Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Thibault Moulin i Armando Sadiku podczas zgrupowania w Hiszpanii - fot. Woytek / Legionisci.com
Thibault Moulin i Armando Sadiku podczas zgrupowania w Hiszpanii - fot. Woytek / Legionisci.com
Wtorek, 30 stycznia 2018 r. godz. 19:00

Sadiku i Moulin bliscy odejścia z Legii

Wiśnia

Armando Sadiku i Thibault Moulin niebawem mogą odejść z Legii. Albańczyk najprawdopodobniej zasili hiszpańskie Levante UD, natomiast Francuz może trafić do greckiego PAOK-u Saloniki za ponad 1,5 mln euro. Według informacji hiszpańskich mediów, sprawa odejścia Sadiku za 1 mln euro jest praktycznie przesądzona i niebawem powinien opuścić zgrupowanie w Benidormie.

Okienka transferowe w Grecji i Hiszpanii zamykają się 31 stycznia o godzinie 23:59.



Komentarze: (154)

Juri, 30.01.2018 19:06:42 - *.centertel.pl

No to jestem w szoku.

bj, 30.01.2018 19:07:28 - *.132.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

za slaby na Legie idzie do hiszpanskiej ligi, kolejny po Prijovicu nietrafiony transfer. idziemy po Mistrza jak nic

Szelka, 30.01.2018 19:08:10 - *.dynamic.chello.pl

Szkoda, szczególnie TM.

Kamil, 30.01.2018 19:08:31 - *.177

I zostaje nam drewniany Jarek :( Sadiku tak naprawdę nie dostał szansy poprzez faworyzowanie Niezgody. Myślę że na wiosne śmiało pare bramek by strzelił

@rek, 30.01.2018 19:13:48 - *.dynamic.chello.pl

Już odchodzi... Armando Sadiku jeszcze dziś ma opuścić zgrupowanie Legii w Benidormie. Pozostanie jednak w Hiszpanii. Napastnik Legii odchodzi do występującego w Primera Division Levante UD. Legia ma zainkasować za albańskiego napastnik 1 mln €... Pozdro (L)

SYLW82, 30.01.2018 19:16:15 - *.v30.interkam.pl

KOPROMITACJA LEGII I MIODUSKIEGO!DO LIGI TYDZIEN A MY PUSZCZAMY DOBRYCH GRAJKOW I JAK SLYCHAC ZA DROBNE...A W NAPADZIE SUROWY DREWNIAK NIEZGODA HEHEHE
DNO I METR MUŁU

Piotrr, 30.01.2018 19:16:43 - *.customers.d1-online.com

Kur..! Dwóch dobrych zawodników opuszcza Legię.. A czemu dwóch, którzy opuszczą Legię to nie są Broź i Kopczyński? Kurde, a jednak tradycji staje się zadość i Legia w każdym okienku musi stracić kogos wartościowego.

Sawo, 30.01.2018 19:19:22 - *.221.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odnosnie Moulina napisalem pod poprzednim komentarzem. Moim zdaniem wielkie oslabienie bo Moulin w formie to poziom ktorego nie osiagnie Mąka ani tym bardziej ten opozniony w rozwoju Kopa. Jesli odejdzie Sadiku w ktorego osobiscie bardzo wierze to zostanie nam kabareciarz Niezgoda oraz Edek sprzedawca kredek. Moze jeszcze Rado ale czy on ma szanse na gre na wysokim poziomie? Watpie. Wszyscy bylismy zachwycenia transferami ( moze z wyjatkiem Edka ) a zwlaszcza ich tepem ale jak widac na sam koniec bedziemy oslabieni. Odszedl Gui A teraz odejdzie Moulin czyli goscie z podstawowego skladu gwarantujacy poziom dodatkowo zelazny rezerwowy Jodla ktory zawsze moglby dac dobra zmiane a doszedl Vesovic Remy i Antolic ( o Edku nie pisze bo to nie transfer ) czy ktos dokonal by teoretycznie takich zmian w ciemno? Czy to zmiany na plus? Czy my sie wzmocnilismy? Nie sadze...

Bear, 30.01.2018 19:20:20 - *.189.ipv4.supernova.orange.pl

To pozbywają się TM a wirtuozi pokroju Kopczyńskigo i Kucharczyka zostają ?

@rek, 30.01.2018 19:21:55 - *.dynamic.chello.pl

A w Hiszpanii Sadiku nagle "odpali" jak OSa... Zobaczycie... Pozdro (L)

ŁKS ŁÓDŹ, 30.01.2018 19:24:13 - *.ksiezyc.pl

Szukać następcy dla Sadiku bo Eduardo i Niezgoda to będzie za mało...

wwwojtecky (L), 30.01.2018 19:25:29 - *.play-internet.pl

Nie pamietam naprawdę dobrego meczu Albańczyka. Za to Thibault wiele, jego będzie szkoda.

