Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
William Remy - fot. mhscfoot.com
William Remy - fot. mhscfoot.com
Sobota, 6 stycznia 2018 r. godz. 16:15

Remy wylądował w Warszawie

Wiśnia, źródło: Twitter

Kolejny zawodnik jest o krok od przyjścia do Legii! W sobotę do Warszawy przyleciał William Remy i w poniedziałek przejdzie testy medyczne przed transferem do mistrzów Polski. Francuz ma 26 lat, jest środkowym obrońcą, a ostatnio grał w Montpellier HSC. Łącznie na rodzimych boiskach wystąpił w 126 spotkaniach. Rok 2017 był jednak dla niego stracony - na boisku pojawiał się tylko w meczach rezerw.

Remy ma podpisać z Legią 3,5-letnią umowę.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (96)

Rafalgral, 06.01.2018 16:18:47 - *.198.ipv4.supernova.orange.pl

Chłopak 26 L z pierwszoligowca francuskiego a pazdkowi pod dupa się pali żeby uciekać do girondisa w druga stronę mając 31 lat
Bo piekario już mu w głowie mota

Balde, 06.01.2018 16:20:41 - *.9

Nowa skała w Legii;)

Afro, 06.01.2018 16:20:47 - *.dynamic.chello.pl

No i wylądował! Welcome! Tylko Legia!

Brawotttt, 06.01.2018 16:21:04 - *.dynamic.chello.pl

Elegancko! Haterzy uruchamiac sie

Kruczy, 06.01.2018 16:25:36 - *.dynamic.chello.pl

francuz, czy obywatel francji?

Krzeszczu, 06.01.2018 16:25:43 - *.cust.bredband2.com

Kolejna swietna wiadomosc!

@ @rek: Zgadzam sie z Toba, pieniadze lubia cisze (Lesnodorski o tym nie mial zielonego pojecia).

DM i Jozak robia transfer za transferem, a wszystko w pierwszych dniach okienka tak zeby sklad byl skompletowany kiedy zaczna sie przygotowania. Pozniej mozna sprzedawac bo i tak nie bedzie to mialo wiekszego wplywu na jakosc zespolu. Tak trzymac! Nareszcie widac coraz wiecej profesjonalizmu.
Juz bardzo dawno temu "trabilem" ze wlasnie tak sie prowadzi druzyne/klub, tak sie dokonuje biznesu i ze wlasnie tak wyglada profesjonalizm.

Kazdego z powyzszych szczegulow brakowalo za rzadow BL i BoB´s. Idziemy w naprawde dobrym kierunku.

tp, 06.01.2018 16:28:33 - *.play-internet.pl

Czyli zastępca za Pazdana, trzeba przyznać, że Jozak z Mioduskim przeprowadzili mocną ofensywę transferową. Teraz tylko można mieć jeszcze nadzieję, że obok doświadczonych zawodników jak Malarz czy Eduardo będą stopniowo wprowadzani młodzi zawodnicy z juniorów.

M.O, 06.01.2018 16:29:24 - *.play-internet.pl

No i giiitara

@rek, 06.01.2018 16:43:26 - *.dynamic.chello.pl

Czyżby menago Damiena Le Talleca postawił (L)egii "zaporowe" warunki finansowe..? Oby nie... Tak czy inaczej już dzisiaj witamy W.Remy'ego na Ł3... Pozdro (L)

Wlocek, 06.01.2018 16:46:50 - *.centertel.pl

Ale Loczek zapi... z tymi transferami. Lepszy od Bogusia jest... Jeszcze Olkowskiego....

up, 06.01.2018 16:50:50 - *.dynamic.chello.pl

mają rozmach s.........

paweL, 06.01.2018 16:57:57 - *.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witaj. Jazda z wszystkimi.

Myślący inaczej , 06.01.2018 17:01:00 - *.centertel.pl

Będzie jak Vadis czy jak Hildeberto? Rok bez gry i on ma zastąpić Kung-fu Pazdka? Jakoś tego nie czuję. Kolejny po Eduardo chybiony pomysł...

(L), 06.01.2018 17:08:50 - *.ilabs.pl

Chukwu jak przychodził to też miał rundę w plecy. Gruba Berta też. Necie też...

bandit1916, 06.01.2018 17:13:56 - *.dynamic.mm.pl

Świetnie! Dawać jeszcze Damien Le Tallec, Dockala i Polańskiego, a rozje*** tą ligę do tego duże duże szanse by były do LM się dostać.. W końcu widać profesjonalizm! Czapki z głów dla Loczka i trenera z ekipą... P.S Ci co chcą Kabanangę niech się pukną w czoło, bo to będzie to samo co z Chukwu. Kabananga w ogóle do Legii nie pasuje, tutaj potrzeba technicznych zawodników którzy prowadzą grę a nie jak Kabananga siłowych. Kabananga pasował by do Craxy czy Górnika nie do Legii..

robochłop, 06.01.2018 17:17:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powodzenia William w Legii !!! obyś naszych rywali wszystkich sponiewierał i poprzestawiał he he...ps tempo transferów niesamowite...jak widać Romeo i Kepcija umio w to grać...

mc do Krzeszczu, 06.01.2018 17:21:42 - *.dynamic.chello.pl

100% racji. To jest najważniejsze. Transfery na dobrym poziomie, wszystkie zrealizowane przed pierwszym treningiem. Płakanie z powodu pozyskania za darmo byłej gwiazdy piłki europejskiej, bo ma 35 lat zostawmy dla kibiców Barcelony czy Realu. Jestem z Legią od ponad 20 lat i nie pamietam takiego okienka transferowego. Oceniam całokształt, nie jednostki.

