Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Armando Sadiku - fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 3 października 2017 r. godz. 08:35

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Wszyscy zawodnicy Legii otrzymali bardzo niskie oceny za niedzielny mecz z Lechem Poznań. Najwyższą z nich uzyskał Arkadiusz Malarz - 2,1, a najniższą Armando Sadiku - 1,2. W sumie oceniało 1341 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 1,6.

Malarz 2,1
Niezgoda 1,9
Guilherme 1,8
Jodłowiec 1,8
Hlousek 1,6
Kucharczyk 1,6
Broź 1,5
Hamalainen 1,5
Nagy 1,5
Dąbrowski 1,4
Pazdan 1,4
Kopczyński 1,3
Moulin 1,3
Sadiku 1,2


przeczytaj więcej o:,


Komentarze: (43)

grzesiek, 03.10.2017 08:40:25 - *.centertel.pl

Spraw Panie, aby slaba postawa naszych pilkarzy byla checia zwolnienia prezesa.

..., 03.10.2017 08:53:07 - *.dynamic.chello.pl

Powinny być same 1...

Pan Jacek, 03.10.2017 08:57:59 - *.met.pl

Wszyscy ZERO !!!!!!
(niezbyt) tanie sprzedajne dziwki !!!
Bez honoru i ambicji !!!
Wszyscy WON z LEGII !!!
Mioduski też !!!!
LEGIA TO MY !!!!!!!

RonKarski, 03.10.2017 08:57:59 - *.centertel.pl

Wszyscy za wysoko. Dodam jeszcze trenerka bez honoru i doswiadczenia w pilce seniorskiej oraz bezjajecznego prezesika, korpo mitomana no i mamy juz caly obraz nedzy i rozpaczy

M3, 03.10.2017 09:02:16 - *.play-internet.pl

Ja nie dalem Sadiku tak niskiej oceny. Nawet Niko nie strzelalby z takimi pomocnikami. Moulin i Kopczynski to parodia pomicnikow.

EBR , 03.10.2017 09:08:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wszyscy za wysoko.

wojtas, 03.10.2017 09:16:16 - *.82

kopczyński za wysoko

Wojtas, 03.10.2017 09:19:42 - *.134

Szkoda nawet takie coś oceniać.

Redakcja powinna napisać, że wystawia wszystkim po 1 i nie ma głosowania przy takim graniu!

Jerry do Pan Jacek, 03.10.2017 09:22:23 - *.tktelekom.pl

To kiedy zobaczymy Cię na boisku ??

Do pana Jacka, 03.10.2017 09:33:48 - *.centertel.pl

I catering tez zmienić bo sie tego nie da jesc !!!

do Jerry, 03.10.2017 10:08:22 - *.rdns.ukservers.com

Nawet jutro. To kiedy zobaczę 50 tysięcy za miesiąc pracy? Masz tyle?

do Pan Jacek, 03.10.2017 10:10:01 - *.66

to wchodź na bojo i zap... cwaniaczku! Jak ja nie lubię takich napinaczy...

Pan Jacek, 03.10.2017 11:03:51 - *.met.pl

do: do Pan Jacek :
a lekcje odrobione, synku ??
Zostaw komputer w spokoju i zrób coś pożytecznego !

@rek, 03.10.2017 11:08:08 - *.dynamic.chello.pl

Mam dwa postulaty (lol);))), a mianowicie..:

1 - nazwa tej rubryki przez następnych kilka tygodni/miesięcy/ nie powinna się nazywać "Ocena Legionistów" tylko "Ocena wkładów do koszulek"...
2 - jak najszybciej wprowadzić ocenę "0", oznaczającą kompletny brak zaangażowania danego "zawodnika" i jego "przejście koło meczu"... Pozdro (L)

Mike, 03.10.2017 11:50:37 - *.netfala.pl

Oni sami wchodzą i się oceniają

do Jerry, 03.10.2017 12:28:13 - *.play-internet.pl

Ja za te 200 tysięcy Jędrzejczyka moge nawet dziś być na boisku,gorszej padaki od niego nie zagram.

kaktus, 03.10.2017 12:35:35 - *.static.ip.netia.com.pl

najbardziej wygranymi są Ci, którzy w tym meczu nie zagrali...

