Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Romeo Jozak - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
Środa, 11 października 2017 r. godz. 07:19

45. urodziny Romeo Jozaka

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Dziś 45. urodziny obchodzi Romeo Jozak. Chorwat urodził się 11 października 1972 roku w Rjece. Od niemal miesiąca pełni funkcję trenera Legii Warszawa. Na razie jego dorobek to 2 zwycięstwa i 2 porażki. Z okazji urodziny życzmy dużo zdrowia, szczęścia i sukcesów w karierze trenerskiej. Sto lat!


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (43)

Kibic(L), 11.10.2017 07:50:32 - *.play-internet.pl

Z okazji urodzin życzę Ci (nawet nie można napisać trenerze) zdrowia i szybkiego powrotu do domu

Franz Smuda , 11.10.2017 07:59:38 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Trenerze..Józku z Bagien szybkiego powrotu do domu..do słonecznej Chorwacji.

Boczek, 11.10.2017 08:25:49 - *.centertel.pl

Szybkiego powrotu do Chorwacji... adepcie trenerski

Krzychu, 11.10.2017 08:27:47 - *.versanet.de

Sto lat Trenerze!

Afro, 11.10.2017 08:50:22 - *.play-internet.pl

Prezent już Pan dostał - posadę pierwszego trenera. Teraz zrób Pan prezent nam i zacznij wygrywać. Podpowiem: Kopa, Mulę, Hama i Saudoku ława a na boisko Mąka, Jodła, Szymek i Niezgoda. Czukwu i Kuchy w 75 minucie. Może nie pomoże ale nie zaszkodzi. W przerwie daj Pan młodych do składu a szrot do rezerw - niech walczą o awans.

SlawoL, 11.10.2017 08:51:02 - *.rev.snt.net.pl

Życzę skutecznego pomysłu na Legię bo na dziś nie masz nic

grzesiek, 11.10.2017 09:07:33 - *.arteria.pl

powodzenia trenerze

Mart, 11.10.2017 09:16:52 - *.jmdi.pl

Trenerze, zdrowia i mistrzostwa Polski w sezonie 2017/2018 z Legią.

Juri, 11.10.2017 09:43:34 - *.adsl.inetia.pl

100 lat Romeo.
Wczoraj były 50 urodziny Jacka Zielińskiego,legendy Legii.
Jacek 100 lat,nie wiem czenu LL nie podała info.

syjon85, 11.10.2017 09:48:25 - *.play-internet.pl

Najlepszego (L)

Gmoch , 11.10.2017 09:55:12 - *.lsas.aero

Romeo Luzak wracaj do domu i pisz kolejną książkę na temat teorii piłki nożnej bo w teorii jesteś mistrzem..niestety tylko w teorii..

Pio, 11.10.2017 10:06:07 - *.play-internet.pl

100lat i powodzenia

Smuda i Boczek, 11.10.2017 10:09:18 - *.play-internet.pl

Wracajcie na budowę desek pilnować a nie przy kompie od rana ciecie zapyziałe

cherryq, 11.10.2017 10:10:46 - *.208

Po co zatrudniać profesjonalnych trenerów, nawet bez dorobku... Pan wyżej, Afro, jak widać ma zdecydowanie większe doświadczenie! Zatrudnić jego!

MP.J(L)207, 11.10.2017 10:17:42 - *.sferia.net

Wszystkiego Naj(L)epszego i powodzenia !!!

Ali, 11.10.2017 10:31:49 - *.134

I wish you all the best especially quick return to your home coach!

bubba, 11.10.2017 10:50:28 - *.net.hawetelekom.pl

Pracy bez "liścia"

olew, 11.10.2017 10:54:54 - *.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Szczęścia w każdej postaci, dużo zdrowia , zdrowia szczególnie do nas madrali - kiboli Legiunii, no i do grajków. Niech Pan ich nie dołuje, lepiej wymienić ich na naszych młodych. Wszystkiego dobrego i pomyślności.

PRASKI , 11.10.2017 12:46:45 - *.11

ZDROWIE SPONSORA

Legia⚽️News, 11.10.2017 13:02:13 - *.52

Jak widać wielu expertòw jusz pożegnało trenera a my życzymy Happy!Birthday!and!Good!Luck!Romeo!

Leo wróć., 11.10.2017 14:06:19 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

100 lat! Przejscia przez jesien bez lisci. I udanego 2018 w slonecznej Chorwacji.

Zygryd, 11.10.2017 14:09:22 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powodzenia z reprezentacja Chorwacji na mundialu i na rybach.

Do Afro, 11.10.2017 15:12:43 - *.centertel.pl

Skąd Ty żeś się chłopie tutaj wziął??? Przecież masz dar!!! Zostań naszym trenerem!!!

Arek, 11.10.2017 16:10:59 - *.free.aero2.net.pl

Wszystkiego dobrego, Panie Doktorze! Wielu nowych udanych płyt dvd z teorią futbolu. No i jeszcze niech ogarnie nasze panienki i chociaż puchar Polski zdobędzie, bo na mistrza póki co to ja nie liczę.