Rios60, 06.01.2018 17:31:14 - *.dynamic.chello.pl

Berto w debiucie 25 min i asysta

kermit do tp, 06.01.2018 17:31:17 - *.centertel.pl

Nie z juniorów, tylko więcej gry dla Szymańskiego i cofnięcie z wypożyczenia młodego Michalaka. Tych dwóch młodych wystarczy na ten sezon.

Rychu, 06.01.2018 17:36:57 - *.play-internet.pl

Szacun Panowie Mioduski, Jozak i spółka. Jeśli transfery okażą się trafione to rozj.biemy ta ligę w pył. Tak powinno być, LEGIA z takim budżetem, stadionem, armią fanatyków powinna dominować w ekstraklasie w każdym sezonie.

Zajmon Szczecin , 06.01.2018 17:44:08 - *.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Remik czarny marmur . Nowy Moussa Quatara .

Do mc, 06.01.2018 17:45:28 - *.centertel.pl

Transfery przed pierwszym treningiem bo tym razem nie ma mowy o uzupełnieniu składu ale o wymianie.wiec co w tym nadzwyczajnego?!

(L), 06.01.2018 17:47:12 - *.ilabs.pl

Panowie dajmy im się przygotować oraz zgrać. Nie przyznajmy złotego medalu.. powoli. Zawsze będę przypominał powiedzmy 2012 czy 2015...

Pisanie tu źle o Leśnym naprawde nie wypada.
Mistrzostwa Puchary Liga Mistrzów...

Oby Loczek miał nie gorszą 5latkę.
(Teraz awans do KM jest naprawde wyczynem)
Trzymam kciuki za tym aby mu się udało.

grzesiek do Krzeszczu, 06.01.2018 17:53:14 - *.centertel.pl

Brawa przede wszystkim dla Jozaka. Z jego znajomosciami Legia moze sie bardzo rozwinac.

@Rychu, 06.01.2018 17:57:41 - *.centertel.pl

Aż szkoda że Mioduski nie był taki rozrzutny w lecie to może dziś było z 10 pktow przewagi i puchary.

Krzeszczu, 06.01.2018 17:57:43 - *.cust.bredband2.com

@ mc: ..gdyby tylko ten 35-latek gral 30-35 pelnych meczow ligowych w ostatnich 4-5 sezonach/per sezon to bylbym sklonny Tobie przyznac racje. Ale kaleka-emeryt? Ehh.......

HBR, 06.01.2018 17:57:48 - *.play-internet.pl

No prezes, to żeś mi zaimponowal, jedziesz po maksie.

ostet, 06.01.2018 18:00:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

przychodza nowi to i czas pozbyć się tych fatalnych i kiepskich takich jak Fatalczyk i Kiepsczyński...

Krzeszczu, 06.01.2018 18:14:00 - *.cust.bredband2.com

Jeszcze tylko tego bramkarza z Olympiakosu i jestesmy chyba gitara.

Sawo, 06.01.2018 18:17:59 - *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Wiesz cos na temat wypozyczenia Vadisa?
Co do Bastiana to napisalem pod poprzdnim artykulem.
Jesli chodzi o kwestie Gui to nie ma co sie unosic honorem. To zawodnik sprawdzony i jak na nasze warunki bardzo dobry. Jesli nie dogadal sie z tymi ogorkami to moze warto zlozyc mu jeszcze raz oferte?

grzesiek, 06.01.2018 18:20:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przy obecnych transferach, myślę że pazdek może przemyśleć swoją decyzję i zostać...

Do krzeszczu , 06.01.2018 18:21:30 - *.play-internet.pl

Nie lubię Cię..

Luc, 06.01.2018 18:26:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@ Krzeszczu
Wszystko prawda tylko proszę Cię tonujmy nastroje. Tak wychwalasz obecny zarząd i sztab trenerski ale pamiętaj że oni jeszcze NIC nie wygrali. Krytykujesz BL ale pamiętaj że w ciągu 5 lat jego rządów dał nam 4 mistrzostwa, puchary i LM. Niech DM się do tego zbliży to wtedy będziemy gratulowac.
Oczywiście ja w tym momencie też jestem super zadowolony z tego jak to wygląda, ale wyznacznikiem będzie gablota z trofeami. Więc proszę tylko o trochę szacunku dla BL bo niewątpliwie mu się należy. A pamiętajmy jak trudniejsze miał zadanie bo przypomnijmy sobie z jakiego bagna musiał Legię wyciągać jak objął rządy. DM miał wszystko podane na tacy.
Reasumując okienko świetne i oby to wszystko odzwierciedlilo się w lidze. Legia Mistrz!
Pozdrawiam.

