a co z Sanogo, Monetą, Niezgodą etc.? Niech chłopaków gdzieś wypożyczą a nie kiszą ich jak ogórki. Pytanie nr 2 - skoro Magic prowadził zespół pierwszoligowy (ZS) i mający (chyba) rozeznanie wśród graczy pierwszoligowych to dlaczego nie ściągnął do (L) Angulo?

Kibic (L), 03.08.2017 07:38:03 - *.com.pl

Ciekawe, czy Merel oglądała transmisję z meczu Legia - Astana.

W/s. oprawy, 03.08.2017 08:24:20 - *.com.pl

Pokazaliście i dzięki temu przypomnieliście całemu światu, że Polska miała większą tragedię, niż ta co jest w Syrii i Płn. i Środkowej Afryce.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.