Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Poniedziałek, 9 października 2017 r. godz. 18:28

Zimowe zgrupowanie Legii w USA

źródło: legia.com

Pierwsze zimowe zgrupowanie Legii Warszawa odbędzie się na Florydzie. Klub, jako jedna z trzech europejskich drużyn, został zaproszony do udziału w turnieju Florida Cup 2018 - poinformowała oficjalna strona Legii. W ramach turnieju stołeczny zespół rozegra dwa mecze - z kolumbijskim Atletico Nacional, aktualnym mistrzem Copa Libertadores, oraz z Barcelona Sporting Club, mistrzem Ekwadoru. Turniej rozgrywany będzie od 10 do 20 stycznia.

- Udział we Florida Cup 2018 będzie dla nas doskonałym uzupełnieniem pierwszego zimowego zgrupowania. Połączenie świetnej infrastruktury i idealnego klimatu z meczami na bardzo wysokim poziomie sportowym stwarza doskonałe warunki do budowy formy przed wiosennymi rozgrywkami. Jestem przekonany, że zbierzemy podczas tego zgrupowania bardzo wiele cennych doświadczeń, które zaprocentują w drugiej połowie sezonu – powiedział trener legionistów Romeo Jozak.

Terminarz meczów Legii:
13 stycznia - Barcelona SC (Fort Lauderdale)
20 stycznia - CD Club Atlético Nacional (St. Petersburg)



Komentarze: (51)

hahah, 09.10.2017 18:34:22 - *.dynamic.chello.pl

szkoda ze nie w Afryce k...wa albo na Alasce...

dex, 09.10.2017 19:03:37 - *.play-internet.pl

Na Antarktydzie powinni mieć zgrupowanie. Albo co najwyżej na Wyspach Owczych.

L, 09.10.2017 19:07:08 - *.dynamic.chello.pl

Miodka już do reszty pojeb...

mdem, 09.10.2017 19:09:06 - *.dynamic.chello.pl

Dąbrowski ćwiczy tygrysi strzał Kojiro!!!

Sir Alex, 09.10.2017 19:15:52 - *.centertel.pl

Lepszy byłby turniej na Syberii...

Lohse, 09.10.2017 19:28:25 - *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

To nagroda za świetną grę? Do Sulejówka jechać!

Cytryna, 09.10.2017 19:42:03 - *.play-internet.pl

A wiadomo gdzie bedzie drugie zimowe zgrupowanie.

Narcos FAN, 09.10.2017 19:42:25 - *.play-internet.pl

Club Nacional super. Szkoda ze nie 'Independiente Medellin..

bartas, 09.10.2017 19:56:46 - *.85-237-187.tkchopin.pl

na ten moment i za to co pokazują nasi gracze to syberia byłaby dobrą opcją i tam ogień a nie Floryda... bardziej się w dupach poprzewraca....(L)

Jacek, 09.10.2017 20:17:47 - *.centertel.pl

Zamiast ostro szlifowac kondycje i szybkosc beda sie opalac.

Bies, 09.10.2017 20:28:55 - *.play-internet.pl

Nie powiem za jakiego trenera ale kiedyś, tak naprawdę niedawno, to w śniegu zimowe zgrupowanie było na północ od Warszawy!

Pawel, 09.10.2017 20:43:39 - *.play-internet.pl

I tak 2/3 obecnego skladu nie poleci do USA bo jak sie tylko otworzy okienko transferowe to albo z hukiem wyleca z klubu albo sami uciekna z tonacego okretu...

Biała Łapa, 09.10.2017 20:47:17 - *.dynamic.chello.pl

Kolejna głupota i trwonienie pieniędzy przez włodarzy klubu. Czy tak już będzie do końca "panowania" obecnego właściciela?!

rdzenny, 09.10.2017 20:56:25 - *.cluster-e.forcepoint.net

spory wp.. się szykuje jedna i druga drużyna poza naszym zasięgiem na ten moment

kora(L), 09.10.2017 21:17:59 - *.98

to jest to łatanie dziury budżetowej spowodowanej brakiem awansu do LM/LE?

Bear, 09.10.2017 21:25:46 - *.122.ipv4.supernova.orange.pl

Piękne wakacje będą mieli.

Arsen, 09.10.2017 21:53:08 - *.207.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ciekawy kierunek, promocja w USA ^^ no i przeciwnicy mocni.

Legia⚽️News, 09.10.2017 21:58:30 - *.33

Ciekawy!Wyjazd!ich!!ostatnia!szansa! Jak bédá grać padake to koniec!Legia to My! Warto to skautów przygotować! Talénty bédâ południowe,oni kochajá piłke nie co niekture nasze łazengi.

@rek, 09.10.2017 21:59:06 - *.dynamic.chello.pl

Czemu od razu narzekacie, zamiast poczytać artykuł ze zrozumieniem..?

Po pierwsze: "klub został zaproszony do udziału w turnieju Florida Cup 2018...", a zatem należy przypuszczać, iż w większości koszty pobytu będę po stronie organizatorów...