Piotrr, 06.01.2018 18:30:16 - *.0pools.vodafone-ip.de

do Rychu:
100% racji kolego. Legia ma wszystko by lać każdego w Polsce. Brakuje boisk przy Łazienowskiej i centrum szkoleniowego. Ale to niebawem.
A te transfery wg mnie super. Mam nadzieję, że ekipa chorwacka dobrze przygotuje drużynę i zgra nowych a kilku starych pożegna(Czerwo, Chukwu, Cierzniak, Kopczyński, Jędza?).
Sadiku dałbym jeszcze szansę. Brozia zostawić do końca sezonu a potem papa. Jodła to samo. Michalaka ściągnąć a od czerwca wraca chudy Berto(jeśli nie to dogadać się z Górnikiem i... zatrudnić go w kopalni jako górnik to wtedy by grubas zrzucił pare kg).

pnk, 06.01.2018 18:40:18 - *.centertel.pl

Dziwię się, że nikt nie pisze żeby ściągnąć Yaya Banana czy jak mu tam było :)

Do Kruczy, 06.01.2018 19:00:51 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Kolejny „prawdziwy Polak”. Urodził się i wychował to jest Francuzem. Tak samo jak Lem był Polakiem, Kopernik, Chopin i większość „polskich” królów po Piastach którzy nawet polskiego nie znali. Ludzie jest XXI wiek.

matus007, 06.01.2018 19:03:23 - *.play-internet.pl

JESTEM MEGA ZASKOCZONY ;)

@bandit1916, 06.01.2018 19:09:18 - *.play-internet.pl

Ty się puknij w czoło!
Kabananga rozje.ał by tę ligę ale koniecznie z Twumasim bo są szybcy i wściekli-zgrani i dokladni.
To piłkarze którzy kontrami wygraliby nam połowę meczów.

Krzeszczu, 06.01.2018 19:30:58 - *.cust.bredband2.com

@ Luc: Chyba kolego nie czytasz zupelnie nic a nic o czym ja pisze. Od wielu miesiecy wcale nie zachwalam nowego zarzadu.
Aczkolwiek po zmianie prezesow bronilem DM dlatego ze zasluguje on na szanse. Tak samo jak poprzednicy.
W moich ostatnich postach jesli juz wychfalam to tylko sam fakt ze nareszcie klub, zarzad zaczynaja dzialac profesjonalnie. Powtarzam. Zaczynaja dzialac profesjonalnie (cos czego za kadencji BL i Band of Brothers nie bylo). A stad do wychwalania i spiewania Alleluja na temat DM i trenerow to przyznasz jeszcze daleka droga.
Wiec prosze, jesli chcesz podjac duskusje, bardzo chetnie, ale czytaj najpierw ze zrozumieniem.

Pozdrawiam.

Krzeszczu, 06.01.2018 19:32:51 - *.cust.bredband2.com

@ Do Kruczy: cytujac klasyka: A moze Curie-Sklodowska tez!
:-)

Krzeszczu, 06.01.2018 19:34:57 - *.cust.bredband2.com

@@bandit: totalnie sie mylisz a bandit1916 ma w zupelnosci racje. Tylko ze trzeba najpierw troche pomyslec a nie jarac sie jedna bramka ktora on nam strzelil, albo statsami z Football Managera.
Zgadzam sie z bandit1916, ten Kaczabanga to drugi Chukwu. Tyle ze chyba ma buty odpowiedniego rozmiaru...

@rek, 06.01.2018 19:44:22 - *.dynamic.chello.pl

Ważne jest w obecnej chwili to, co dzieje się na zapleczu transferów... Nasz Prezes walczy o zmianę w ekstraklasie limitu obcokrajowców... A wówczas transfery tria D / JR / IK będą jeszcze bardziej okazałe... Jakiś oddźwięk w tym temacie już ponoć jest...:)))

do Sawo
W kuluarach mówi się, iż gdyby Gui wytrzymał ciśnienie swego menago i wiedział o precyzyjnych planach JR, to ze względu na EdS zostałby w (L)egii... Stało się jednak, jak stało... A co do VOO to nastała jakaś dziwna cisza w temacie... Może to taka cisza przed burzą, bo w międzyczasie Grecy wyczuli pismo nosem i podnieśli wartość VOO na 5 mln euro...:))) Tak czy siak jeszcze przyjdą nowi gracze... Spoko...:))) Pozdro (L)

Sawo, 06.01.2018 20:04:59 - *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek
Rozwin mysl dotyczaca kwestii podniesienia wartosci Vadisa. Nie mam watpliwosci co do tego ze Legii nie stac na jego zakup ale wypozyczenie...? Skoro zapowiedzial ze nie chce grac w Grecji to jaki jest sens podnoszenia ceny? To go zacheci do pozostania? Czy ulatwi potencjalnemu kupcowi decyzje o zakupie? Tylko grajac w Legii mozna powiedziec ze sie juz nie chce grac zarzadac transferu i cowiecej ustalic kwote na 2mln euro? W Olimpiakosie juz nie mozna?

