Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Damien Le Tallec i William Remy - fot. Wjaczesław Jewdokimow / fc-zenit.ru
Damien Le Tallec i William Remy - fot. Wjaczesław Jewdokimow / fc-zenit.ru
Środa, 3 stycznia 2018 r. godz. 14:51

Dwóch Francuzów na celowniku Legii

Woytek i Wiśnia, źródło: L'Equipe / hotsport.rs

Cały czas spływają kolejne informacje plotki transferowe. W środę pojawiły się następne dwa nazwiska w kontekście gry w Legii. Według L'Equipe mistrzowie Polski złożyli ofertę za Williama Remy'ego z HSC Montpellier, natomiast serbskie media donoszą o zainteresowaniu Damienem Le Tallec'em z Crvenej zvezdy Belgrad. Obydwaj są środkowymi obrońcami.

Le Tallec ma 27 lat i za pół rok wygasa jego kontrakt z obecnym pracodawcą. Według doniesień hotsport.rs filar defensywy belgradzkiego klubu otrzymał ofertę z Polski, ale wcześniej wpłynęła także propozycja z Trabzonsporu. W obecnym sezonie Francuz rozegrał 27 meczów - 14 ligowych i 13 w europejskich pucharach. W kontrakcie ma wpisaną kwotę odstępnego na poziomie 250 tys. euro.

Z kolei William Remy jest o rok młodszy. Francuski defensor gra w Montpellier od sezonu 2015/16, ale w czerwcu wygasa jego kontrakt. Trafił do tego klubu z Dijon, natomiast wcześniej występował jeszcze w Lens oraz US Creteil. W przeszłości rozegrał 25 spotkań dla młodzieżowych reprezentacji Francji. Jego wartość szacowana jest na na 1,5 mln euro. Remy ostatni raz na boisku pojawił się w... styczniu 2017 roku.




Komentarze: (28)

Kuba, 03.01.2018 14:57:18 - *.135

Duużo lepszy Le Tallec - brać go !!!

rzyzkownie , 03.01.2018 14:57:51 - *.adsl.inetia.pl

wieża babel?

Kuba, 03.01.2018 14:58:47 - *.135

Ten Remy w tym sezonie zagrał w 9 meczach, ale rezerwach czyli to 4 liga !!! W poprzednim sezonie zagrał w 15 meczach League 1 na najwyzsyzm poziomie ale koles gra głownie w nizszych ligach a Le Tallec to jest gosc ktory regularnie gram w kazdych rozgrywkach...

g, 03.01.2018 15:01:14 - *.internetdsl.tpnet.pl

Balde już kiedyś był jedno wielką porażka...

Piter, 03.01.2018 15:06:04 - *.202

Dwa drewna

Legion, 03.01.2018 15:14:07 - *.play-internet.pl

Na wiki podają, że Le Tallec jest napastnikiem

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Damien_Le_Tallec

eth, 03.01.2018 15:18:43 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tego Legia rzekomo rozmawia z Ikaunieksem oraz Eugenem Polanskim

eth, 03.01.2018 15:37:58 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Remy raczej słaby, Le Tallec moze i by sie sprawdził. Ciekawe czy ktoś pamieta jeszcze Francuza Sinama-Pongollę? To kuzyn Le Talleca, ściągnąć ich obu, moze by sie lepiej rozumieli na boisku, S-P marnuje się gdzies w Tajlandii, gole strzela, na Ekstraklase wystarczy :)

Legion do eth, 03.01.2018 16:20:27 - *.play-internet.pl

Pongolle jest kuzynem Anthonyego Le Talleca

Echhh, 03.01.2018 16:22:56 - *.255.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A czy jakis polak bedzie gral wiosna? Czy zaciag?

sinamapongole, 03.01.2018 16:41:31 - *.centertel.pl

ten znany LE tAllec to Anthony ,ten to brat

, 03.01.2018 16:54:42 - *.centertel.pl

Moussa Ouattara-Dickson Choto az milo sie ogladalo

Tylko Legia! , 03.01.2018 17:21:01 - *.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dawać ich tutaj i jedziemy z tematem

Legionista, 03.01.2018 17:42:27 - *.226

Jeżeli ktoś z nich przyjdzie to będzie wzmocnienie, a nie uzupełnienie ;)

mietek, 03.01.2018 17:59:39 - *.internetia.net.pl

@Legion: Właśnie chciałem z ciekawości sprawdzić, jak go opisuje Transfermarkt, ale jak zobaczyłem "Obecny klub - Czerwona Gwiazda Belgrad", to mi się słabo zrobiło :))) To już pudelek jest bardziej wiarygodny :)

Olek Kibolek, 03.01.2018 18:06:07 - *.dynamic.chello.pl

Z Crveny Zvezdy to ja bym chciał jednego Murzyna, ale Kangę, mega grajek.