Po drugie: zapewne DM uruchomił swoje amerykańskie kontakty i wykorzysta je podczas pobytu (czytaj: jakiś sponsoring, partycypacja w kosztach)

Po trzecie: chłopcy potrenują sobie spokojnie z dala od wścibskich dziennikarzy i z dala od "latających liści"...:)))

Po czwarte: te kluby to zapewne spora jakość piłkarska a zatem jest to szansa na pogranie z wymagającymi zespołami, a nie jakimiś ogórkami z zaplecza Europy...

Po piąte: a nóż widelec nasi skauci wypatrzą podczas tego pobytu jakiegoś super-kozaka do naszego zespołu... Who knows... Pozdro (L)

Nikki, 09.10.2017 22:06:29 - *.dynamic.chello.pl

Ale przecież jeszcze lepsza infrastruktura i oczywiście klimat jest na Hawajach, tam to dopiero można odbudować formę ... i grać mecze na bardzo wysokim poziomie ... bo jak widać w kraju się nie da ...

maaciekw, 09.10.2017 22:11:25 - *.57.ipv4.supernova.orange.pl

Pan Janek Malarz nie będzie zadowolony

PGL, 09.10.2017 22:36:19 - *.121

Pomyślcie. To proste. Jadą do USA bo Pudel chce ich tam (bynajmniej niektórych) opylić. To niech sobie amerykance popatrzą. Wspomnicie moje słowa. Cześć składu tam zostanie...

antek, 09.10.2017 22:57:32 - *.static.chello.pl

jakie zgrupowania i skim jak połowa ma odejsc

Dickson Chotowski, 09.10.2017 23:11:09 - *.range86-152.btcentralplus.com

Mioduski out !!

oLaf, 09.10.2017 23:21:25 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

ciekawe ile osób w USA patrząc na plakat i logo Barcy nie kapnie się że to ta z Ekwadoru ; )))))

Pewnie organizatorzy daja za friko noclegi to nasi tam lecą - ale to dobrze, jakaś zmiana moze dobrze im zrobi...

e(l)O, 09.10.2017 23:32:22 - *.static.ip.netia.com.pl

Na Antarktydę z tymi pajacami!!!!!

Young⚽️Legia, 09.10.2017 23:34:30 - *.34

Romeo!take!the!Best!Youngs!from!Akademia Legia Warsaw!

do Biala Lapa, 09.10.2017 23:57:01 - *.19-1.cable.virginm.net

Legia jest zaproszona,a wszystko pokrywaja sponsorzy tego turnieju.

Kurtuszyjny Fanatyk, 10.10.2017 01:07:52 - *.static.chello.pl

Darek! Qurwa!!!
- obudź się człowieku do cholery!!!!


Co ty robisz człowieku qurwa. ???
Co ty wyczyniasz ???

ja, 10.10.2017 01:27:05 - *.dynamic.chello.pl

Zagramy z dwoma drużynami z Ameryki Południowej. Tylko po co?
Gramy tylko w polskiej lidze i potrzebujemy sparingów przygotowujących nas to typowej polskiej gry. Zwłaszcze, że do gry po długiej zimie nie jest łatwo wejść.
A tak polecimy, stracimy dużo czasu (długi lot + aklimatyzacja podczas której nie da się robić optymalnych treningów) i nic nam to nie da.

Ale jaja, 10.10.2017 02:41:42 - *.centertel.pl

Za takie zaangażowanie jakie pokazują wycieczka do USA brawo prezes
Do Wisły albo tam gdzie napada śniegu po pas i trenować

bogdan, 10.10.2017 04:28:25 - *.hsd1.fl.comcast.net

Witamy na poludniowej Florydzie .Juz nie moge sie doczekac .

206, 10.10.2017 07:01:28 - *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kamienie do plecaków i w Bieszczady biegać

walo, 10.10.2017 07:13:28 - *.play-internet.pl

Na Syberie ich a nie na Floryde

grzesiek, 10.10.2017 07:51:07 - *.centertel.pl

Bardzo dobrze. Dalekie wyjazdy. Dlugie treningi. Ogromne ilosci potu. Jozak pokaz tym.gwiazdom ligi mistrzow co.to znaczy trening

tomasz problem, 10.10.2017 08:58:35 - *.214.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panienki boja sie presji

Saska Kępa (L), 10.10.2017 09:04:20 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

To są jakieś jaja. Za to, co odwalają produkty piłkarskopodobne szumnie i na wyrost nazywane piłkarzami, to po 50 kg węgla w workach na plecy i codziennie biegiem po 100 razy wokół Kanałku Czerniakowskiego, a nie jakieś egzotyczne wyjazdy. Może na Hawaje jeszcze? Zbieranina nierobów i fircyków udających piłkarzy żerująca na tradycji i legendzie naszej Legii...