@rek do Sawo, 06.01.2018 20:16:27 - *.dynamic.chello.pl

Piłkarz nie wyraża dalszej chęci do gry w zespole, ale jednocześnie chodzą "głośne ploty", iż danym piłkarzem interesuje się pewien europejski klub... Grecy stawiają cenę zaporową 4-5 mln euro... Na TM widnieje obecnie 4 mln euro... Szansa na wykup zaczyna się od 2,5 mln euro... A wypożyczenie..? Pewnie byłoby możliwe...:))) A zobacz, jak to dzieje się w Polsce... Pewien prezes mocno kłapał dziobem, iż kupi tego lub tamtego grajka... A wówczas prezesi tych klubów podnosili absurdalnie ceny sprzedaży... Tak więc czasami lepiej jest być cicho..... i swoje karty trzymać "przy orderach"...:))) Pozdro (L)

Mr T, 06.01.2018 20:30:15 - *.dynamic.mm.pl

Dużo w Was optymizmu. Trzeba jednak spojrzeć realnie: na wiosnę czekają nas tylko mecze ligowe i na pewno dojdzie do sprzedaży zawodników. Gui juz odszedł. Następni w kolejce: Pazdan i Moulin, być może Jędrzejczyk. Trzech wyróżniających się graczy z pierwszej 11. Czy nowi gracze - Remy, Vesovic i Antolic będą w stanie zastąpić ich od pierwszej kolejki na'wiosne'? Jeżeli tak, to teoretycznie tylko Eduardo będzie wzmocnieniem, z wielką niewiadomą, bo ostatnio niewiele grał.

Odjangebe, 06.01.2018 20:32:28 - *.play-internet.pl

Kokejny szrot welcom to Poland

siwy do krzeszczu, 06.01.2018 20:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co nie zmienia faktu ze za lesnego byla LM. gdyby nie zewlaki to pewie lesny dalej prowadzilby Legie

antyk, 06.01.2018 20:42:14 - *.18.ipv4.supernova.orange.pl

no no czyżbym w Legii w końcu doczekał się profesjonalizmu w kwestii transferów czy to tylko sen?:)martwi trochę brak Polaków ale z drugiej strony będą mieli trochę czasu żeby się zgrać i to jest największy plus tych transferów,bardzo profesjonalne podejście,niech ten sen trwa

Krzeszczu, 06.01.2018 20:53:38 - *.cust.bredband2.com

@ siwy: tak, masz racje, tylko ze BL siedzial za sterami 4 lata?
DM dopiero kwadrans :-) Wiem, przesadzam, ale poczekajmy.
To dopiero pierwsze okienko transferowe pod wodza DM i Jozaka. A cala runda jeszcze przed nami. I szansa na LM.

Powtarzam, ja nie spiewam alleluja, ale ciesza mnie zdrowe znaki wprowadzanego profesjonalizmu w klubie.
Jest cicho i spokojnie a transfery sa juz teraz a nie za piec dwunasta. Nik grubiansko i arogancko nie trabi kogo to nie kupimy, kto to nie jest na celowniku i w ogole jakich to milardow zilardow my nie mamy w budzecie. Wszystko cicho i profesjonalnie.
Czy transfery sa dobre? Nie wiem. Poza Eddim moze, bo w niego zupelnie nie wierze.
Czy odpala? Tez nie mam pojecia. Moze wszyscy okaza sie Necidami i Chima Chukwami.
Ale pociesza mnie w jaki sposob te transfery byly przeprowadzone i jak szybko po otwarciu okienka. Co sugeruje ze duzo bylo w tym glowy.

Jak to mowia, pozyjemy, zobaczymy.
Pzdr

zaba285, 06.01.2018 21:11:11 - *.lukman.pl

do bandit1916: a pamiętasz Svitlice, albo Chinyame :) pewnie jeszcze młody jesteś... jacy byli z nich technicy? ile strzelili bramek?

Melangil, 06.01.2018 21:19:23 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest dobrze. Jeszcze tylko Dino Zoffa na brame zanim skonczu 77 lat i mamy mistrza.

krys008 , 06.01.2018 21:20:58 - *.165.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Krzeszczu masz rację. Nasz śniady Bogusław celebryta uwielbiał dużo szumu wokół siebie i ciągle słyszeliśmy ten tamten nie dla L. Transfery przypadkowe, na sam koniec, totalny chaos, żadnego planu. Choć z drugiej strony trzeba przyznać, że wyniki były.
Także p.. Bogusławie dziękujemy, nie tęsknimy.

@rek do antyk, 06.01.2018 21:24:50 - *.dynamic.chello.pl

Spoko... Będą i Polacy... RJ + IK na razie skupiają się na europejskim zaciągu... Piłkarze z zagranicy są obecnie jakby "ważniejsi"... Ale bądź pewien, iż w notesach Nasi Chorwaci mają parę polskich nazwisk... W e-klapie można później robić transfery i zgłaszać zawodników do rozgrywek... Jeszcze trochę się wydarzy przed zimowym zgrupowaniem w "Nowym Jorku Morza Śródziemnego"... Be cool... Pozdro (L)

Legionista, 06.01.2018 21:26:52 - *.226

Panowie, jakie wypożyczenie VOO do Legii? Niestety, ale on już do nas nie wróci, a Olympiakos nie wypożyczy 29 letniego piłkarza i pewnie go sprzeda.. Jakby jeszcze nie grał to jakaś szansa byłaby, ale gra i jest chwalony.