GT, 03.01.2018 18:49:17 - *.21.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niestety muszę to powiedzieć. Każdy będzie lepszy od Czerwińskiego

Andrzej, 03.01.2018 18:59:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl

To jak tyle plotek i tyle nazwisk pada to ja dorzucę swoje
Gerard Gohou bez klubu
Rangelo Janga
Hilary Gong
Desley Ubbink
Marvin Egho
Samuel Mráz
Nikolas Spalek
Michal Skvarka
Miroslav Kacer
Issah Abass
Rifet Kapic
Djordje Ivanovic umowa do czerwca
Guélor Kanga umowa do czerwca
Mario Gavranovic umowa do czerwca
Ante Erceg umowa do czerwca
Petar Bockaj
Luka Ivanusec
Lovro Majer
Ivan Sunjic
Luka Capan umowa do czerwca
Marko Pervan umowa do czerwca
Erdal Rakip bez klubu
Aron Gunnarsson umowa do czerwca – jeśli Cardiff nie awansuje, chce odejść i potwierdził że temat Legii był
Clint Leemans umowa do czerwca
Claudiu Keseru umowa do czerwca
Teemu Pukki umowa do czerwca
Wojciech Golla umowa do czewca
Alexandru Ionita umowa do czerwca
Asmir Suljic umowa do czerwca
Karlo Bartolec
Nikola Katic
Imoh Ezekiel bez klubu
Ferhan Hasani umowa do czerwca
Antonio Milic umowa do czerwca

eth, 03.01.2018 19:12:29 - *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Legion, aaaa to sorry :)

Najlepiej to w ogóle ściągnijmy tych murzynów co nas pokonali w pucharach, Kabanangę, i resztę z Astany i Sheriffa :D przynajmniej sprawdzeni i to przez Legię.

Zielarz , 03.01.2018 20:50:05 - *.100.threembb.co.uk

Za te pieniądze ściągnąć młodych z polskiej Ligii Po co płacić wynalaskom Drożej raczej nie będzie

hahahat, 03.01.2018 22:06:05 - *.dynamic.mm.pl

te amatory nawet fotki nie potrafia dac dobrej :D sorry ale to nie ten pilkarz ;] skoro nie wiedza kogo sprowadzaja to nie wroze sukcesow

Arek, 04.01.2018 00:07:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@zielarz, za młodych Polaków nasze śmieszne klubiki dyktują ceny takie, że głowa mała. Cena za polskiego zawodnika jaką dyktuje taki klub jeden z drugim to pewnie 10 razy wyższa niż jego wartość. Poza tym ci młodzi to nasrane w głowach mają, a przykładu daleko szukać nie trzeba bo taki Kapustka w głowie pustka na ten przykład. O Bednarku za 6 mln. szkoda pisać. Chociaż trzeba przyznać, w łachu chyba dil życia zrobili z tym Bednarkiem. A, i też pozwolę sobie rzucić nazwiskiem, Hilary Clinton hehehe. I co Wy na to?

do Andrzej, 04.01.2018 00:10:04 - *.play-internet.pl

i twój Stary!

Bodo70, 04.01.2018 09:14:26 - *.bellona.pl

A co się dzieje z "nieśmiertelnym" Toto Tamuzem? Czy w tym okienku nie zechciałby wzmocnić Legii?

zw, 04.01.2018 12:21:39 - *.play-internet.pl

haha w FM 2003 kupilem do Legii LeTalleca XD

Do arek, 04.01.2018 18:28:30 - *.51

Bednarek to akurat anglicy zrobili deal. To mlody zawodnik do ogrania. Niestety ale to bardzo dobry zawodnik I anglicy za kilka lat opcha do za kilkanascie milionow jesli bedzie sie rozwijal jak sie rozwija. To co piszesz to ignorancja. Mimo ze amici nie lubie, to przyznac trzeba, ze akademie maja swietna.

Xyz, 04.01.2018 18:46:07 - *.centertel.pl

Le Talleca pamietam z FMa, wielki talent :D

MW75, 07.01.2018 20:46:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bodo70 lepiej nie kracz, jeden DCC nam wystarczy a to taki sam gwiazdor co go gawiedź zapragnęła bo go widzieli w 2 meczach

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.