Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Marko Vesović - fot. Steindy / Wikipedia
Piątek, 5 stycznia 2018 r. godz. 13:59

Vesović przyleciał do Warszawy

Wiśnia, źródło: Legia.com

Marko Vesović przed godziną 14:00 wylądował na lotnisku w Warszawie. Niebawem zawodnik przejdzie badania medyczne, a jeżeli wypadną one pomyślnie, to podpisze 3,5-letni kontrakt z Legią. Vesović jest 15-krotnym reprezentantem Czarnogóry. Ostatnio grał w NHK Rijece - aktualnym mistrzu Chorwacji. 26-latek może występować zarówno na prawej obronie, jak i na skrzydle.

W obecnym sezonie chorwackiej ekstraklasy (Prva HNL) Vesović rozegrał 16 meczów, w których strzelił dwa gole. Wystąpił również we wszystkich spotkaniach eliminacji Ligi Mistrzów UEFA oraz w Lidze Europy UEFA, w tym m.in. w wygranym starciu z AC Milan (2:0). Jego dużym atutem jest doświadczenie w europejskich pucharach - w fazie grupowej drugich z tych rozgrywek grał aż czterokrotnie.

Kibice mogą go pamiętać z meczu eliminacyjnego do mistrzostw świata przeciwko reprezentacji Polski. W Podgoricy zaprezentował się z bardzo dobrej strony i kilkukrotnie sprawiał kłopoty "biało-czerwonym" w bocznych strefach boiska.





Komentarze: (29)

Kondi1916, 05.01.2018 14:02:37 - *.10-1.cable.virginm.net

I to mi się podoba! Zawodnik, który może z miejsca wejść do pierwszego składu <3

grzesiek, 05.01.2018 14:04:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl

HURA HURA HURA


DWIE BRAMKI VASOVIĆ I DWIE MIRO RADOVIĆ I LEGIA MA MISTRZA POLSKI !!!!

robochłop, 05.01.2018 14:04:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

witamy w Legii Marko !!! powodzenia i wielu sukcesów życzę!!!

Dddd, 05.01.2018 14:08:03 - *.134

Jakos staro wyglada ;p na razie na papierze nie najgorsze te transfery, zobaczymy kto odejdzie

Kuba, 05.01.2018 14:08:14 - *.135

No i bajka, super transfer :)

Horvat, 05.01.2018 14:12:01 - *.brog.com.pl

To chyba jedyny dobrze zapowiadający się transfer. gość jest naprawdę niezłym grajkiem. byle tylko nie równał do innych.

Leron, 05.01.2018 14:18:56 - *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

no i jest kolejny grajek. Dobrze, że robimy to wszystko zawczasu tym razem. Podobno Remy też ma wkrótce w Warszawie się pojawić.

No i mam nadzieję, że tym razem nikt nie będzie narzekał. Gość jest w dobrym wieku, ma doświadczenie i statystyki. Jak ktoś tym razem chce kręcić nosem to proponuje od nowego roku na konwiktorską zap*****.

ŁKS ŁÓDŻ, 05.01.2018 14:20:25 - *.ksiezyc.pl

Cieszy mnie to bardzo i oby więcej takich transferów bo kolejny ma być Mehdi Carcela-González. To co wyprawia Legia w tym okienku,widać że ktoś poszedł po rozum do głowy i zrozumiał że trzeba zainwestować by się rozwijać i czerpać zyski. Jeszcze nigdy nie było takiego okienka żeby każdy gracz który przychodzi był wyceniany na +1,5 Mln E.. Brawo!!!!

Misiek, 05.01.2018 14:23:22 - *.50.ipv4.supernova.orange.pl

Czuć w powietrzu że coś się dzieje w legii.ludzie odpowiedzialni od transferów nie próżnują i ciśnie się pytanje jak to wypali to kto miał rację w zarządzaniu klubem bo jak narazie to widzę że legia działa na rynku transferowym konsekwentnie no oczywiście potem boisko to zweryfikuje

@rek, 05.01.2018 14:43:44 - *.dynamic.chello.pl

No proszę... Człowiek wraca z siłowni, a tutaj taka miła wiadomość w necie... Marko, Ł3 wita Cię chłopaku bardzo gorąco... Pozdro (L)

tommm, 05.01.2018 14:47:33 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

BRAĆ A.MIERZEJEWSKIEGO!!!

Poter, 05.01.2018 14:49:39 - *.dynamic.mm.pl

Przede wszystkim wielki szacun za transfery przed okresem przygotowawczym a nie jak to bylo dotychczas na koncu okna transferowego

Mefju, 05.01.2018 14:55:24 - *.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i to mi się podoba!
Spory wysyp transferowy już na początku a nie na samym końcu a potem wszyscy w szoku, że zawodnicy nieprzygotowani.