@rek, 06.01.2018 21:27:44 - *.dynamic.chello.pl

Tak w uzupełnieniu moich info do wszystkich moich braci po szalu...:

Żaden zawodnik rezerw i zespołu z CLJ nie leci na zgrupowanie z pierwszą drużyną Legii. Uznano, że nikt nie będzie na razie w stanie przebić się do I zespołu. W kadrze będzie za to Łotysz. Pozdro (L)

m57, 06.01.2018 21:30:03 - *.dynamic.chello.pl

No to teraz może kogoś z ofensywy.

L, 06.01.2018 21:37:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

narzekacie że nie ma Polaków a kogo niby mają kupić jak to sami lenie którym ani nie chce się biegać a jak jakoś trener bierze ich w obroty to zaraz przestają cokolwiek grać i zwalniają trenera. Ile naszych gwiazd zrobiło karierę za granicą? Taka prawda o Polskich piłkarzach wyjeżdżają dostają w dupe na treningach i przepadają. Więc wielkie brawa za dotychczasowe zakupy jak to wypali to i trybuny znowu będą pełne a to kasa. Powodzenia Panowie.

lol, 06.01.2018 21:45:35 - *.ssp.dialog.net.pl

bramkarz potrzebny natychmiast !!!

Alabama, 06.01.2018 21:48:40 - *.dynamic.mm.pl

Jeśli chodzi o transfery to DAM i BL się nie znają bardziej bym obwiniał sztab od skautingu czyli braci Ż wiecznych polonistów

@rek do lol, 06.01.2018 21:52:52 - *.dynamic.chello.pl

Jedzie dwóch nowych młodych i zdolnych bramkarzy na oba zgrupowania: R.Majecki i V.Kudrajvcevs... Tak więc luzik...:))) Pozdro (L)

mietek, 06.01.2018 22:16:07 - *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Bo chyba wreszcie te transfery były zaplanowane jeszcze w trakcie trwania ligi, a teraz je tylko dopięto. To pokazuje, że Romeo zidentyfikował słabe punkty w zespole i robi wszystko, żeby je zlikwidować.

@ @rek: Masz na myśli tego napastnika, co gra w lidze czeskiej, czy tego młodego bramkarza?

Prawda to z tym Guilherme, że się jeszcze nie dogadał z Benevento?

Cult⚽️Legia, 06.01.2018 22:29:48 - *.150

Prezes wzioł sobie do serca życzenia w ktòrych było nastépne 50lat z Legiá i mnustwo pucharöw medali ,buduje nam potége Legia Warsaw ✨⚽️✨Bravo✨

Dormibar, 06.01.2018 22:49:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Błagam kupcie dla tego pajaca Krzeszcza jakiś FM czy Fifę i niech tam się "realizuje". Rzygać się chce czytając te wypociny.

, 06.01.2018 22:58:32 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Tak to nie bylo jak zyje.Zeby pilkarze przychodzili do klubu na poczatku okienka transferowego.Przed pierwszym obozem?Mam co prawda 37 nie wiem za bardzo jak bylo wczesniej ale pamietam doskonale jak otwieralo sie okienko transferowe a mirek trzeciak zaczynal okienko transferowe od urlopu.Albo w Legii nastala normalnosc albo swiat stanal na glowie.Mam nadzieje ze stalo sie to pierwsze.
A jak wszystko sie Legii uda i transfery wypala to wtedy zrobcie wywiad z bylym prezesem Legii.Zaboczymy co wtedy powie pan Lesnodorski.
Choc jestem mu bardzo wdzięczny za to co zrobił dla Legii. Dla historii calej Legii.Czytam teraz ksiege stulecia Legii i choc jeszcze nie doczytalem do czasow prezesa Lesnodorskiego mam nadzieje ze jest tam zapisany zlotymi zgloskami.Bo zrobil dla Legii naprawde duzo.Ale mysle ze wiecej juz by nie udzwigal.A pan Mioduski jest w stanie to zrobic.
Oby nam wszystko sie udalo o Legia byla wielka.

Ira, 06.01.2018 23:13:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale kurczę jest fajnie , impreza Old school . Wszyscy jarają szlugi i w ogóle jest cool . Pozdro bracia - koniec kryzysu .

Prosty kibic, 06.01.2018 23:18:22 - *.centertel.pl

Witam.
Gdyby polscy piłkarze w oczach trenera byliby lepsi od tych zagranicznych to pewnie by po nich starali się sięgnąć.
Teraz młody Polski piłkarz kopnie przez pół roku parę razy prosto piłkę A do tego dostanie powołanie do kadry i już myśli ,że jest gwiazdą i wyjeżdża podbijać Europę. A tak w ogóle jeszcze nic nie osiągnął.
Taka mentalność. Owszem , nie którzy sobie radzą Ale większość przepada.
Czy te transfery będą dobre? Zobaczymy.
Dobrze,że są robione teraz niż na ostatnią godzinę. Oby wypaliło. Obojętnie kogo by nie kupili to wiąże się z ryzykiem nie wypału. Ouattara był ściągnięty nie wiadomo skąd A u nas okazał się dość przyzwoitym piłkarzem.
Jeszcze raz podkreślam,że dobrze jest robione że piłkarze przychodzą teraz.