Eloeloelo, 03.10.2017 12:35:37 - *.dynamic.mm.pl

I tak za wysokie te oceny

warszawiak66, 03.10.2017 12:41:40 - *.dynamic.chello.pl

Nie zgadzam się z oceną Saidiku. Napastnika, który poza jedną (zbyt mocną) wrzutką Hlouska nie dostał ani jednego, powtarzam, ani jednego podania od pomocników oceniacie go na 1?

kojot, 03.10.2017 12:50:56 - *.28-151.wind.it

Guilherme za nisko jako jedyny walczył i próbował zmotywować innych

L, 03.10.2017 13:05:42 - *.play-internet.pl

Jacek weź się ...

Marco, 03.10.2017 13:06:25 - *.2.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ale jaka jest skala ocen? Nie każdy czyta was na co dzień i nie każdy musi wiedzieć.

Sebo(L), 03.10.2017 13:44:30 - *.play-internet.pl

Mam nadzieję,że w najbliższym meczu na Łazienkowskiej zamiast flag zostanie wywieszony mega zajebisty transparent z odpowiednim komentarzem odnośnie gry "piłkarzy",a najlepszym dopingiem dla zawodników będzie...jego brak. Totalna cisza może w końcu zmobilizuje tych pseudo grajków do jakiegoś wysiłku.

do grzesiu, 03.10.2017 14:16:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ochłoń... Nie można zwolnić właściciela...

@rek, 03.10.2017 15:24:36 - *.dynamic.chello.pl

Zakładałem zimowe wietrzenie szatni... Ale po ostatnim meczu i nocnych zajściach wcale się nie zdziwię, jak DM położy laskę na ten sezon i od zaraz da zielone światło JR na zdecydowane wprowadzanie młodych piłkarzy (czytaj: hurtowo) z II zespołu (L)egii do "jedynki" pod hasłem: "niech młodzież się ogrywa, zdobywa doświadczenie i pokaże wolę walki... Pozdro (L)

Legia⚽️News, 03.10.2017 15:49:03 - *.119

A o to jak pracuje Akademia ,Legia II (w tym zawodnicy, którzy wiosną trenowali z I drużyną, ale w niej nie występowali):
- Odchodzą:
Maciej Bąbel (Sokół Ostróda)
Rafał Makowski (wyp. Zagłębie Sosnowiec)
Dominik Kąkolewski (szuka klubu)
Mateusz Leleno (wyp. Puszcza Niepołomice)
Eryk Rakowski (MKS Kluczbork)
Bartosz Skowron (wyp. Chojniczanka Chojnice)
Konrad Handzlik (Olimpia Grudziądz)
Mateusz Zawal (Ruch Chorzów)
Mateusz Hołownia (wyp. Ruch Chorzów)
Adrian Małachowski (wyp. Pogoń Siedlce)
Bartłomiej Urbański (Willem II Tilburg)
Patryk Czarnowski (Znicz Pruszków)
Maciej Ostrowski (Legionovia Legionowo)
Sandro Kulenović (Juventus Turyn - Primavera)

- Przychodzą:
Łukasz Turzyniecki (PO, Wisła Puławy)
Tomasz Wełnicki (ŚO, Stomil Olsztyn)
Tsubasa Nishi (ŚP, Stomil Olsztyn)
Robert Bartczak (P, powrót z wypożyczenia do Zagłębia Sosnowiec)
Mateusz Majewski (N, Pelikan Łowicz)
+ gracze z rocznika 1998 juniorów

Hejka hejka, 03.10.2017 16:04:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gruby Jozek chce naprawić drużynę , niech to zrobi szybko , bo ten cholerny Górnik przestraszył się , że ich dogonimy w mistrzostwach i chcą zdobyć kolejne . Niedoczekanie ich . Trzeba robić kolejne mistrzostwo , bez żadnego ale . Dobrze mówię ?

