Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Domagoj Antolić w barwach Dinama Zagrzeb - fot. sportarena.hr
Domagoj Antolić w barwach Dinama Zagrzeb - fot. sportarena.hr
Wtorek, 2 stycznia 2018 r. godz. 21:02

Antolić przyleciał do Warszawy. W środę testy medyczne

Wiśnia, źródło: Legia.com

We wtorkowy wieczór do Warszawy przyleciał Domagoj Antolić. Jutro Chorwat przejdzie testy medyczne i jeżeli wypadną one pomyślnie, to podpisze kontrakt z Legią. O pomocnika Dinama Zagrzeb zabiegało kilka klubów, lecz zawodnik zdecydował się na transfer do "Wojskowych".

Antolić łącznie rozegrał w karierze klubowej 238 mecze, co czyni go jednym z najbardziej utytułowanych zawodników w kraju. W barwach Dinama dwukrotnie grał w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W tym klubie grał od ponad czterech lat, a przez dwa pełnił funkcję kapitana drużyny. Ma na swoim koncie dwa Puchary Chorwacji oraz sześć meczów w kadrze narodowej.



Komentarze: (59)

Kermit, 02.01.2018 21:03:53 - *.play-internet.pl

Np to Alleluja i do przodu :)

robochłop, 02.01.2018 21:04:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zakładam że testy przejdzie...pytanie brzmi - dla kogo jego przyjście oznacza wypad?

Legionista, 02.01.2018 21:11:59 - *.226

CV ma bardzo dobre i prawdopodobnie będzie wzmocnieniem, a nie uzupełnieniem! Na środek pomocy mamy już piłkarzy - Należy się pozbyć Kopczyńskiego oraz Jodłe, a teraz mam nadzieje, że wzmocnimy się na innych pozycjach. Minusami transferu to: - Gra ofensywa (2 asyst w tym sezonie...) - Formą nie zachwyca.. Jedno mam pytanie: Czemu odszedł z dinama?

Cult⚽️Warsaw News⚽️Legia Legia⚽️Legia , 02.01.2018 21:13:14 - *.193

Na Kapitana go!Romeo!Antolić!Capitano!dać mu zgrać Drużyne!

tomcik, 02.01.2018 21:15:31 - *.centertel.pl

Obstawiam Kopczyńskiego :(

lukasz323, 02.01.2018 21:17:58 - *.IP.cloudmosa.com

Witam,od wczoraj probuje sie dowiedziec co z zawodnikiem nijakim iboh ogbu ma niby dolaczyc do Legii w lutym .Rok temu podpisal (wstepny kontrakt) jesli jest ktos w temacie prosze o informacje pozdrawiam

tommm, 02.01.2018 21:19:13 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

lepszy niż Vrdoljak, transfer na +

Mama, 02.01.2018 21:19:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kopczynski
Jodla
Moulin-?
Maczynski- do Slavii?
Antolovic

FC, 02.01.2018 21:24:38 - *.dynamic.chello.pl

No i gitara!!!!

ciekawy, 02.01.2018 21:42:27 - *.warszawa.vectranet.pl

A co z Vesoviciem?

mietek, 02.01.2018 21:45:42 - *.internetia.net.pl

@Legionista: Jodła ma bardzo wysoki kontrakt i prawdopodobnie zostanie na Ł3 do jego końca, czyli do 30 czerwca, bo teraz nikt mu w Polsce takiej samej kasy nie zapewni.

Czy to ważne, czemu odszedł z Dinama? Jak przejdzie testy medyczne, to najważniejsze, że będzie u nas :)

A w tym sezonie grał jako defensywny pomocnik, stąd mało efektów z przodu.

do Legionista, 02.01.2018 21:54:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To już pytaj Jozaka Pracowal w Dynamie tyle lat zna zawodnika.

Rychu, 02.01.2018 22:01:28 - *.warszawa.vectranet.pl

A co z Vesoviciem? Transfer ponoć był już na ostatniej prostej.