Heloł heloł heloł haloł, 06.01.2018 23:18:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kolega Kalwiego , hehe .

Krzeszczu, 06.01.2018 23:25:24 - *.cust.bredband2.com

@ Dormibar: wedle przyslowia: uderz w stol a kominiarka sie odezwie...

Arek, 07.01.2018 00:05:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@krzeszczu, - bronilem DM dlatego ze zasluguje on na szanse....

I dlatego uważam, że mimo wszystko nie należy skreślać Eduardo. Mówisz, że kaleka, ale po kontuzji, którą odniósł 10 lat temu grał potem jeszcze na wysokim poziomie. A w tej lidze piłkarza takiego kalibru to jeszcze nie było. Ja też nie śpiewam alleluja, bo typ nic jeszcze nie pokazał, ale go nie skreślam, tak jak całej reszty. A skoro nasz trener uważa, że mu się przyda to przynajmniej na ten czas trzeba mu zaufać. Zresztą on pewnie nie wiadomo jakiego kontraktu nie ma i kontrakt na rok, więc jakoś wiele na tym transferze nie stracimy, a uważam, że nawet możemy zyskać. Jeśli nawet nie piłkarsko to marketingowo. Bo ja uważam, że grać to będzie Niezgoda, a Eduardo będzie wchodził na zmiany, bo jakoś wierzyć mi się nie chce, że będzie grał całe mecze jeden za drugim. A nasza liga jest jaka jest, więc wcale moim zdaniem nie powinien mieć problemów z dawaniem sobie w niej rady. I jeszcze jedna rzecz, do ligi tureckiej swego czasu też sprowadzano tego typu gwiazdy, a od czegoś trzeba zacząć. Gdzie jest teraz liga turecka, a gdzie nasza, to już możesz odpowiedzieć sobie sam. No i jeśli chodzi o tego Kabanangę, czy jak on tam, pełna zgoda. Zresztą to jest jakaś plota z dupy wysrana przez onet, więc z podwójnym dystansem do niej podchodzę.

orzeł bielik, 07.01.2018 00:58:54 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda że czarny :(

KIBIC, 07.01.2018 01:10:11 - *.internetia.net.pl

NIE MA CO GADAĆ - OCENIMY WSZYSTKICH NOWYCH PO KILKU WYSTĘPACH LIGOWYCH W KOSZULCE LEGII

(L), 07.01.2018 02:34:14 - *.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piszcie ze to co najwyżej obywatel Francji, a nie Francuz.... Olisadebe czy Roger to Polacy?!?! Pytanie retoryczne.

(L)istek, 07.01.2018 04:32:18 - *.adsl.inetia.pl

Kot czy ogór?Ani kot ani ogór tylko murzyn.

@rek do Krzeszczu, 07.01.2018 08:35:24 - *.dynamic.chello.pl

Siemka... Mam na myśli tego młodego bramkarza... Kupujemy go, a właściwie jest już przyklepany...:)))

A tak w ogóle zaczyna się już na ostro dziać... Jodłowiec i Czerwiński OUT... Poza tym Romeo Jozak nie zamierza bawić się w przedszkole, podobnie jak to było z Czerczesowem... Ale Stanisław nie potrafił tego wywalczyć, a Romeo postawił jasne i czytelne warunki: ZACZYNAMY OD NOWA BUDOWĘ MŁODEJ KADRY...;)))

Jak kojarzysz, rok temu na oba obozy poleciało sześciu graczy z "dwójki" i stołecznej akademii. Tym razem w klubie postanowiono, że takie rozwiązanie nie ma sensu. Romeo Jozak i Ivan Kepcija uznali, że żaden z graczy rezerw nie wyróżnił się na tyle, by lecieć na zgrupowania do Stanów Zjednoczonych i Hiszpanii. Jaki jest powód? Przy Łazienkowskiej nie dostrzeżono juniora, który mógłby od razu powalczyć o miejsce w ekipie Romeo Jozaka. W drużynie chorwackiego szkoleniowca od początku znajduje się dwóch młodych zawodników, bowiem Mateusz Żyro i Sebastian Szymański regularnie pracują z pierwszym zespołem i to ten duet będzie nadal reprezentował młodzież w "jedynce". Pierwotnie do USA miało polecieć jeszcze dwóch młodzieżowców wypożyczonych do innych klubów. Mowa o bramkarzu Radosławie Majeckim ze Stali Mielec, a także lewym obrońcy, Mateuszu Hołowni z Ruchu Chorzów. W ostatnich dniach zapadła jednak decyzja o rezygnacji z defensora reprezentującego jesienią "Niebieskich". Tak więc leci Radek Majecki i ten młodzian z Łotwy... Pozdro (L)

