Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piłkarze Legii dotarli do hotelu w Boca Raton - fot. Hagi / Legionisci.com
Piłkarze Legii dotarli do hotelu w Boca Raton - fot. Hagi / Legionisci.com
Czwartek, 11 stycznia 2018 r. godz. 00:59

Floryda: Legioniści dotarli do Boca Raton

Hagi, źródło: Legionisci.com

O godzinie 14:30 (20:30 czasu polskiego) po ponad 10-godzinnej podróży z Frankfurtu samolot z drużyną Legii na pokładzie wylądował na lotnisku w Miami. Po odebraniu bagaży cała drużyna udała się autokarem podstawionym przez organizatorów turnieju Florida Cup do hotelu Marriot w Boca Raton. W sumie podróż do Stanów Zjednoczonych zajęła legionistom ponad 20 godzin.
Fotoreportaż z hotelu Legii - 15 zdjęć Hagiego

Na środowy wieczór sztab szkoleniowy zaplanował zajęcia na siłowni, ale będą one zamknięte dla mediów.


vid. Angelo

fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com



Komentarze: (48)

Cult⚽️Legia, 11.01.2018 03:15:20 - *.123

Nauka, Praca, Wypoczynek ,na końcu wychodzi zawsze Sukces✨⚽️✨

(L), 11.01.2018 03:27:33 - *.dynamic.chello.pl

Ile stopni jest na Florydzie?

Rw, 11.01.2018 05:10:26 - *.nyc.res.rr.com

22 C

PiotrŻo(L)iborz, 11.01.2018 05:23:41 - *.play-internet.pl

10 godzin to się leci do Kalifornii, na Florydę to góra 6, chyba, że lecieli starym antkiem.

Sajmon, 11.01.2018 06:02:09 - *.hsd1.fl.comcast.net

6 godzin to jest różnica czasu pomiędzy Polską a Florydą. Leci się z Polski około 15h z przesiadką gdzieś w Europie (np z Wawy do Londynu 2h potem 3h przerwy i z Londynu do Miami nieco ponad 10h) Ps. Pozdrawiam ze Stuart na Florydzie !!!

Hoh, 11.01.2018 07:13:48 - *.centertel.pl

Póki co organizacja klasa. Nawet autokar został odpowiednio obklejony w herb Legii.
Szkoda tylko, że to tak daleko...

Roben, 11.01.2018 07:28:16 - *.centertel.pl

Ciekawe ilu z nich nie wruci .... :)

tomiacab, 11.01.2018 07:53:51 - *.centertel.pl

co ten Kopczyński tam robi?

tomiacab do Roben, 11.01.2018 07:55:21 - *.centertel.pl

może się nie znam ale moim zdaniem to nikt nie wruci ;)

lol, 11.01.2018 08:28:18 - *.ssp.dialog.net.pl

wróci !!!!

zenek, 11.01.2018 09:09:46 - *.adsl.inetia.pl

Kopczyńskiego wzieli do podawania piłek,poza boiskiem.

Mk, 11.01.2018 09:54:30 - *.centertel.pl

Co żeście się tak przyj...li do Kopczyńskiego. To naprawdę nie jest w porządku. Jedyny nasz wychowanek, a zbiera za wszystko. Widocznie trenerzy widzą w nim potencjał skoro tam jest.

do: Roben, 11.01.2018 09:55:04 - *.209

dobrze by było abyś wrócił do szkoły...

GCW, 11.01.2018 10:21:34 - *.play-internet.pl

Z dwojga drewniaków w Legii Kopczyński vs. Jodlowiec wolę tego pierwszego. Przynajmniej młodszy i może na Boga jeszcze coś z niego będzie. Amen. Ćwiczyć Trenować Warszawa Musi Panować

Pio, 11.01.2018 11:18:23 - *.play-internet.pl

Co się dzieje ??!! Nikogo dziś nie kupiliśmy ani nikt nie finalizuje na ostatniej prostej z nami umowy ? ;)

do Mk, 11.01.2018 11:41:06 - *.rdns.ukservers.com

Jaki potencjał? On jest w klubie z tego samego powodu, z jakiego jest Chukwu - nikt go nie chce. Co z tego, że to wychowanek? Czyli obojętnie do czego nadawałby się, nawet tylko do tarcia chrzanu, mamy wychwalać go pod niebiosa? Nie nadaje się do Legii w ogóle, brak mu podstawowych umiejętności, nie dziwne, że zdecydowana większość ma go dosyć. I nie, z niego już nic nie będzie, w takim wieku.