Pan Cernik, 02.01.2018 22:08:19 - *.dynamic.chello.pl

Rozmawiałem z kolegą z Chorwacji na temat tego transferu i mam nieco mieszane uczucia. Antolović od dwóch lat zupełna zniżka formy. Do tego wiecznię stęka i marudzi. Typ "gwiazdora". Mocne pretensje byly do niego za zeszły sezon kiedy Dinamo nie zostało mistrzem kosztem NK RIjeka. W tym roku też gra slabo najczęściej pierwszy do zmiany. Ale podobno chłopak jest mocno znużony grą w Dinamie i zdeterminowany by odejść z klubu. liga chorwacka podobno przeżywa regres na mecze przychodzi po tysiąc osób nawet na Dinamie pustki ogromne. Może więc zmiana otoczenia wyzwoli w nim umiejętności

tomcik, 02.01.2018 22:22:37 - *.centertel.pl

Rychu
Jutro a najpóźniej w czwartek ponoć ma się pojawić w Warszawie tak wróble ćwierkają :)

Włocek, 02.01.2018 22:25:44 - *.satfilm.com.pl

Moze Teodorczyka wypożyczyć, Klicha , Olkowski ma szukac sobie klubu warto spróbować a moze niech PSG oplaca pesje i dawac tu na odbudowe Grzecha Krychowiaka.... I napadzior Toto Tamuz

@rek, 02.01.2018 22:30:10 - *.dynamic.chello.pl

3, 2, 1... Czas zacząć odliczanie do WIETRZENIA...:)))

do Legionista

1 - Tak bardzo broniłeś Kopczyńskiego, a teraz jesteś zwolennikiem jego "pozbycia się"...???...;)))

2 - Nie po to DM zatrudnił w (L)egii Romeo Jozaka, o którego pracy całe Bałkany wypowiadają się w samych superlatywach, aby teraz ten sam Romeo Jozak ściągał do (L)egii jakiś "przypadkowy szrot"... Zapewniam Cię, iż kogo jak kogo, ale piłkarzy rodem z Bałkanów to on zna doskonale... Tak więc: luzik...:)))

Ka(L)isz - do lukasz323, 02.01.2018 22:31:16 - *.dynamic.mm.pl

Co do Ogbu to dziwna sprawa, bo niby twierdzili, ze podpisał z nami, ale to samo twierdzi Rosenborg ( na jego Instagramie są fotki z Norwegii z grudnia 2017r, m.in w szaliku Rosenborga ). On może podpisać kontrakt w lutym 2018r, gdy skończy 18 lat, więc za miesiąc będzie oficjalne info. Wygląda jednak, że wybrał Rosenborg

Edzio, 02.01.2018 22:31:33 - *.dynamic.chello.pl

Kot czy ogór? Prosze o opinie znawcow.

Zuza , 02.01.2018 22:32:32 - *.centertel.pl

Ale po co on ??? Drewno za drewno !!!

@rek do mietek, 02.01.2018 22:35:50 - *.dynamic.chello.pl

Witaj bracie w N.Roku... New Year = New (L)egia...:))

Póki co, to Jodły chyba nie ruszą, bo Pasquato dogaduje warunki pracy w 2 klubach z Serie B... Czeka nas naprawdę spore WIETRZENIE w szatni...

Hahahaaa, jak pisałem o tym WIETRZENIU już kilka tygodni temu, to ludziska śmiali się ze mnie, iż będzie tylko mały "przeciąg"... A tutaj proszę, minimum 7 zawodników odejdzie już zimą, a kilku kolejnych późną wiosną... Pozdro (L)

Ddfff, 02.01.2018 22:36:16 - *.centertel.pl

Stawiam ze będzie grał na "10".

Kipkorir, 02.01.2018 22:38:17 - *.dynamic.chello.pl

Jodła - zasłużona emerytura. Kopczyński - max 1 liga. Nie wiadomo co zrobi Moulin. Myślę, że Romeo Jozak i jego ekipa wiedzą co robią (w przeciwieństwie do Żewłakowa i poniekąd Jacka Magiery).

do Rychu, 02.01.2018 22:40:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Vesovic miał być 3-4go w Warszawie. Podobno dziś ma pożegnalną imprezkę dla znajomych. Zobaczymy czy wyląduje w tych dniach

@rek do lukasz323, 02.01.2018 22:44:33 - *.dynamic.chello.pl

Służę ci kolego pomocą... Oto fragment z PS...

Reprezentant Nigerii do lat 19 Igoh Ogbu zimą był testowany w rezerwach Legii. Gracz urodzony w 2000 roku występował w spotkaniach "dwójki" jako defensywy pomocnik i zebrał dobre recenzje. Wrócił do kraju, bo gdyby został w Polsce to z powodów formalnych nie mógłby występować w żadnych rozgrywkach. Ale władze naszego klubu były z nim w stałym kontakcie, za kilka miesięcy miał się ponownie pojawić przy Łazienkowskiej. Samemu piłkarzowi spodobało się w Legii, szybko zaaklimatyzował się w zespole i złapał wspólny język z kolegami. Teraz okazuje się, że Ogbu ma podpisać z Legią trzyletni kontrakt w lutym przyszłego roku - czytamy w "Przeglądzie Sportowym". Wtedy ukończy 18 lat i będzie go można zarejestrować do gry w stołecznym klubie.... Pozdro (L)

brasu, 02.01.2018 22:59:45 - *.slupsk.vectranet.pl

no i ladnie... w parze z maczynskim, moze bedzie z tego chleb ;p

Darek, 02.01.2018 23:07:11 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Jezeli Berto z 15 kilowa nadwaga przeszedl testy to o Antolicia jestem spokojny.