Lukasz do Krzeszczu, 07.01.2018 08:38:33 - *.dynamic.mm.pl

Kolego, jak na razie to Jozak po prostu wybrał to co mógł z lat swojej pracy w Dinamie. Zna tych ludzi, więc pewnie łatwiej jest mu namówić ich do gry w swoim zespole niż komuś kto ich tak dobrze nie zna. Tutaj bym upatrywał tak szybkich transferów względem poprzednich okienek.
Tylko ilu piłkarzy można na takiej zasadzie ściągnąć ? (Dinamo Warszawa będzie :) )
Zobaczymy jak obecny sztab będzie działał z piłkarzami, których specjalnie nie zna - czy uda im się wyłowić nowego Nikolica, który przypomnę przyszedł jeszcze przed przygotowaniami do sezonu ? Czy wyrwą takiego Prijovica, VOO ? Zauważ, że oni w ogóle nie maja rozeznania w polskiej lidze, w polskich zawodnikach ...
Jak na razie to obecny zarząd i trenerzy są mocno w tyle za swoimi poprzednikami. Taka jest niestety prawda.

@rek do mietek, 07.01.2018 08:38:52 - *.dynamic.chello.pl

Mam na myśli tego 19latka z Łotwy, naszego nowego bramkarza... Razem z Majeckim lecą do USA i Hiszpanii...:)))

Berto zagrał z ławki w Anglii i nawet miał asystę... Gui zaś jest w czarnej dupie............i faktycznie coś się pokiełbasiło z jego podpisem... Wacha się... Zobaczymy co z tego wyniknie... Pozdro (L)

@rek do Lukasz, 07.01.2018 08:59:18 - *.dynamic.chello.pl

Mylisz się... Bardzo dobrze mają już obeznany polski rynek piłkarski.. Od polskiego "podwórka" mają bowiem A. Vukovica... Mówi ci to coś..? Pozdro (L)

m4pierwszy, 07.01.2018 09:04:47 - *.eaw.com.pl

ponoć Gui złożył podpis niezgodny ze wzorem ;)

mietek, 07.01.2018 09:47:41 - *.internetia.net.pl

@ @rek: No to mamy jasność :)

Tak, wiem, że pulpet miał wczoraj asystę. Pewnie w najbliższych dniach się przekonamy, czy (lub jak) przeżył swój 25-minutowy debiut ;)

Czyli jednak Gui doświadczył starej zasady, że "chytry dwa razy traci".

@Lukasz: A może Jozak i Kepcija po prostu realnie oceniają potencjał polskich zawodników? Który polski piłkarz w ostatnich latach robił nam taką różnicę, bądź wygrywał w pojedynkę mecze, jak choćby tych trzech, których wymieniasz?

@krzeszczu, 07.01.2018 09:48:15 - *.centertel.pl

co ty pier...sz o ciszy i pieniądzach ze Leśny nie wiedział o tej zasadzie? A wiedziałeś przed podpisaniem kontraktu cokolwiek o vadisie? tak samo było wszystko dotrzymane w tajemnicy. nie kłam , nie kłam

Sebo(L), 07.01.2018 10:14:32 - *.slupsk.vectranet.pl

Nie będę ukrywał,że obecne okienko transferowe na Łazienkowskiej bardzo mi się podoba tak jak wielu innym. Wszystko na papierze wygląda "cud miód malina". Są nazwiska,jest obsada konkretnych pozycji i to jest to na co wszyscy czekali. Ale żeby stonować trochę zachwyty przypomnę jedno pewne letnie okienko z roku 2010. Zachwytów nie było końca.Przychodził najlepszy bramkarz ligi chorwackiej...Marijan Antolović, solidny młody obrońca Partizana Belgrad Knezević, "torpeda" z Vitorii Setubal Manu, megatalent z Brazylii Bruno Mezenga,świetny pomocnik Dinama Zagrzeb Ivica Vrdoljak i wreszcie młodzieżowy reprezentant Argentyny Ariel Cabral. Tym składem mieliśmy rozjeżdżać ligę niczym walec drogowy. Efekt? Po 6 ciu kolejkach 2 zwycięstwa i 4 porażki. Antolović okazał się być najsłabszym bramkarzem Legii w całej jej historii. Równie dobrze zamiast niego w bramce mógł wtedy wisieć ręcznik i efekt byłby ten sam.Manu? Jeździec bez głowy. Dużo wiatru ale efektywność zerowa. Odnalazł się dopiero na koniec sezonu. Knezević? Bez komentarza.Mezenga? Poza bardzo ważną bramką na miarę zwycięstwa z Lechem kompletny niewypał, Cabral? Wydawało się,że wpasuje się do zespołu najszybciej.Cudowna bramka w towarzyskim meczu z Arsenalem i na tym by się skończyło. Co prawda końcówkę sezonu miał na tyle dobrą,że zastanawiano się nad jego wykupieniem z Velez Sarsfield ale Cabral sam zrezygnował. O Vrdoljaku,który okazał się jedynym prawdziwym wzmocnieniem pisać nie trzeba. Także poczekajmy z "owacjami na stojąco" do pierwszego gwizdka sędziego :) Trzeba mieć tylk wiarę w to,że Jozak i Kepcija wiedzą co robią :)

krys008 , 07.01.2018 10:26:12 - *.serv-net.pl

@rek jak Ty mi zaimponowałeś. Same gorące informacje, każdy wpis to kolejna bomba. Czekamy na kolejne.