Do Kamil , 30.01.2018 19:26:00 - *.centertel.pl

Odstaw alkohol lepiej odstaw wszystko.

syjon85, 30.01.2018 19:26:35 - *.play-internet.pl

ciekawe jak zareaguje na to Nasz prezes ....

Adi, 30.01.2018 19:27:51 - *.6-2.cable.virginm.net

Sadiku nie będę zalowal bo to taki jeździec bez glowy a z Jarkiem Rado I Eduardo z przodu damy rade.martwie sie o Moulina bo to walczak jest i ze zostaniemy z ta miernota Kopczynskim w srodku.

Pio, 30.01.2018 19:28:02 - *.dynamic.chello.pl

No to mnie zadziwiliscie.w takim razie za sadiku i tibo musi ktoś przyjść
A jeszcze wczoraj sadiku mówił że chce zapracować na uznanie kibiców.wychodzi też na to że akcja ich sprzedaży ciągnęła się już jakiś czas

@rek, 30.01.2018 19:28:58 - *.dynamic.chello.pl

Sadiku, Moulin a jutro być może Pazdan... Trzech piłkarzy, z czego dwóch kluczowych... Wygląda to trochę chu..wo, ale było to do przewidzenia (czytaj: wietrzenie szatni...) Teraz DM i RJ muszą to z głową uzupełnić... Ruchy, ruchy panowie... Maiga za Pazdka i w obronie mamy duet Maiga - Remy... DP jakoś załatamy... Napastnik...??? Pozdro (L)

krys008, 30.01.2018 19:33:32 - *.82

Szkoda, Sadiku odpaliłby z pewnością, potrzebujemy takiego napastnika, Niezgoda to jeszcze nie ten rozmiar kapelusza, a alternatywy brak. Nasza podstarzała gwiazda to wielka niewiadoma, a nie wyobrażam sobie, że zostajemy tylko z Niezgodą i nasza wielką niewiadomą.
Moulin na chwilę obecną chyba najbardziej kreatywny gracz środka pola. Odczujemy stratę takiego gracza, jak jest w formie to jest Pan Piłkarz.
Obawiałem się, że jeszcze upuścimy krwi, ale myślałem, że to będzie Pazdan i Moulin, Sadiku to jednak zaskoczenie.
Niedobrze, panowie niedobrze.

Cch, 30.01.2018 19:40:26 - *.dynamic.mm.pl

Jeszcze Chukwu Hama i Pasquato..

Do bj, 30.01.2018 19:44:03 - *.know.cable.virginm.net

Co ty pier....sz? Prijo to był bardzo dobry napastnik.

Tomek 82, 30.01.2018 19:44:53 - *.play-internet.pl

Najpierw Jodlowiec teraz Moulin!
Brawo!!!

Bysior xxL, 30.01.2018 19:46:00 - *.dynamic.chello.pl

Naściągali jakiś zaciąg ogórków niewiadomego pochodzenia, sprzedają jednych z niewielu wartościowych zawodników, a zostają miernoty typu Kucharczyk, Kopczyński, Jedrzejczyk czy Broź. Panie Miodulski, co Pan wyrabia?

AAA, 30.01.2018 19:50:25 - *.dynamic.chello.pl

Do bear:no niestety przyspawani kopacze których nikt nie chce zostana jak jemioła na drzewach czyli pasozyt...a jeden jest szczególnie wybitny,miszcz zmarnowanych sytuacji,piekny Micheal from ND

kubaLLL , 30.01.2018 19:54:59 - *.icpnet.pl

W napadzie mozliwe ze bedzie gral kolega Hamy ;)

@rek, 30.01.2018 19:56:14 - *.dynamic.chello.pl

A tymczasem na te wieści o tych transferach..............

https://pbs.twimg.com/media/DUz3o3kXkAIg5Il.jpg:large

tomek, 30.01.2018 20:06:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Kolejny raz amatorka. Okres przygotowań prawie zakończony drużyna ustawiona i TM odchodzi. Zastanówcie się włodarze co wy robicie po co transfery jak tydzień przed ligą odchodzi podstawowy zawodnik. AMATORKA

Bartas, 30.01.2018 20:09:53 - *.85-237-187.tkchopin.pl

Skoro chcieli od samego początku ich sprzedać to po co zabierali ich do USA i teraz do Hiszpanii?? W te miejsca mógł już pojechać ktoś kto będzie na wiosnę w Legii. I znów kupią 2 nowych tuż przed startem ligi i nieprzygotowanych albo co gorsze nikogo już nie sprowadza...

r, 30.01.2018 20:11:42 - *.net-bis.eu

narzekamy , że nie mamy napastników a zobaczcie co byli nasi napastnicy robią prijo , niko , osa .. każdy ładuje bramy aż miło i to samo będzie z sadiku.. a u nas drewniany niezgoda a jak zobaczyłem jego przyjecie piłki w kierunku bramki gdzie od piszczela piłka mu się odbiła w drugą stroną to mój 6 letni chrześniak powiedział , że on chce taki zwód ha ha ha żenada eduardo złapie kontuzje i zostaje niezgoda plus kucharczyk

ManOTM, 30.01.2018 20:12:16 - *.slaskdatacenter.pl

Sadiku OUT, Carlitos ON na 99%
Widzieliście rozmowę Mączyńskiego z Carlitosem w Benidorm? Wystarczy za 1000 słów.