Zajmon Szczecin , 02.01.2018 23:16:09 - *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dałbym Jodle szansę wiosną bo liczę ze w końcu ruszy natomiast Kope wypożyczyć na rok gdzieś na Śląsk bo jakoś tam naszym atmosfera sluzy

Arek, 02.01.2018 23:21:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek, ja nie wiem z czego się tak cieszysz. Taka rewolucja to jeszcze nikomu dobrze nie zrobiła, no a przynajmniej ja nie kojarzę. Uważam, że tego typu ruchy należy stopniowo robić. Bo żeby się nie okazało, że od tego wietrzenia przeciąg się zrobi i wszyscy się rozchorujemy. A ta choroba objawi się np. brakiem jakiegokolwiek tytułu. Oby nie.

KIBIC, 03.01.2018 00:00:11 - *.internetia.net.pl

NAPASTNIKA BRAKUJE ... BYŁ NIKO , NIEMA POZA MŁODYM NIEZGODĄ JESZCZE BARDZIEJ KU MELODII PRZYSZŁOŚCI - ŻADNEGO DOBREGO NAPASTNIKA .

Oczko do Edzio , 03.01.2018 00:07:37 - *.centertel.pl

Ogórek !!!

Nic, 03.01.2018 04:08:21 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Zmieniamy nazwę na Legiovic I do Ligiovic Mistrzovic

jerry, 03.01.2018 04:59:55 - *.finemedia.pl

Ludzie 27letni kapitan chorwackiej drużyny, dla którego to jest 1 wyjazd, gdzie z tej drużyny zawodnicy odchodzą często i w wieku 16 lat jak tylko dobrze kopna piłkę. Ruch ogromny w te i wewte a jak ktoś tak długo zostaje to....musi z nim być coś nie tak po prostu, kropka. Może się okazac solidny, ale to najwyżej będzie Vrdoljak, NAJWYŻEJ posiedzi parę lat, dostanie opaskę kapitana, i wróci za darmo do Chrowacji. 1zł za niego nikt w Legii nie zobaczy. To tak jakby Zagrzeb kiedys Magierę z Legii kupywało hehe, albo teraz Kopczyńskiego. Nie widzicie podobieństw? Obaj przeciez kapitanowie Legii nie? pewnie upgrade Kopy, ale nie ma szans by przebił w formie Jodłowca, albo chociaż jak ten gra średnio. Odbudowanie fizyczne/psychiczne Jodły byłoby tańsze i to lepszy grajek od tego Chrowata na 100%.

Specjał Łan, 03.01.2018 06:10:32 - *.centertel.pl

Jeżeli będzie tak samo dobry Jak Ivica Vrdoljak w jego wieku to będzie dobrym wyborem

Do wszystkich płaczków, 03.01.2018 07:07:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ogarnijcie sie wszyscy negatywnie nastawieni płaczkowie. Kto by nie przyszedł lub był w zainteresowaniu Legii to dla was ogór. Takim ogórem dla wiekszosci z was był tez Odżidżi. A jak grał i prowadził Legię? Dajcie czas i szansę kazdemu ze sprowadzanych zawodników bo jestem przekonany, ze trener Jozak ze swoim sztabem wiedzą co robią. I jrszcze jedno. Zostawcie w spokoju Jodłe bo jestem przekonany, ze po odowiednim przygotowaniu do sezonu bedzie mocnym punktem naszej Legii.

@ wlocek, 03.01.2018 08:03:57 - *.play-internet.pl

Alko po sylwku jeszcze nie odparowalo czy to jednak drugsy ci tak berecik potargaly???

@rek do Arek, 03.01.2018 08:19:25 - *.dynamic.chello.pl

Tak, poniekąd cieszę się, iż wreszcie idą tak potężne zmiany w moim Ukochanym K(L)ubie... (L)egię bowiem od wielu miesięcy toczyła potężna choroba o nazwie "niemoc" i tylko dzięki kilku fartownym zbiegom okoliczności udało się nam utrzymać na tzw. "powierzchni"...

