Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Szczęśliwego Nowego Roku!
Szczęśliwego Nowego Roku!
Niedziela, 31 grudnia 2017 r. godz. 15:00

Szczęśliwego Nowego Roku!

Redakcja

Całej legijnej społeczności, kibicom, zawodnikom, trenerom i pracownikom klubu życzymy w Nowym Roku 2018 spełnienia wszystkich marzeń zawodowych i osobistych. Abyśmy wiosną cieszyli się ze zdobycia Pucharu Polski i obrony tytułu mistrzowskiego, a latem świętowali awans do Ligi Mistrzów. Wszystkiego dobrego!


przeczytaj więcej o:, , ,


Komentarze: (30)

Arek, 31.12.2017 15:13:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego co najlepsze w nowym roku życzę redaktorom i użytkownikom tej strony. Niech będzie dużo lepszy od starego. elo!!!

A5, 31.12.2017 15:30:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najlepszego Mordeczki!!!

Ignacy, 31.12.2017 15:49:13 - *.akademiki.uni.torun.pl

Dzięki i również dołączam się do życzeń dla wszytskich Legionistów!

robochłop, 31.12.2017 15:58:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

oby rzeczywistość przerosła nasze oczekiwania...tego życzę wszystkim kibicom Legii !!!!!

sek, 31.12.2017 16:13:08 - *.play-internet.pl

Szczęśliwego Nowego Roku! Dla Legii !

Mietek, 31.12.2017 16:20:14 - *.play-internet.pl

Życzę zdrowia przede wszystkim oraz Mistrza 2018, Pucharu Polski i awansu do Ligi Mistrzów.

Władzom życzę sukcesów w prowadzeniu Legii a Fatalczykowi znalezienia nowego klubu.

Zioło Bielsko , 31.12.2017 16:26:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego Najlepszego pozdro z BIELSKA

P@wciu, 31.12.2017 16:42:02 - *.centertel.pl

Najlepszego bracia w nowym roku! :)

miron, 31.12.2017 16:42:57 - *.play-internet.pl

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku dla całej społeczności Legijnej cała Legia zawsze razem (L)

MKK, 31.12.2017 16:50:46 - *.warszawa.vectranet.pl

Wszystkiego Dobrego dla każdego Legionisty!

@rek, 31.12.2017 16:59:24 - *.dynamic.chello.pl

Dosiego 2018 Roku Siostry i Bracia po szalu... Pozdro (L)

Japoniec, 31.12.2017 16:59:26 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wszystkiego naj! I Tsubase w 1 kadrze w 2018 jako mega wzmocnienie :D

go ( L ) den, 31.12.2017 17:30:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego i pomys ( L ) nosci w nowym 2018 roku dla wszystkich kibiców oraz MP,zdobycia PP i awansu do LM

Do mietek, 31.12.2017 17:40:14 - *.dynamic.chello.pl

Kolego jak niski poziom sobą reprezentujesz składając życzenia noworoczne nazywając przy okazji naszego piłkarza fatalczykiem i jeszcze by opuścił klub??może opuść nasze trybuny bo nie jesteś godny kibicowania naszemu k(L)ubowi??dno totalne.

1909, 31.12.2017 17:45:24 - *.promax.media.pl

Zdrowia i wielu radosnych chwil w 2018 roku życzą kibole Legii z Wielkopolski

Andrew LEGIA , 31.12.2017 18:26:10 - *.249.threembb.co.uk

Happy New Year!!!!!!!!!!!! LEGIA MISTRZ!!!!

Gdynia (L) , 31.12.2017 18:53:45 - *.dynamic.mm.pl

Wzajemnie

kober, 31.12.2017 19:12:22 - *.play-internet.pl

wszystkiego co super hiper super opraw wyjazdów i moc przygód samych na plus nowych doznań w imię LEGII WARSZAWA!
ELO!
pająk grochowski

GoLdi FC Wrocław, 31.12.2017 19:19:33 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl

Wszystkim Braciom i Siostrom Najlepszego w 2018 roku !

(L), 31.12.2017 19:45:47 - *.dynamic.chello.pl

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku .......

Szelka, 31.12.2017 20:13:37 - *.dynamic.chello.pl

@Mietek - twoje "zacięcie" do Michała Kucharczyka to jest dopiero f a t a l n e !!!
Wybrane przez ciebie miejsce i pora na rozsiewanie tego typu inwektyw świadczy o twojej niskiej inteligencji i kulturze osobistej; nic tylko czwarta liga kibicowska (a może kibolska?). Współczuję...

spasiony, 31.12.2017 21:26:06 - *.as13285.net

Najlepszego dla całej legijnej społeczności! Niech się wam wiedzie! Dyżurnym hejtero-narzekaczom wreszcie czegoś pozytywnego w ich smutnych żywotach!

Ewelina, 31.12.2017 21:52:59 - *.play-internet.pl

Kochani, wszystkiego najlepszego, radości z obrony MP i zdobycia Pucharu. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Legionistów :-)

Arecki, 01.01.2018 00:48:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zdrowia dla wszystkich kibiców(L) , szczególnie dla Wiśni wracaj ko(L)ego do zdrowia po ciężkim wypadku,wiara czyni cuda -Arek (L)strów Mazowiecka

Mikuś, 01.01.2018 00:49:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszystkiego najlepszego.

Proofofpurchase , 01.01.2018 01:32:56 - *.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wzajemnie ;-)

Cult⚽️Legia,Legia⚽️Legia,Legia⚽️News,Legia⚽️90 inni , 01.01.2018 02:30:07 - *.181

Hor(L)ey-Ochota, 01.01.2018 02:35:17 - *.range31-51.btcentralplus.com

Naj! 2018 zyczy Legia-SurreyUK
Czas na FC Surrey?
Szykam chetnych!

Rafal Glenview, 01.01.2018 09:45:33 - *.sub-174-198-16.myvzw.com

Wszystkiego Najlepszego w 2018 roku życzy Legionista z USA

syrenka, 01.01.2018 18:21:35 - *.centertel.pl

Legio, Legio, Legio....Szczęśliwego Nowego Roku 2018!!!!!
pozdrowienia z Konina

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.