Sawo, 30.01.2018 20:15:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Super wyczules klimat wrzucajac usmiechniety pysk.

Ja proponuje jeszcze taki obrazek na oslode :)

http://michalpol.blog.pl/files/2016/12/JM1.jpg

Sawo, 30.01.2018 20:17:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A jeszcze kilka dni temu byl do wziecia za darmo Borysiuk...

Sebek Marki, 30.01.2018 20:20:43 - *.dynamic.chello.pl

Trzeba ściągnąć spowrotem Wamere Sandogo, dodatkowo mamy Chima Chokwę, jest bramkostrzelny Niezgoda plus Eduardo, wg mnie taki zestaw w ataku wygląda bardzo mocno!

Darth-Bane , 30.01.2018 20:30:02 - *.centertel.pl

Co ja widzę, co ja czytam ?
Sadiku dostał więcej szans niż Niezgoda. I 80% komentarzy tu była typu "nie jest to drugi Orlando Sa, słaby , wolny " przyszedł Eduardo i czytam "ekspertów " to się Jarek nauczy od niego, będzie jeszcze lepszy , po co Sadiku " a teraz dowiaduje si ze to wartościowy zawodnik ????? A Chibo Mulen. Przez pół sezonu połowa tej grupy chciała bo oddać. Przyszedł Antolovic to były głosy ze TM z ławki nie wstanie do Maja, a teraz ze to osłabienie składu ze ktoś go chce. Serio to ta sama strona, Co sami recenzenci ?

Erwin, 30.01.2018 20:30:59 - *.internetdsl.tpnet.pl

Ale dzisiaj w wywiadzie mowił Armando , że chce zdobyć mistrzostwo Polski.

Tomek Mokotów , 30.01.2018 20:34:48 - *.dynamic.chello.pl

Są plusy i minusy, jak cala karuzela transferowa Legii. Jugole są ok, Łamliwy Edek to żart. I tu tak samo, odejście Sadiku za 1 mln to sensacja na plus, odejście napastnika na tydzień przed ligą i bez obecności zastępcy na zgrupowaniach to żenada.
Taką Legię mamy jakiego prezesa, więcej dzialania

:-), 30.01.2018 20:36:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Spokojnie jak oni odejdą to za nich przyjdą Kurzawa na rozegranie i Wszołek :-) pewne info

Tadek, 30.01.2018 20:36:31 - *.play-internet.pl

Sadiku niech idzie ale Moulina szkoda. A Fatalczyka nikt nie chce?

LL, 30.01.2018 20:37:23 - *.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zvtego co sie dowiedzialem juz wyslano zapytanie o Sobiecha a drugim kandydatem jakis balkaniec jest.
Za Moulna moze Maiga a za Pazdana nie wiem.
Iloski ma tez podpisac.

Marco, 30.01.2018 20:43:03 - *.dynamic.chello.pl

Poszło zapytanie o Sobiecha, a jak nie w razie czego mają awaryjnie skracać wypożyczenie Sanogo z Zagłębia żeby uzupełnić skład. Jeszcze transfer jednego pomocnika na początku przyszłego tygodnia powinien być finalizowany.

@rek, 30.01.2018 20:45:01 - *.dynamic.chello.pl

- Sadiku do Levante za 1 mln euro...
- Moulin - do Paok Saloniki... Kwota 1,5 mln euro z bonusami...
- Pazdek - jutro może być kolejny "szok", ale tutaj Ruscy mają czas do końca lutego... Chyba kolejne 1,5 mln euro...
- Chukwu - darmozjad może niedługo zwolnić nam kolejną pensję...->> idzie do Norwegii... (Daniel Chima Chukwu kan være mannen som erstatter Bjørn Bergman Sigurdarsson i Molde. Den nigerianske spissen sliter med spilletid i Polske Legia Warszawa, og nå kan 26-åringen være på vei tilbake til Eliteserien. Molde skal ha vært i dialog med både klubb og spiller)

Tak wygląda porządne wietrzenie szatni... W tym wszystkim dobre jest to, iż my także mamy czas do końca lutego... Będzie dobrze... Z tych sprzedaży będzie kasiora na kolejne "mądre" zakupy... Wierzę, iż jakoś "ochłoniemy" a Ivan Kepcija nas mile zaskoczy... Pozdro (L)

Z Powisla, 30.01.2018 20:45:58 - *.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bedzie na podwyzke motywacyjna dla Kuchego wreszcie. Mam nadzieje ze na wiosne nasz rodak bedzie walil brame za brama i zamknie paszcze ciaglym marudom i satyrom. Legia i Kuchy mistrz!