Arek, 11.01.2018 11:41:22 - *.free.aero2.net.pl

@tomiacab, na drutach.

PiotrŻo(L)iborz, 11.01.2018 11:45:26 - *.play-internet.pl

Do Saimon, samolot leciał z Frankfurtu do Miami więc chyba jest jednak błąd w artykule lub redaktor doliczył czas z odprawy oraz dojazdu do hotelu bo sam lot trwa góra 6 godzin.

Redakcja (LL!): nie ma pomyłki. Piłkarze wyszli z domów ok 4 rano a dojechali do hotelu tuż po północy polskiego czasu. Lot Frankfurt - Miami trwał ponad 9h

SPECJAŁ ŁAN, 11.01.2018 11:51:42 - *.adsl.inetia.pl

Dobrze,że Kopczyński pojechał.Najlepszy piłkarz od czasów Romka Oreszczuka

ostet, 11.01.2018 12:08:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fatalczyk i Kiepsczyński powinni dotrzeć ale do Żyrardowa co najwyżej

Ignoranci wszędzie , 11.01.2018 12:21:07 - *.play-internet.pl

Do Miami 6 godzin...,

Arek, 11.01.2018 12:26:33 - *.free.aero2.net.pl

Widzisz ostet? Taki Kucharczyk w stanach, a ty pewnie na zmywaku u mamusi. Nawet taki Kopczyński ma jakieś dokonania, a ty? Ukończyłeś chociaż gimnazjum? No pochwal się.

Raf, 11.01.2018 12:44:46 - *.dynamic.mm.pl

Arku - szacun!!! Ostet lecz kompleksy gdzie indziej.

Stare Bielany , 11.01.2018 13:26:46 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Moze jakiegoś Latynosa kupimy?
Napadziora

bbk, 11.01.2018 13:27:47 - *.122

w ilu bedziemy na tym meczu ??
pozdrowionka z port st lucie , floryda
kolego ze stuart odezwij sie na moj email bartez80@gmail.com

Crafter3, 11.01.2018 13:30:12 - *.adsl.inetia.pl

"Ignoranci wszędzie" Lot z Frankfurtu do Miami trwa ca9.30-10 h!!! https://flightaware.com/live/flight/DLH462

Legionista, 11.01.2018 14:02:48 - *.mazowieckie.pl

Widzę na Twitterze, ze redakcja lecieli chyba SWISS. Może krótka jakąś opinia? Ponieważ zastanawiam się czy kupić z Wawy do Nowego Jorku z przesiadka w Zurychu zamiast LOT...

janusz, 11.01.2018 14:12:58 - *.centertel.pl

6h z europy na Floryde ,nie no sami specjalisci tutaj od lotnictwa hahahha. jak na Madere leci sie chyba 3-4 . ech sebixy

Afro, 11.01.2018 14:19:50 - *.static.nsti.pl

@ostet Ty jak zwykle swoje hejty na Kuchego i Kopę a to nawet nie jest o żadnym z nich artykuł. Jest różnica między krytyką a hejtem. Weź coś na uspokojenie zanim coś napiszesz znów.

Do legionista, 11.01.2018 14:50:39 - *.play-internet.pl

Daj zarobić LOTowi

Sajmon, 11.01.2018 16:12:22 - *.hsd1.fl.comcast.net

Do PiotraŻo(L)iborza Napisalłem że na przykład lot z Londynu bo właśnie tak leciałem.Każdy lot z Europy trwa mniej wiecej 10h.