Sawo, 03.10.2017 16:47:47 - *.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odnosnie wywiadu z Vuko ktory ukazal sie na innym portalu ale niestety administrator strony nie popiera moich pogladow stad pomysl dodania komentarza tu.


Przegrac mozna zawsze i z kazdym ale o tyle o ile w meczu z jaga byla walka i pechowa porazka to w meczu z amica nie bylo nic... gdybysmy przegrali 0-5 to nie bylby to bardzo niesprawiedliwy wynik tylko realne odzwierciedlenie wydarzen na boisku. Chodzi glownie o podejscie tych naszych gwiazdek do tego jaki klub reprezentuja. Pal licho ile zarabiaja bo to juz kwestia zepsucia rynku. Mimo to wlasnie fakt ze gra sie w Legii i wiecej zarabia wiaze sie z wieksza presja i wiekszymi wymaganiami.

Teraz powiem byc moze kwestie najistotniejsza ktora w pelni podwazy wymowe wypowiedzi Vuko i idealach itp. Pilkarze Legii bardzo czesto widywani sa na Mazowieckiej w klubach jak do 5 rano baluja. Pija pala i robia sobie fotki z debilnymi kibicami ktorzy sami im polewaja i daja na to przyzwolenie. Dokad sie wygrywa jest ok ale jak dostaje sie 0-3 z najwiekszym rywalem gdzie taki Moulin oddych rekawami po 10 minutach to serio nalezy sie pilkarza zeby dostali po pysku. Na kacu ciezko sie biega :)

Takiemu panu Jedrzejczykowi to wydaje sie ze kazdy sie przed nim polozy wiec jak musi za te nieszczesne 200tys miesiecznie troche pobiegac skrzydlem i powalczyc cialem to robi sie problem. Problem tak duzy ze Arturek az zlamal paluszek i poszedl na operacyjke. Ludzie to jest kryminal ze taki Vrdoljak ryzykujac kalectwo gral caly sezon z uszkodzonym kolanem a Jedza idzie na zabieg bo dokucza mu paluszek i to u reki!!!

W pelni popieram to ze pilkarzyki dostali po pysku. Sam bym chetnie dal kopa w tylek Kopczynskiemu i Pazdanowi. Podejscie tych ludzi do swoich obowiazkow to jest kryminal i skoro nie dziala marchewka to trzeba uzyc kija. Nie beda sie lansowac za nasza kase i bawic sie po klubach a na boisku stac w miejscu.

Realista, 03.10.2017 16:59:56 - *.centertel.pl

Pan Prezes niech zacznie zmieniać tym pseudo kopaczom kontrakty na naprawdę zawodowe i starych dać na wolny transfer odżałować te parę groszy. Wpuścić młodzież i rezerwy z 2 Legii niech się ogrywają. Ten sezon i tak jest juz stracony, dobrze będzie jak się na puchary złapią. Nie oczekujmy cudów trzeba zrobić chodź jeden zawodowy klub w tym kraju dajmy Mioduskiemu czas na ogarnięcia tego jak trzeba. A co do tego incydentu co się rozpisują gazety to wstyd że cos takiego się wydarzyło jeśli mamy mieć profesjonalistów a nie kopaczy to trzeba zacząć od góry.

Taaaa, 03.10.2017 17:06:20 - *.dynamic.chello.pl

Przez 3 najbliższe mecze bilety za darmo... i bufet też....

Alex uk, 03.10.2017 18:11:23 - *.44

Do Pan Jacek, zgadzam sie z Toba w 100%
Pozdrawiam

Leron, 03.10.2017 18:14:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja pier*** Malarz 2.1 ja się pytam za co ? po każdym meczu obserwuje z zażenowaniem te zawyżone oceny... Z drugiej strony wejście Jodły i Gui coś ożywiło (choć grą bym dalej tego nie nazwał) i dostają mniej niż Malarz ??