@rek, 30.01.2018 20:48:32 - *.dynamic.chello.pl

Temat Kabanangi także już upadł...:(
https://pbs.twimg.com/media/DUzxR4eW4AAJ68T.jpg

Do Kamil, 30.01.2018 20:52:02 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Odwal się od Jarka. Od napastnika oczekuje się bramek a on je strzela. Mam w du...ie czy jest chudy, gruby, czy jest technicznie dobry czy szybki czy pije czy gra w kasynie. Oddaje serducho a taki palant jak Ty i jeszcze paru innych jedzie po nim. Wolisz sadiku? On musi stać na linii bramkowej i dostać w łeb żeby wpadło do siatki.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY , 30.01.2018 20:52:43 - *.adsl.inetia.pl

Jedzenia łyżeczką ciąg dalszy... Prezes Mioduski = ITI.

Darek , 30.01.2018 21:09:38 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Dopiero co obejrzalem wywiad z Sadiku z Benidromu.Bylo w nim ze Sadiku zapieprza za dwoch i trener jest z niego bardzo zadowolony.A tu taka wiadomosc.
I znowu sprzedajemy podstawowych pilkarzy by miec pieniadze na wyplaty dla tych slabych.
Bardzo zla wiadomosc.
Chukwu by sie pozbyli lub Kopczynskiego.Tylko ze ich to nikt nie chce.
Bardzo zla wiadomosc dla mnie.Drugi oboz przygotowawczy a oni odchodza.Dwa tygodnie przed startem rundy wiosennej.
I teraz na ich miejsce kto?Jakis gamon kolejny by pensje tylko pobierac?Albo zapewne ktos po kontuzji nie przygotowany do sezonu.Co zagral dwa dobre sezony 8 lat temu.
Czuje sie zażenowany,oszukany jak by mi ktos po raz kolejny naplul w twarz.Co pol roku to samo.A juz bylo tak pieknie.Pies to wszystko je..l.
Stary chlop jestem a tu taka wiadomosc i wszystko jest do dupy.Gowno.

Szymon, 30.01.2018 21:13:44 - *.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Grzecznie i kulturalnie. Mioduski won. Miłego dnia. PS. Pudel też na sprzedaż

kuba, 30.01.2018 21:18:52 - *.net136.okay.pl

Dlaczego Wy wszyscy cisniecie tu po każdym, kto napisze coś złego o Niezgodzie ? Coś złego = coś prawdziwego.
Ja rozumiem, że na Żylecie ciężko skupić się na meczu ale na Boga ogarnijcie się.
Niezgoda jest tragicznie słaby na Piasta, słaby na Koronę a co dopiero na Legię.
Nie walczy, nie biega, nie potrafi przepchnąć obrońcy, nie ma żadnej techniki użytkowej. Grając nim w pierwszej 11 tracimy jednego zawodnika. Po prostu.
Pisanie że strzela....Strzela bo dostaje patelnie, ale żeby jakaś asysta ? Wypracowany gol ? Może wygrana główka? Pomoc w obronie czy przyasekurowanie kolegów ? Bądźcie obiektywni, zasłuży na pochwały to je dostanie, na razie nie zasługuję na nic. Ma koleś farta że go Miodek chcę opchnąć za "jurki" bo inaczej gość na pierwszą ligę !! To samo Kopczyński, Kucharczyk...wiecznie młodzi, wiecznie utalentowani, wiecznie perspektywiczni i wiecznie BEZNADZIEJNI.
Taka prawda, wystarczy jak się nie ma czasu na meczu, dokładnie obejrzeć choć jeden wybrany mecz w tv. Jego poziom to bez obrazy(dla klubu) poziom Rakowa, Stomilu czy innej Stali.

Do kuba, 30.01.2018 21:27:22 - *.111.ipv4.supernova.orange.pl

Popieram w całej rozciągłości
Fura szczęścia i trochę szybkości
Garbatemu się kiedys szczescie skonczy i skończą się gole

arc, 30.01.2018 21:28:30 - *.siedlce.vectranet.pl

Co do tych, którzy nie odchodzą, to nie odchodzi ten, którego nikt nie chce kupić. Sadiku i Moulin odchodzą, bo ktoś dostrzegł ich wartość, swoją drogą przeciętną. Co do transferów to miały być przed 1 obozem w USA, żeby mogli przepracować okres przygotowawczy. Sprowadzono miejmy nadzieję wartościowych graczy, jednak na pozycjach napastnik, środkowy pomocnik nie mamy wartościowego piłkarza, a na domiar złego, jeśli potwierdzi się to co wyżej napisane to nie będzie już czasu, żeby sprowadzić kogokolwiek na miejsce Albańczyka. Osłabiamy już i tak przeciętne formacje w naszym klubie.

wawa, 30.01.2018 21:32:00 - *.static.ip.netia.com.pl

A kiedy jakiś frajer kupi Fatalczyka?

AAA, 30.01.2018 21:36:51 - *.dynamic.chello.pl

Do;Z Powiśla:zabieraj się razem z tym łamagą,najlepiej juz dziś.