Sawo, 07.01.2018 10:33:21 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Sebo(L)

Manu tez strzelil bardzo wazna bramke z lechem w finale Pucharu Polski w Bydgoszczy. Wprawdzie po rykoszecie ale wpadlo ;)

@rek do krys008, 07.01.2018 11:11:28 - *.dynamic.chello.pl

Mówisz i masz... Może uda się namówić do gry Milana Jevtovica... Koniec wypożyczenia w Norwegii, a RJ zna Serba dość dobrze... Turcy tanio go oddadzą, bo tak za ok. 600-700 tysięcy... Napadzior co się zowie... Trzymaj kciuki... Pozdro (L)

Sebo(L), 07.01.2018 11:34:00 - *.slupsk.vectranet.pl

@Sawo
Dlatego napisałem,że odnalazł się na koniec sozonu :) Oczywiście o bramce z bydgoskiego finału pamiętam :)

Sawo, 07.01.2018 11:36:28 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Podobno Legia prowadzi zaawansowane rozmowy z tym gosciem.

https://www.transfermarkt.pl/gustavo/profil/spieler/268223

Kac W, 07.01.2018 12:57:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To info o Guim to na serio ? Bo jeśli tak , to on jest jeszcze bardziej cwany niż się wydaje i za chwilę do nas wróci . Byłoby by fajnie . A jeszcze można by Michała Żyro wziąć , bo już jest chyba zdrowy .

(L)egia, 07.01.2018 13:33:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

https://en.m.wikipedia.org/wiki/William_Rémy

Na Wikipedii Remy juz jest Legionista.

Sawo, 07.01.2018 15:16:26 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek

Slyszales cos o Borku Dockalu? Lub o gosciu co sie zowie Gustavo z ligi rumunskiej ?

Ten Jevtovic to chyba nie jest taki kozak skoro Rosenborg nie zdecydowal sie na wykupienie go.

@rek do Sawo, 07.01.2018 16:07:16 - *.dynamic.chello.pl

O Gustavo napisałem pod kolejnym artykułem... A Jevtovic to kozak... Uwierz mi...:))) Pozdro (L)

Sebo(L), 07.01.2018 17:57:21 - *.slupsk.vectranet.pl

W nawiązaniu do tematu Jevtovicia :) polecam luknąć :)

https://www.youtube.com/watch?v=dcg_wU8uFY4

Sawo, 07.01.2018 19:03:19 - *.254.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na filmiku wyglada na kota ale w takim razie czemu Rosenborg go nie wykupil? Tylko nie mowcie ze ich nie stac.

mietek, 07.01.2018 19:22:16 - *.internetia.net.pl

@Sawo: Chyba kiedyś o nim rozmawialiśmy :) Mnie się wydaje, że przyczyną jest Bendtner, który w Rosenborgu strzela sporo bramek.

@rek , 07.01.2018 19:55:18 - *.dynamic.chello.pl

do Sawo, do Sebo(L), do mietek...

Rozwinę temat Jevtovica...:)))
Jevtovica bardzo chce mieć u siebie Crvena Zvezda Belgrad i Partizan Belgrad... Wyścig ten jak na razie wygrywa CZB i wg. pewnych źródeł mówi się o nim w Belgradzie jako "Winter Target 2017/2018"... Ale jak mawiają, gdzie dwóch się bije, tam trzeci może skorzystać... I tutaj nasz kochany RJ ma mocno wejść do "tych negocjacji", bowiem ma dobre i mocne relacje z oboma klubami... Ja bardzo bym chciał zobaczyć Jevtovica w (L)egii... Te 600-700 tysięcy jest do łyknięcia przez DM... Ja osobiście szedłbym na opcję wypożyczenia i prawo pierwokupu... A kozak z niego jest przedni... To takie połączenie Niko i Prijo w jednym ciele, a do tego w młodym, zdrowym i perspektywicznym ciele... Za kilka lat będzie wart min. 5-10 mln euro... Pozdro (L)

krys008 , 07.01.2018 23:10:00 - *.serv-net.pl

@rek czasem aż mnie przerażasz. Stary, ale Tu masz wiadomości. Czytam wszystkie posty i aż mam wypieki. Do nas trafia tylko strzępek informacji, jakieś plotki. Zawsze interesowała mnie kuchnia robienia transferów. Bismarck powiedział nie pytaj jak robi się parówki i politykę, ale polityka transferowa to są emocje, to jest gra! Pozdrawiam i rzucam się do lektury kolejnych wpisów.

Pride (L), 08.01.2018 16:07:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Uważam , że Niko był wart 16 mln euro . Nie powinniśmy puszczać naszych najlepszych poniżej dziesięciu milionów euro . Mówię poważnie , zachód nas lekceważy i robią co chcą bo wycena ''fachowych''fachowców jest zaniżona (tych z zachodu ale i Polskich , zakompleksionych dziennikarzy i menagerów ) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.