Tak trzymać, oby tylko wypalili! :)

Arek, 05.01.2018 15:10:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i gitarrrrrra!! W końcu jest. Na prawdę jestem pod wrażeniem, co ci Chorwaci robią. I nie chodzi mi już nawet o jakość tych piłkarzy, bo to wszystko okaże się na boisku, ale o sam rozmach. Przecież jak przypomnę sobie nawet poprzednie okienka zwykle było "nie dla Legii", albo przy końcu okienka. W końcu ktoś tam poszedł po rozum do głowy i ogarnął, że transfery najlepiej robić przed, albo na początku okresu przygotowawczego, bo istnieje większa szansa, że to zacznie działać wtedy kiedy powinno, a nie jak sezon się kończy. Oby tak dalej.

Sebo(L), 05.01.2018 15:15:11 - *.slupsk.vectranet.pl

No i tutaj wychodzi profesjonalizm duetu Jozak-Kepcija. Jest trener,który ma jakąś wizję i jest dyrektor sportowy,który wprowadza ją w życie. Nie to co było za czasów Żewłakowa,kiedy przychodził ktoś z łapanki w ostatniej chwili na zasadzie "byle by był jakiś transfer". No i przychodził byle kto. Myślę,że Jozak da jeszcze szansę na przygotowanie się Sadiku i Pasquato a reszta szrotu zostanie rozgoniona.Warto aby Jozak rozglądnął się jeszcze za wartościowym gaolkeeperem.

Roma, 05.01.2018 15:31:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wygląda na to, że będzie się kim w tej Ameryce pokazać.

Obi, 05.01.2018 15:32:15 - *.dynamic.chello.pl

TO się dzieje. Super

tomiacab, 05.01.2018 15:46:18 - *.centertel.pl

Broź na ławę :)

:-), 05.01.2018 15:59:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Wróci Rado + Kurzawa i na te okienko by wystarczyło :-)

mG, 05.01.2018 16:02:24 - *.2

Podoba mi się to , że wreszcie są transfery przed zgrupowaniem i będzie czas , żeby mogli się zgrać i razem potrenować. Wcześniej zawsze na ostatnią chwilę i przed samym startem ligi/rundy.

Co z nich wyjdzie? to już druga strona medalu.
Liczę , że 2-3 odpali i będą wyróżniającymi się piłkarzami w pierwszym składzie.

Mistrz! Mistrz ! Legia Mistrz! :)

Gizior, 05.01.2018 16:10:51 - *.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Świetne jest to że transfery są robione przed obozami i cała drużyna poleci się zgrywac i trenować a nie transfery robione 2dni przed startem ligi i jeszcze nie przygotowany zawodnik...

jacek, 05.01.2018 17:25:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

czy wam sie podoba czy nie ale VASOVIC to
bazując jednak wyłącznie na statystykach, jakie dostarcza nam InStat. Vesović znalazł się w dream teamie siedem razy w tym sezonie (na 20 kolejek) – tylko dwóm zawodnikom udało się to więcej razy (po osiem). Raz został też piłkarzem całej kolejki. Dostał się też do naszej statystycznej jedenastki pierwszej połowy sezonu, był siódmym najlepszym piłkarzem ligi i najlepszym na swojej pozycji. Kilka statystyk, które przemawiają do wyobraźni to: 82% celnych podań, średnio 1,1 kluczowych podań na mecz, 11 z 19 pojedynków wygranych na mecz, 3,1 udanych dryblingów na mecz, 3,0 udanych odbiorów na mecz. Wygrywa 9 pojedynków na ziemi na mecz. Często próbuje dośrodkowań – średnio 4,8 prób na mecz.
IIIIII CCOOOOO/////

grzesiek, 05.01.2018 17:27:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Problem mogą być Polacy bo na prawdę trudno w polskiej lidze znaleźć solidnych graczy. Może jacyś Polacy grający za granicą.? Jakieś pomysły ?

Roe, 05.01.2018 17:33:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brać go:)

Mr T, 05.01.2018 18:35:05 - *.dynamic.mm.pl

I to jest właściwy transfer! Brawo!

Arek, 05.01.2018 18:53:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@grzesiek, Piszczek, Lewandowski, Zieliński, Krychowiak, Rybus, Gol - podobno całkiem dobrze tam sobie radzi. To tak na szybko, nawet bardzo szybko. Taki spontan:)

d2b90, 05.01.2018 19:44:04 - *.centertel.pl

No nie wierze. Zadnych negatywnych komentarzy.. pomylilem fora? o.O

Rios60, 05.01.2018 20:05:13 - *.dynamic.chello.pl

Jest News że interesujemy się Kabanangą z Astany!!!

przepraszam, ale ..., 05.01.2018 21:45:38 - *.dynamic.mm.pl

jak to brzmi "Jego dużym atutem jest doświadczenie w europejskich pucharach - w fazie grupowej drugich z tych rozgrywek grał aż czterokrotnie."
@d2b90:)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.