@rek, 30.01.2018 21:38:01 - *.dynamic.chello.pl

A tymczasem......................

........... Robert Gumny za 6,5 mln euro plus bonusy plus 10 procent od następnego transferu do Borussii Moenchengladbach. Absolutny rekord ligi... Kuźwa, ale trzepią kasę w ostatnich miesiącach... A my wyprzedajemy jak leci za worek gruszek... Pozdro (L)

m4pierwszy, 30.01.2018 21:40:07 - *.eaw.com.pl

Sadiku nie zachwycił absolutnie żadną akcją. Powodzenia w nowym klubie.

Lebaid, 30.01.2018 21:43:59 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Czy niektórych tu nieźle poje...o?
Jak można o zawodniku swojej drużyny napisać niedorozwój!? A o Kopczyńskim tak tu w komentarzach napisano. Jeśli się nie mylę to wychowanek. Tym bardziej powinien być doceniony.
Znacie człowieka osobiście, że takie opinie wygłaszacie? Dla mnie to żenada!
Oglądałem swego czasu z nim wywiad i nie odniosłem takiego wrażenia. Owszem, piłkarsko to nie jest wirtuoz, sam zresztą tak o sobie z pewną świadomością mówił, ale i rola defensywnego pomocnika tego nie wymaga. To boiskowy walczak.
Ja mu kibicuję, tak samo jak kiedyś pukano się w głowę gdy mówiłem, że Rzeźniczak to wartościowy człowiek i ... tak samo wirtozem nie był, został za to najbardziej utytułowanym legionistą i znalazł się w 11 wszech czasów Naszego klubu.
Teraz kibicuję Kopie. Oczywiście będą wzloty i upadki, ale biorąc pod uwagę ten zagraniczny zaciąg zacznijmy doceniać swoich, bo zaraz w repie nie będzie komu elki pokazywać ...

@rek, 30.01.2018 21:44:57 - *.dynamic.chello.pl

Uzupełnienie info..............

"Robert Gumny trafi do Bundesligi. Obrońca Lecha Poznań jest już w Niemczech, gdzie uzgadnia szczegóły kontraktu z Borussią Mönchengladbach. Transfer Gumnego będzie rekordowy pod każdym względem. Niemiecki klub zapłaci Kolejorzowi za 20-latka 6,5 miliona euro plus bonusy. W sumie kwota może wynieść aż 8 milionów euro. Jeszcze nikt nie zapłacił tyle za piłka z ekstraklasy. Robert Gumny zagrał w 19 meczach ekstraklasy w tym sezonie. Młody piłkarz był podstawowym obrońcą Kolejorza. Dotychczas najdrożej sprzedanym piłkarzem z ekstraklasy był Jan Bednarek, który latem odszedł z Lecha do Southampton za 6 milionów euro. Wówczas z Kolejorza odeszło aż trzech piłkarzy. Dawid Kownacki za 4 mln euro przeniósł się do Sampdorii, a Tomasz Kędziora za 1,5 mln euro do Dynama Kijów..."

Wychodzi więc na to, iż pieprzony kolejorz nie zagrał w ubiegłym roku w LM a i tak zgarnął w ostatnich kilku m-cach aż 19,5 mln euro, czyli jakieś 77 mln PLN... Nieźle kuźwa, nieźle... Pozdro (L)

Sawo, 30.01.2018 21:48:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

To sie poprostu w glowie nie miesci. Amica sprzedaje kolejnego slabego pilkarza za kase do ktorej z Legii zblizyl sie jedynie Duda... o co chodzi??? Kto kupuje tych gumnych i bednarkow za takie pieniadze? Kuchenki sprzedali Linettego Kownackiego Bednarka i teraz Gumnego za wieksza kase niz Legia zarobila by grajac 2 razy w lidze mistrzow!!!

Krzeszczu, 30.01.2018 21:49:21 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: Bardzo ciekawe info.

A pamietasz, kiedy ja mowilem ze lech potrafi robic biznes, tzn sprzedawac z glowa i nie za paczke fajek czy kubek kawy, to mnie wywalano do poznania albo na k6?

Z drugiej strony lech sie bardzo oslabil i nie wierze zeby na wiosne to byl nasz najgrozniejszy rywal. Beda w czolowce, ale rywal o mistrza chyba raczej nie. No chyba ze wydadza ta kase rownie madrze i sie wzmocnia, jeszcze kilka tygodni okienka zostalo.

Sawo, 30.01.2018 21:53:43 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Podobno Mouil dogadany... 1,5 banki plus bonusy. Za Sadiku Legia otrzyma 800tys bo az 40% idzie dla Zurychu!!!

Cziko, 30.01.2018 21:56:00 - *.play-internet.pl

Mulin idzie za 1,5 mln. Sadiku za 1 mln.
Szał. Myslałem że w końcu bedą tylko wzmocnienia ale znów się przeliczyłem.