Bronnnek, 10.10.2017 09:12:44 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takie mecze nic nie wnoszą.
Znowu wygramy i wszyscy będą się jarac i przypisywać nam mistrza a będziemy i tak dostawać baty od Górnika albo Termalici.

abrete, 10.10.2017 09:19:10 - *.9

Zagramy z ulubionym klubem Pablo Escobara - Atletico Nacional Medelin :D

adas, 10.10.2017 09:49:55 - *.dynamic.mm.pl

Kucharczyk zostanie spredany w USA

odkupimy Nikolica
;
'
'

zz, 10.10.2017 11:45:32 - *.dynamic.chello.pl

@@rek - tak, szczególnie ta ekwadorska Barcelona wygląda wymagająco... Skąd się tacy ludzie biorą, nie wiem.

imchotep, 10.10.2017 11:58:26 - *.fttx.telefonserwis.pl

Dariusz "Astana" vel "Sheriff" Mioduski może zapisać kolejny sukces na swoje konto jako prezes i właściciel. Otóż Legia została zaproszona na turniej na Florydzie jako uczestnik ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Kurcze normalnie szok, nie żaden Real czy Borussia ale LEGIA WARSZAWA!!!!!. Przecież to niewątpliwy sukces którym prezesik się będzie wszem i wobec chwalił. Kolejny sukces to że zgrupowanie będzie za darmo!!!! A więc na początku roku 2018 już oszczędności. Taki turniej to też wprowadzenie Legii na "wyższy" poziom który to miłościwie nam panujący właściciel wdraża w życie od pierwszego dnia swoich rządów. Jego popleczik "doktor z charyzmą" Romeo inicjatywę popiera bo jakże może być inaczej. Przecież to będzie jego pierwszy "wielki turniej" w roli trenera!!!!!. Przyjdzie jednak luty i marzec i pora rozgrywek ligowych to Górnik, Termalica oraz Sandecja które pewno przygotowania będą przechodziły w Polsce, w śniegu i mrozie pokażą co dał "turniej" i w jaki sposób piłkarze są przygotowani. Będzie płacz i zgrzytanie zębów, a prezesik ogłosi wszystkim że "wyjdziemy z tego silniejsi"....

olew, 10.10.2017 17:05:26 - *.warszawa.vectranet.pl

Cały świat gra na takich turniejach, ale tutaj zawcy -malkontenci niezadowoleni, coraz weselej na tym portalu... Najfajniejsze opinie o piłeczce latynoskiej, no miodzik, że niby lepiej sparoważ z Koszycami i Bursasporem, nie ma co geniusze !

Legionista, 10.10.2017 17:13:24 - *.226

Za to co grają to powinni pojechać do Rosji, a nie do USA...... Mam takie pytanie czy ktoś wie co robią: Choto,Amburera czy jak on miał na nazwisko (ten co był lepszy od Lewego) Moussa Ouattara oraz mezenga (chyba tak się nazywał :I)

Tomek Mokotów , 10.10.2017 18:10:33 - *.dynamic.chello.pl

Cóż, teoretycznie poziom zdobywcy Copa Libertadores jest wyższy niż większości europejskich średniaków z którymi moglibyśmy grać...

Ale czy to właściwy partner do gry w sytuacji gdy czekają nas gry z drwalami z Zabrza, Niecieczy czy Krakowa? Nie lepszy byłby jednak solidny zespół europejski?

Wycieczka fajna, z pewnością ciepły klimat i świetna pogoda dobrze wpłyną na piłkarzy. W końcu, żeby dobrze grać na mrozie trzeba najpierw się wygrzać.
Nawet nie wiem czy pisałem to ironicznie, może coś z tego będzie.

Legioniere, 10.10.2017 18:33:01 - *.hsd1.il.comcast.net

Czekamy na Florida na was bedzie nas tu wielu z USA i Canada i bedziemy dopingowac nasz klub zawsze na dobre i zle

Arecki, 10.10.2017 20:58:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ameryki im się zachciało.....Oni tutaj w WARSZAWIE mają AMERYKĘ.

Bartez, 10.10.2017 21:54:32 - *.hypernet.biz.pl

Albo jak drużyna walijska w rugby swego czasu. Dźwiganie worków z cementem w okopach.

Prosty kibic , 10.10.2017 22:59:46 - *.centertel.pl

Lhose
Co chcesz od Sulejowka?

FOREVER LEGIA, 11.10.2017 19:17:35 - *.play-internet.pl

Do Arek.Masz racje,a szczegolnie w czwartym punkcie.Legia juz grala z ogorkami z zaplecza Europy-vide Astana,ze o Sheriffie nie wspomne-teraz pora na wpi..ol od sporej jakosci pilkarskiej.A jezeli liczysz,ze jakas perelka sie trafi,to zapewniam Cie,ze wydawanie kasy na transfery jest ostatnia rzecza,o jakiej marzy Mioduski.

@rek do FOREVER LEGIA, 12.10.2017 09:32:45 - *.dynamic.chello.pl

Kiedyś musimy zmienić styl gry... Kiedyś musimy poprawić jakość tej gry... Mam bardziej na myśli fakt, aby spróbować czegoś innego, a taki turniej to chyba zagwarantuje... Wiele europejskich zespołów gra na takich turniejach w USA czy gdzieś w Azji... Poza tym MD będzie miał szansę opylić kilku naszych grajków do MLS... Wartość "dodana" takiego wyjazdu... Pozdro (L)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.