Obecne zmiany w (L)egii to parafrazując medyczne określenia "poważna operacja chirurgiczna", gdzie po okresie "rehabilitacji" powinno przyjść całkowite wyleczenie... Ja osobiście dość mam tzw. "zabiegów doraźnych", które dawały nam tylko krótkotrwałą poprawę... Dlatego jestem optymistą... Bo mam nadzieję, iż te transfery przyniosą nam długo oczekiwaną nową jakość gry, a z drugiej strony powinny nam pomóc w zdobyciu kolejnego mistrza, MP 2018 roku... Pozdro (L)

@rek do jerry, 03.01.2018 08:35:44 - *.dynamic.chello.pl

Odbudować Jodłowca w wieku 33 lat..? Do tego notorycznego hazardzistę..? Gdyby Jodła był młodszy (vide: kiedyś Grosicki), to tak... Ale teraz to już chyba za późno... A ten Chorwat..? Co z tego, że ma 27 lat i nigdzie nie był... A nasz Pazdan..? Jest starszy od Antolica, też nigdzie nie był i dopiero teraz chce wyjechać... Taki lejf... Pozdro (L)

Truteń , 03.01.2018 08:36:30 - *.pansa.pl

Podobno Nicki Bille Nielsen dostał zgodę na transfer z Amiki. Brać go

tomiacab do Arek, 03.01.2018 08:46:30 - *.centertel.pl

Dokładnie. To wietrzenie szatni to efekt zmarnowanych dwóch okienek transferowych. To letnie było do dupy po za sprowadzeniem Mąki, a jeszcze nie uzupełniliśmy braków po zeszłorocznej zimie. Wciąż nie mamy napastnika na miarę Legii.

Roma, 03.01.2018 09:27:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dzisiaj nagroda za wpis trafia do ... WŁOCKA!!!

lw73, 03.01.2018 09:30:12 - *.jmdi.pl

Jodła, Mulę Kopczyński na wylocie

grzesiek, 03.01.2018 10:04:46 - *.centertel.pl

Statystyk to on nie ma powalajacych ale ufam Jozakowi.

t, 03.01.2018 10:20:12 - *.mac.edu.pl

brać Kurzawę z Górnika

do Włocek, 03.01.2018 10:27:55 - *.play-internet.pl

Teodorczyk?źartujesz czy po sylwku jeszcze nie wytrzeźwiałeś?

Rambo , 03.01.2018 11:00:05 - *.adsl.inetia.pl

Myślę,że to typowy przecinak taki gość od ciężkiej i brudnej roboty dlatego nie można jego statystyk analizować pod kątem asyst czy goli.To typowy destruktor, a taki też bardzo nam się przyda.Mam nadzieję,że potrafi też tak dobrze wyprowadzać piłkę z defensywy do ataku i zdobywać teren tak jak to robił Vrdoljak

xaxa, 03.01.2018 11:35:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mało wam jeszcze Antoloviciów?

mietek, 03.01.2018 11:42:24 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Witaj Bracie. Tak jak pisałem do Legionisty - Jodła ma kontrakt ważny do 30 czerwca 2018 roku, który mu gwarantuje naprawdę spore zarobki (podobno około 300 tysięcy złotych rocznie). Takich pieniędzy mu nikt w Polsce nie da - nie przy jego obecnej formie. Więc prawdopodobnie zostanie z nami do końca kontraktu - o ile sam nie zrezygnuje z części kasy i sam nie rozwiąże umowy. Ale przy informacjach o jego uzależnieniu od hazardu jakoś mi się to nie wydaje możliwe... :)

@Arek: A ja pamiętam taką rewolucję, a nawet większą w Legii. W 1996 roku po ćwierćfinale Ligi Mistrzów i przegranym mistrzostwie odeszli prawie wszyscy zawodnicy z podstawowego składu. Na kolejny sezon zostali Zieliński, Mięciel, Kucharski (plus Szamo - u Janasa rezerwowy). Chyba jeszcze Bednarz, ale tego nie pamiętam. A jakoś nie odbiło się to na naszym poziomie. I gdyby nie pamiętna wtopa z Widzewem, to mistrzem byśmy byli my.