@rek , 30.01.2018 22:00:34 - *.dynamic.chello.pl

do Krzeszczu
do Sawo

Pyry teraz za tę kasę za Gumnego mogą kupić podczas tego okienka, a przypominam iż trwa ono aż do końca lutego, kilku dobrych grajków... A wtedy może być różnie w tej naszej lidze i wcale nie jest powiedziane, iż wygramy ją "w cuglach"...

Ale najgorsze w tym wszystkim jest to, kiedy MY (L)egia Warszawa do kogo i za ile sprzedamy jakiegoś naszego wychowanka typu: Niezgoda, Michalak, Szymański lub Majecki...??? Pozdro (L)

Gimbi, 30.01.2018 22:02:20 - *.play-internet.pl

Francuzowi dziękuję za bramkę w LM, Albańcowi - zo to, że odchodzi dając zarobić Legii więcej, niż jest wart. Bez szlochania i ronienia łez. Karuzela się toczy, oby wyrzuciła jeszcze parę zasiedziałych grajków, Miernych Kopaczy...

@rek, 30.01.2018 22:04:16 - *.dynamic.chello.pl

Najnowsze info sprzed kilku minut.....

Dyrektor techniczny Legii, Ivan Kepcija, nie chce komentować sytuacji Sadiku i Moulina... Czyżby nastąpiła mała wojna między Chorwatami ze sztabu trenerskiego a Dariuszem Mioduskim...??? Oby nie, bo wszystko się posypie... Pozdro (L)

Do @rek, 30.01.2018 22:06:05 - *.111.ipv4.supernova.orange.pl

Plan na lata się sypnął?

@rek, 30.01.2018 22:11:58 - *.dynamic.chello.pl

Matematyka jest nieubłagana....

Gumny - 8,0mln€
Bednarek - 6mln€
Kownacki - 3,2mln€
Linetty - 3,5mln€
Kędziora - 2mln€

...........co daje 22 mln 700 tysiące euro, liczone po 4.16 daje w sumie blisko 94 500 000 PLN... Pojechali nieźle skubańce... Pozdro (L)

Sawo, 30.01.2018 22:12:07 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Skad wiesz o Kepciji? Zanim to napisales mialem nadzieje ze sztab szkoleniowy jest mega pewny porzadnych zastepstw za Sadiku i Moulina skoro decyduja sie na nagla sprzedaz za tak niskie kwoty.

GREG, 30.01.2018 22:13:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sawo, 30.01.2018 21:48:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
To sie poprostu w glowie nie miesci. Amica sprzedaje kolejnego slabego pilkarza za kase do ktorej z Legii zblizyl sie jedynie Duda... o co chodzi??? Kto kupuje tych gumnych i bednarkow za takie pieniadze? Kuchenki sprzedali Linettego Kownackiego Bednarka i teraz Gumnego za wieksza kase niz Legia zarobila by grajac 2 razy w lidze mistrzow!!!



Większych głupot nie słyszałem... za same wyniki Legia zarobiła 18 mln euro na Lidze Mistrzów a dochodzą prawa telewizyjne, dni meczowe (bilety, catering,pamiatki) itp wiec to jest jedna edycja Ligi Mistrzów

, 30.01.2018 22:14:07 - *.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Lebaid : Kopczynski walczak to teraz dałeś ... zawodnik który unika kontaktu z przeciwnikiem ha ha

e(L)o, 30.01.2018 22:15:17 - *.static.ip.netia.com.pl

Lech bije na głowę Legię transferami. To przykład, że należy stawiać na młodych, ale tych, którzy się sprawdzą. W Legii na siłę się promuje beztalencia typu Fatalczyk, Kopczyński, których nikt nie kupi bo sie poznali na nich.

Marcin Ursynów , 30.01.2018 22:17:00 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Płaczecie za gościem który jest postrachem ekip typu Ruch Zdzieszowice i Bytovia... I dają za niego milion ojro

@rek do Sawo, 30.01.2018 22:17:58 - *.dynamic.chello.pl

Info od Piotra Kamienieckiego, zastępcy redaktora naczelnego Legia.Net... Prawdopodobnie Chorwaci nie do końca spodziewali się takiego obrotu sprawy... Poza tym wychodzi z przecieków na to, iż to sami piłkarze, czyli Moulin i Sadiku, chcieli odejść z (L)egii... No cóż, bywa... Ale damy radę... Teraz potrzeba na spokojnie 2-3 uzupełnień o graczy ogranych i gotowych do walki od pierwszych minut... Mamy czas do końca lutego... Pozdro (L)

Sawo, 30.01.2018 22:23:47 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@GREG

Spojrz na wyliczenia @reka powyzej i zastanow sie jeszcze raz czy powiedzialem bzdure. Przez ten czas kiedy lech sprzedawal tez grywal w pucharach. Dodatkowo oni nigdy realnie nie oslabiaja druzyny bo sprzedaz Bednarka Kownackiego Kedziory i Linettego to dla nich zadne oslabienie. My oddalismy za 2,5 mln Vadisa i za darmo odszedl Guilherme. Sprzedalismy Niko za czapke gruszek i Prijo za frytki. Nie mowiac juz o Orlando Sa czy Dossa Juniorze. Najgorsze jest to ze jak sprzedawali Kownackiego za 4 banki to lapalem sie za glowe i smiac mi sie chcialo ze trafil sie frajer co za takiego ogorka wywala taka kase ale teraz...? Kownacki strzela Sampdoria sie cieszy a fama o wychowankach amici idzie w swiat. Spojrzmy prawdzie w oczy bo Bereś i Bielik tez byli ich....