Arek, 11.10.2017 16:13:22 - *.free.aero2.net.pl

Swoją drogą, Jacek Zieliński wczoraj 50 skończył. Nic nie znalazłem tu. Czemu? w sumie nie wiem.

Legionista, 11.10.2017 17:36:10 - *.226

Wszystkiego najlepszego, ale mam nadzieje że zimą pojedziesz do Chorwacji i już nie wrócisz... ( WFIsta oraz kolega Miodka )- przyszedł na trenera Legii i myśli że Piłkarze będą umierali za niego..... Ehh czekają nas trudne czasy.... Pazdan oraz Mąka grają w reprezentacji, a u nas z Lechią pewnie zagrają na stojący...... Nie którzy zachwycili się Jozkiem za ostatnie słowa,ale czy coś zrobił (kogo wysłał za słaby mecz z Lechem do rezerw?)

ooon, 11.10.2017 17:50:49 - *.171.threembb.co.uk

Afro błagamy, bądź naszym trenerem!

Ponton, 11.10.2017 17:51:46 - *.adsl.inetia.pl

Najlepszego i Powodzenia Romeo !!

Do AFRO, 11.10.2017 17:58:17 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Afro na trenera !

shai, 11.10.2017 18:08:03 - *.play-internet.pl

Panie Trenerze, czas wracać do domu!

hawryl74, 11.10.2017 20:32:39 - *.19-1.cable.virginm.net

Sto (L)at, wytrwałości, i furę szczęścia w naszej Ekstraklasie.

poloop, 11.10.2017 21:00:36 - *.warszawa.vectranet.pl

Do wszystkich idiotów , którzy źle życzą trenerowi Jozakowi.

Wy nie jesteście kibicami Legii. Precz z Ł-3

Daszka, 11.10.2017 21:04:44 - *.dynamic.chello.pl

Skoro szanowna redakcja próbuje fetować urodziny trenera, który nie przepracował z pierwszą drużyną nawet jednego (!) miesiąca, to świadczy dobitnie, m.in. o infantylności redaktorów prowadzących to forum. Przez takie działania tracicie wielu wartościowych kibiców - internautów. Czy wam po prostu nie jest wstyd uprawiać takie dziennikarskie dziadostwo?!
Ps.: ja również jestem gotów dołączyć się do życzeń, ale za rok, jak obecny jubilat cokolwiek osiągnie w piłce seniorskiej...

do Legia⚽news, 12.10.2017 02:58:37 - *.play-internet.pl

Jak widać expercie na język polski miałeś chyba nie po drodze. JUSZ w wersji poprawnej Już. Expercie.

Do Daszka, 12.10.2017 03:06:35 - *.play-internet.pl

Ty wartościowy kibicu-internauto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A może byś ruszył d..e i wybrał się na stadion a nie pier....ł bo o wyjeździe za Legiunią to nawet nie pomyślisz. Przyjdz na Ł3 zrób trochę wyjazdów i komentuj internetowy(wartosciowy) napinaczu

Matt do Daszka, 12.10.2017 09:12:19 - *.229

Jak się ma składanie życzeń do dziennikarskiego rzemiosła, bo nie rozumiem?

Jeśli życzenia można składać tylko komuś, co coś już osiągnął, kto o tym decyduje czy dotychczasowy dorobek jest wystarczający? Rozumiem, że dzieciom też nie powinno się składać życzeń, bo będąc pod opieką i na utrzymaniu rodziców z reguły nie mają jakichś wielkich osiągnięć. No jak wykażą się w pracy, to już można świętować HAHA :)

smieszki heheszki , 12.10.2017 10:04:52 - *.dynamic.chello.pl

zycze ci panie trenejro szybkiego powrotu na....trenerskie stepy hehe :D

L, 12.10.2017 18:26:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Życzenia spóźnione ale szczere. Jak najkrótszej pracy w Legii.

kibicjuve, 12.10.2017 23:33:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Życzę samych córek!

Browar(L), 13.10.2017 10:31:23 - *.adsl.inetia.pl

Zyczenia urodzinowe tylko 1
Obys jak najszybciej opuscil nasza Legie

kot pali, 13.10.2017 12:48:00 - *.129.ipv4.supernova.orange.pl

Zdrowia, sukcesów, zrealizowanych planów!

Do daszka, 13.10.2017 15:45:46 - *.centertel.pl

Choćby miał urodziny dzień po przyjściu na Ł3, to warto o tym wspomnieć i złożyć życzenia.
Szkoda, że - jak ktoś wcześniej napisał - redakcja nie wspomniała o urodzinach Jacka Magiery.

Daszka ma rację ....., 14.10.2017 00:25:55 - *.dynamic.chello.pl

@ Daszka masz w 100 procentach rację, te życzenia nie były potrzebne bowiem w znakomitej większości je składający wylewali na Romeo Jozaka kubełki z pomyjami życząc mu m. innymi szybkiego powrotu do domu; nie wiem czy jest ktoś kto by chciał takie życzenia otrzymywać;

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.