Do Sawo, 03.10.2017 18:27:40 - *.play-internet.pl

Na tym portalu o którym wspominasz to są inni ludzie, przeważają poglądy lewackie a inne komentarze nie przechodzą, liberalne podejście do życia a wszystko co patriotyczne czy polskie to takie zasciankowe i śmieszne dla nich

Alex uk, 03.10.2017 18:32:00 - *.44

Pierwszy raz poszlam na Legie w 94 r na mecz z Ruchem, golilismy frajerow w tym i nastepnym sezonie, w 95 r gralismy w LM i mielismy kosmiczna pake jak na tamte czasy, Zielu na stoperze, genialny Pisz w srodku, w Kucharz z Podbroznym w ataku, Wieszczycki, Bernarz, Lewnadowski, Jozwiak na boku obrony, z Ratajem,Mandziejewicz w obronie, nawet Szczesny w bramce byl gosc, mielismy odskoczyc lidze na lata, i co kase zgarnal Romanowski, sprzedali kazdego kto umial grac i zaostalismy z 12 zawodnikami na jesien 96, tragiczny sklad , bo jak porownac Jacka Kacprzaka, Darka Solnice czy Darka Czykiera do tych gwiazd wymienionych wyzej? ale bez kasy bez gwiazd ta druzyna walczyla jak lew i pokonala w 96 we wrzesniu Panathinaikos, ten sam z ktorym odpadlismy z ligi Mistrzow majac kozacki sklad, bida byla w Legii wowoczas taka ze nawet pralki nie bylo a Szmo dresy pral w chacie, teraz jest to samo 20 lat pozniej kasy z LM nie ma, Nikolocia, Prijovicia, Vadisa, zastopiono szrotem, tylko roznica jest taka ze szrot z 96 typu Kacprzak, Koziol, Roslon czy inny Mosor mieli jakies ambicje, a obecny szrot nie ma, wiec to nie jest kwestia czy sie umie grac czy nie, bo sklad w 96 byl kiepski pilkarsko, ale mieli ambicje

Jerz z Potoku, 03.10.2017 18:38:00 - *.dynamic.chello.pl

@rek - kto wie, czy w obecnie zaistniałej sytuacji nie byłoby to najtrafniejsze rozwiązanie?!
Jak na razie, pozostaje jedno małe ale: na co czeka prezes Mioduski? Sądzę, że na nocne "powitanie" przy Ł3 powinien konkretnie zareagować. Jak? Na pewno zdecydowanie! Uprawianie dotychczasowej, tzw. strusiej polityki wobec poczynań kiboli już przestało być "opłacalne". Poniesione przez Legię olbrzymie straty, praktycznie na każdym polu funkcjonowania klubu, uprawniają do podejmowania takich działań. Dalsza bierność może je tylko powiększyć...
Ps.: zdaję sobie sprawę z karkołomności tego wyzwania, ale coś do jasnej cholery trzeba zacząć robić!

lsr, 03.10.2017 20:25:54 - *.jmdi.pl

Obrona na zero - zagrali jak panienki, a Jewtic d***ał ich jak chciał...
Pomoc - najlepiej wychodziły im zagrania do tyłu...
Atak - nie istniał, bo jak nie ma porządku w środku pola i nikt dograć nie potrafi, to atak jest odcięty.
Tylko Malarz, Kuchy i Niezgoda nie tyle trzymali poziom, co po prostu się starali - i za to im chwała. Reszta do kamieniołomów.

Legionista, 03.10.2017 20:31:26 - *.226

Jozek miał dawać szanse młodym, a na tą chwile: jodła wychodzi z ławki, a Szymański siedzi.... Brawo trenerze... Tak samo z Niezgodą (Jaga...) choć w tym meczu dostał małą szanse... Jozek miał obronić tytuł, a na tą chwile ma 6 pkt straty... Brawo Jozek... Miał poprawić psychicznie-fizycznie piłkarzy (podobno według Miodka coś się poprawiło...), a zagraliśmy najgorszy mecz XXI wieku w Legii!! Brawo Jozek... Zero taktyki, zero chęci, zero pomysłu na grę i czy ktoś myśli że coś się poprawi? Nie, nie poprawi się ponieważ mamy trenera amatora który za wszystkie przegrane będzie krytykował piłkarzy... Brawo Jozek... A na koniec: Dlaczego Miodek uciekł z stadionu... To tak jakby kapitan statku uciekłby i powiedział: to nie moja sprawa.... Brawo Miodek... Nie ważne że np:Magiera cały mecz oglądał...... Mam nadzieje że po sezonie przyjdzie nowy prezes i powrót Czerczesowa :)