Juri, 30.01.2018 22:25:40 - *.centertel.pl

Żurkowski i Piątek w zamian poproszę.

Jack (L) , 30.01.2018 22:26:16 - *.156.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ok. Sprzedajemy Sadiku i Mulena w sumie za 2,5 melona ojro teraz piłeczka po stronie prezesa. Był już skład na mistrza ale po odejściu 2 graczy to już nie jest skład na mistrza. Więc proszę o wydanie tej kasy na godnych następców, wtedy będzie ok. W innym przypadku wyjdzie na to że to zwykłe mydlenie oczu kibicom

@rek, 30.01.2018 22:29:12 - *.dynamic.chello.pl

Na twitterze Levante wielkie bluzgi, że rezerwowy Legii ma ratować im La Ligę... Ale się porobiło...:))) Pozdro (L)

eth, 30.01.2018 22:31:04 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Lech na Bednarku i Gumnym zarobi pewnie więcej niż my na awansie do LM i sprzedaży za pół darmo wielu graczy razem wzięte. Ech... jeśli Legii kogoś brakuje to eksperta od negocjacji...

Sawo, 30.01.2018 22:31:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Pytanie czy w lutym faktycznie jest szansa na dobrze przygotowanych zawodnikow od razu do pierwszego skladu. Znajac zycie trafia ( jesli w ogole ) jakies odgrzewane kotlety ktore albo odpala jak Vadis i odejda po sezonie albo beda takimi Czukwu.

Juz sie cieszylem i myslalem ze bedzie dobrze ale nie bedzie. W takich warunkach nie da sie pracowac i na miejscu Jozaka bym sie zawinal z tego burdelu.

Pierwszy mecz juz za 10 dni... zostajemy z jarkiem kanarkiem niezgoda i edziem pedziem da silva. Dodotakowo jedna wielka niewiadoma Rado. Sila ataku poprostu powala na kolana. Rzygac sie chce.

eth, 30.01.2018 22:38:46 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jeśli Sadiku samemu chciał zamienić Legię na Levante to nawet nie dziwne. Zamienia zimną PL na ciepłą Hiszpanię, polską ligę na hiszpańską Primera, polskie zarobki na hiszpańskie. Ale skoro Levante to Primera, to chyba mogliśmy trochę więcej ugrać.

Krzeszczu, 30.01.2018 22:38:48 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: a ja teraz czekam na te marne dusze ktore zaraz powylaza z szaf i regalow i beda tak madrze glosic wszem i wobec ze "z niewolnika nie ma pracownika".

Uwazaj, zaraz sie zacznie :-))

Ndm, 30.01.2018 22:42:03 - *.centertel.pl

Jest tu zamieszczony link do transferu amici oni sprzedają gumnego za 6-8mln euro a my podstawowego pomocnika który gwarantuje jakość i strzela bramkę realowi za 1,5 to są kpiny i ośmieszanie się mioduskiego miało nie być jak za leśnego drobnych kwoty za podst zawodników a tu co sie dzieje. Dobrze że te leszcze są skapi bo w ciagu roku zarobili 20 baniek na Kownackim bednarku kedziorze(jak ja go nie cierpialem mam nadzieję że nawalka go nigdy nie powoła) i teraz gumnym a wydali grosze.
Ps. Ale musi skakać gul MD że oni sprzedają wychowanków a u nas posucha

Pitek, 30.01.2018 22:44:56 - *.56.tesatnet.pl

do Sawo
muszę przyznać że to bardzo dobre spostrzeżenie , od dawien dawna Rutkowski powtarza to w kółko że szkółka to przyszłość ! powiem więcej już z pierwszym składem trenuje 16 latek :-)

L, 30.01.2018 22:46:55 - *.dynamic.chello.pl

A niech idą w piz...

ludzik , 30.01.2018 22:51:21 - *.centertel.pl

Pytanie.
Czy Sadiku przypadkiem nie byl najdrozszym transferem w historii?
Szkoda TB :(

E.S.K., 30.01.2018 22:53:48 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem waszej zazdrości. Lech przez ostatnie kilka lat promował młodych zawodników - za to nie zdobywał mistrzostwa i słabo wypadał w LE - coś za coś ! W Legii jest presja na mistrzostwo,młodzi rzadko grają,bo są słabsi od starszych. To o co wam chodzi - czy chcecie,żeby przez kilka lat Legia grała z kilkoma "młodymi" i walczyła - jak Lech - o 2,3 miejsce?
Ja wolę zaufać prezesowi , bo mnie przekonuje jego dalekowzroczna polityka !
Jeszcze jedno - w lidze te "orły poznańskie" na kolana nikogo nie rzucały ! Pozazdrościc tylko pyrusom dobrego marketingu i umiejętności handlowych !Choć jak to dokładnie z tą kasą jest,to tylko ich zarząd wie....ja pamiętam sprzed lat,jak sprzedano Koseckiego !Bo prowizję - 15-25% ktoś weżmie.