Alex uk, 03.01.2018 13:06:52 - *.centertel.pl

Ten Antolic jak sie dowie ile dostaje taki snickers DCC, ze dal sie wykiwac o jakies 150 tys euro, a prawy obronca ma 800 tys euro i pali glupa, to sie zbiesi i nie bedzie dymal za marne grosze

2iom, 03.01.2018 13:07:44 - *.ssp.dialog.net.pl

@mietek - też pamiętam to wietrzenie. Legia grała wtedy pierwszą rundę w zasadzie w 12. Oprócz Ziela, Miętowego, Kucharskiego, Bednarza i Szamo byli też Tomek Sokołowski, Rysiek Staniek, Piotrek Mosór, Darek Solnica, Jacek Kacprzak. Potem zimą przyszli Czereś, Skrzypek, Włodar i Magiera.

gruby, 03.01.2018 13:29:28 - *.um.warszawa.pl

TO JEST SZROT!!

DLACZEGO? kolo ma 27lat, jakby był dobry to już dawno poszedłby do Włoch albo niemiec. Oni dobrze czeszą ten rynek

oLaf, 03.01.2018 14:40:20 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

pogrzało was??? marudzicie jak baby na gościa, który ma 27 lat???

A kto inny za grosze przejdzie do Polski???? NIKT!!!

Brać go jak tylko ma 2 zdrowe nogi (nie jak Czukwu ; )

Arek, 03.01.2018 14:54:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@mietek, ja myślę, że nie ma tego co porównywać, bo inna liga wtedy była, inne czasy i zdecydowanie mniejsze natężenie meczów niż dziś. Czasy truskawkowe myślę, że są lepszym porównaniem, bo to "czasy współczesne". No i Bednarz wtedy też został i to na całkiem długo, bo jeszcze u Smudy grał. @rek, też uważam, że takie wietrzenie jest potrzebne, ale to powinno się odbyć w trakcie dwóch, albo nawet trzech okienek, a nie wszystko, albo prawie wszystko w jednym i wtedy to moim zdaniem będzie miało ręce i nogi. A tak może być ciężko, jeśli o mistrza chodzi. Zresztą gadać sobie to my możemy, a jak będzie to się okaże.

Legionista, 03.01.2018 16:58:41 - *.226

@rek, 1.Gdzie ja broniłem Kopczyńskiego? Szanuję go za to, że jest wychowankiem oraz ma w sercu Legie, ale to nie oznacza, że nie jest za słaby na Legie... 2. Ja tylko się pytam dlaczego przyszedł do Ekstraklasy - Może miał jakieś problemy z trenerem czy coś podobnego (ostatnio nie grał) więc lepiej się zapytać :) Dodam też od siebie, że teraz nie ma sensu utrzymywać 5 pomocników więc pewnie ktoś odejdzie.
@mietek, Według mnie ma znaczenie ponieważ nie chcę widzieć kolejnego Langila ;) Moulin rozegrał 26 meczy, a ma 2 gole i asystę, a był praktycznie cały czas wystawiany jako def.pomocnik - Raz był ofensywnym pomocnikiem. Antolić aż 6 razy grał jako ofensywny pomocnik - Reszta to def.pomocnik i jakoś ma słabsze statystyki. Nie wiem jak będzie grał i może okazać się wzmocnieniem (jak sam wspomniałem), ale na pewno nie jest formie ponieważ gdyby był to byśmy go widzieli w lepszej Lidze niż w naszej.

Legionista, 03.01.2018 17:06:26 - *.226

@Arek, masz rację! Należy pamiętać, że zespół z nowymi piłkarzami nie zbuduje szybko drużyny oraz nie będą na początku zgrani i nie wiadomo jakie będą transfery,a D.Mioduski jest niecierpliwy ;)

mietek, 03.01.2018 17:07:40 - *.internetia.net.pl

@Legionista: Ktoś tu gdzieś na tej stronie napisał, że Antolić chciał odejść z Dinamo - prawdopodobnie poczuł wypalenie. Nie jest trudno zrozumieć, jak wtedy zawodnik może się zachowywać, skoro... się ma w klubie Pazdana będącego w podobnej sytuacji :)

O to, że będzie drugim Langilem się nie boję. Jednak Jozak go zna. To nie jest taka sama sytuacja jak z Langilem, którego Hasi tylko widział grającego dla innej drużyny, a nigdy z nim nie pracował osobiście.

Legionista, 03.01.2018 17:21:37 - *.226

@mietek, Takiej odpowiedzi oczekiwałem ;)

lukasz323, 03.01.2018 19:04:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl

@rek dzieki za info i pozdrawiam

lukasz323, 03.01.2018 19:09:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Czy wie ktos co z nazwa stadionu troche czasu juz minelo od wycofania sie pepsi czy w Warszawie nie ma chetnego na wykupienie nazwy.Jesli ktos ma jakies info prosze o odpowiedz pozdrawiam

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.