Sajmon, 11.01.2018 16:18:00 - *.hsd1.fl.comcast.net

Do bbk. Niestety wracam do Polandu już w piątek ale bede trzymał kciuki za całą ekipę z USA

Mike, 11.01.2018 16:35:56 - *.52.naturalwireless.com

Ekskluzywne fotki z wyprawy na Floryde wkrotce na nowootwartym fan clubie USA, zapraszam do sledzenia:

www.facebook.com/legiafanclubusa

bbk, 11.01.2018 16:58:15 - *.122

do sajmon . w takim razie wysokich lotow pozdrowki

Arek, 11.01.2018 17:34:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@raf, jeśli ktoś tu ma kompleksy, to na pewno nie ja. Ale Wy i owszem. A ten cały ostet jest jakiś nie dorobiony. Jeśli popierasz te jego farmazony znaczy pewnie, że Ty też.

Myślący inaczej , 11.01.2018 19:13:04 - *.205.ipv4.supernova.orange.pl

Emmanuel Riviere- niezły kozak oby przyszedł:-)

Geku12, 11.01.2018 19:21:07 - *.mtm-info.pl

Wolski nie jedzie z Lechią na zgrupowanie więc może warto powalczyć????

No właśnie ,, 11.01.2018 19:25:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brać Wolaka , on ma kiwkę i strzał ( jak jest zdrowy ) .

Tibo, 11.01.2018 19:40:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Mulin juz pewnie tam zostanie Pazdan pewnie tez bo juz ich swędzi

Asteta, 11.01.2018 19:43:14 - *.static.ip.netia.com.pl

Własnie wylądowałem w Miami dwie godziny temu będe na meczu z Barcelona z flaga Mocno Legia i Do Konca!! Pozdro jest 20c czerwone Marlboro na plaży w Miami i piwko bosko zyc nie umierac

ramilegia, 11.01.2018 20:26:42 - *.dynamic.chello.pl

pracowałem w Boca Raton u Żydów

Astet, 11.01.2018 22:45:01 - *.static.ip.netia.com.pl

A ja miałem ciekawa anegdote w Boca Raton z Ariana Grande po tym jak zachaczyła mojego Range Rovera na podjezdzie poszlismy na obiad do dzisiaj mamy dobry kontakt w Poniedziałek jestesmy umowieni na kawe w Rojo Blanco

F i l u 3 k o l o r y, 11.01.2018 23:20:15 - *.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

KTOŚ ZACNY NAPISAŁ OSTATNIO POWÓD, DLA KTÓREGO MICHAŁ KOPCZYŃSKI JEST W KADRZE PIERWSZEGO ZESPOŁU. MA TO SENS I JEST TO ELEMENTEM KONIECZNYM. CZYTAJCIE MĄDRE KOMENTARZE, A NIE TYLKO IDIOTÓW, KTÓRZY NIE ZNAJĄ SIĘ NA FUTBOLU, ...WRÓĆ, NIE ZNAJĄ SIĘ NANICZYM NIESTETY - FRUSTRACI I MIERNOTY INTERNETOWE. CZEMU PIŁKA NOŻNA PRZYCIĄGA TAKICH GŁUPICH LUDZI, PRZECIEŻ OD DAWNA TO NIE TYLKO KOPANIE W CZARNO-BIAŁY FLAK.

Wstałem , siema, 12.01.2018 05:32:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanujmy wychowanków , racja .

mkmkmk, 12.01.2018 07:54:21 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Serio? Boca Raton - Pysk Szczura.

hehe, 12.01.2018 17:55:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

horror

Kropek , 12.01.2018 22:40:24 - *.pools.spcsdns.net

Na meczu bedzie wizytacja Lecha I Cracovii
Paru ziomkow sie wybiera do Fort Lauderdale na mecz

Niebieska Sarancza, 12.01.2018 22:45:49 - *.pools.spcsdns.net

Tagrze slyszalem ze ruch I wisla sie wybiera

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.