@rek do Legionista, 03.10.2017 21:21:57 - *.dynamic.chello.pl

Napij się szklankę zimnej wody i ochłoń... Jaki nowy prezes..? To prywatna firma za prywatne pieniądze, a rynkowa wartość (L)egii w chwili obecnej wg. Transfermarkt to jakieś 28 mln euro... Ma "jakiś-ktoś" w Polsce wolne 30 baniek euro..? Nie sądzę... A na zagraniczny kapitał po tegorocznym blamażu w LM i LE nie mamy co liczyć... Tak więc póki co jesteśmy skazani na DM... Co do JR to "no comments", bo trzeba dać chłopinie czas na "przewietrzenie" szatni i zbudowanie podczas zimy nowych podwalin k(L)ubu... Radzę "wyluzuj" i spokojnie poczekaj na rozwój wypadków... A ta cisza po nocnych zajściach to zapewne cisza przed burzą... Pozdro (L)

L, 03.10.2017 22:55:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Cały ''zespół'' na mniej niż zero.

Legia⚽️News, 03.10.2017 22:59:49 - *.119

sl.inetia.pl
Mam pytanie czy któryś z naszych gwiazdorów postawił się kibicom? czy przyjęli wszystko na amen!!! Dlaczego Malarz dla mnie totalne drewno i straszliwy buc oraz Kucharczyk który jest cienki jak beret nie wstawili się za drużyną??? przecież Malarz był kapitanem. może o wszystkim wiedzieli i też się bali. ........ ........DODAJ SWÓJ KOMENTARZ:

Adi, 03.10.2017 23:38:15 - *.internetia.net.pl

Pierwszy raz w życiu dałem wszystkim 1. Do tego czasu byłem tolerancyjny...

Toni , 04.10.2017 10:14:36 - *.0pools.vodafone-ip.de

Z tego Sadiku to taki napastnik ze Grzelak lub Wlodarczyk byli by lepsi.
Lac ich po kazdym meczu w ktorym spaceruja bez ambicji.I treningi tez powinny odbywac sie pod czujnym okiem panow z TB.
Chca pilkarzyki tanczyc po nocach to teraz my zatanczymy z nimi.

Legionista, 04.10.2017 16:47:05 - *.226

@rek, zmiana prezesa nie oznacza zmiany właściciela :) Może ktoś przyjdzie (Bardziej doświadczony) i coś zmieni - Według mnie jest to dobry pomysł, ale nie realny. JR po ostatnich słowach zniszczył swój autorytet u piłkarzy i mam wrażenie że wciągu 3-miesięcy będziemy mieli nowego trenera - Ja nie oceniam całokształtu Józka ponieważ na to jeszcze jest za wcześnie, ale po 2 tygodniach pracy nie jest dobrze, a miało być dobrze - Bym zrozumiał dawanie szansy mu itp, ale nie po tym jak Prezes i Trener zachwycają się jak to Jozek poprawił atmosfere oraz fizycznie piłkarzy - Po tych meczach nie widzę tego i wciąż mam nadzieje że coś się zmieni, ale ta sytuacja przypomina Legie Janasa czyli Wielki sukces i rozsprzedaż :( A wszystko przez Jędze (za politykę kontraktową to się nie dziwię że taki VOO,Prijo oraz Niko nie chcieli grać dla Legii -nie mieli kasy dla Niko, a dla Jędzy mieli...) oraz według mnie ten śmieszek popsuł atmosfere..... @Toni, ale ty Włodarczyka szanuj :) A jeszcze @rek, ja mam wrażenie że nie przebudują na miarę Legii ( ktoś odejdzie, a ktoś przyjdzie) Tak jak w innych klubach. Podobno te Letnie okienko było rekordowe więc w zime ktoś musi najpierw odejść.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.