@rek, 30.01.2018 22:54:04 - *.dynamic.chello.pl

do Sawo
do Krzeszczu
do pozostałych braci po szalu...

Najgorsze w tym wszystkim jest to, iż poniekąd wszyscy wymienieni powyżej przez was gracze: Orlando Sa, Dossa Junior, Niko, Prijo, Langil, Vadis, Moulin i Sadiku "woleli" sami odejść z (L)egii za przysłowiowy worek gruszek, niż grać dalej dla NAS ku chwale Naszej (L)egii... Jest w tym zjawisku coś bardzo, ale to bardzo niepokojącego... To tak na marginesie... Pozdro (L)

krys008, 30.01.2018 22:55:48 - *.serv-net.pl

Obawiam się, że układ Chorwaci - DM zostaje właśnie poddany sporej próbie. Chyba nie tak nasz trener wyobrażał sobie budowę zespołu...

Krzeszczu, 30.01.2018 22:58:13 - *.cust.bredband2.com

@ @rek: juz dawno o tym samym mowilem..... ciesze sie (poniekad, w przenosni) ze i Ty nareszcie zaczynasz i to zauwazac.

@rek, 30.01.2018 23:00:08 - *.dynamic.chello.pl

Tak już na dobranoc to mam wrażenie, iż te dzisiejsze newsy popsuły nam humory i całkiem niezłą atmosferę wokół Naszej Kochanej (L)egii... Oby NIC NIE PĘKŁO w samej drużynie... Pozdro (L)

spasiony, 30.01.2018 23:00:13 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Koledzy, Lech sprzedaje mlodych, perspektywicznych graczy, mlodziezowych reprezentantow kraju. Po drugie, cala Europa wie, ze z Lecha wyszedl Lewandowski, oni po prostu maja lepsza renome. Troche nizej jest info o powolaniach do u17, lech bodajze pieciu graczy, z Legii - slownie jeden. To chyba o czyms swiadczy, czyz nie?

Arecki, 30.01.2018 23:00:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panowie spokojnie z tymi transferami klubu z krainy kwitnącej bulwy... oni sprzedają zawodników w pakietach z kuchenkami,pralkami czy okapami...MP 2018 LEGIA WARSZAWA !

Balde, 30.01.2018 23:02:42 - *.9

Ludzie spokojnie, ktoś przyszedł, ktoś musi odejść. Miejmy nadzieję, że jeszcze jednego uda się w świat posłać (DCC). Okna transferowe otwarte, mam nadzieję że jeszcze kogoś ciekawego pozyskają.

Co do AmicoLecha ładnie sprzedają ale młodych, stąd cena. Z tym, że idzie za tym brak sukcesów w lidze i pucharach.

Pitek, 30.01.2018 23:04:14 - *.56.tesatnet.pl

do Arecki
no normalnie sie posikałem ze śmiechu , komentarz na poziomie przedszkola !!!

Krzeszczu, 30.01.2018 23:06:06 - *.cust.bredband2.com

@ @rek, grzesiek, Sawo, krys008:
Pamietajmy o jednym, ze np w Anglii okienko transferowe konczy sie juz jutro! (jesli sie nie myle....)

A jak jest w innych wiekszych ligach europejskich? niemcy, wlochy, hiszpania, holandia itp. Tez jutro czy 28 lutego?

do @rek, 30.01.2018 23:09:48 - *.dynamic.chello.pl

No tekstem o 23.00 to zamiast ku pokrzepieniu serc spłętować to jeszcze bardziej dobiłeś :) te 2 ewentualne odejścia mogą się tylko obronić dwoma solidnym transferami do klubu ( poziom Remy np)

@rek do Krzeszczu, 30.01.2018 23:11:38 - *.dynamic.chello.pl

https://www.transfermarkt.pl/statistik/transferfenster?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

Hiszpan, 30.01.2018 23:14:50 - *.play-internet.pl

Pudel jak zawsze dal ciala. Nasciagal szrotu a Moulin i Sadiku za czapke gruszek dziadostwo!!!!

@rek do do..., 30.01.2018 23:16:00 - *.dynamic.chello.pl

Piszę tylko o swoich "obawach"... Pamiętasz nasze minorowe miny, jak nagle odszedł VOO..? A pamiętasz opinie graczy (L)egii, jak i co mówili po odejściu VOO..? Oby nic nie pękło w zespole tym razem... Pozdro (L)

mG, 30.01.2018 23:16:57 - *.centertel.pl

TM szkoda jak odejdzie....
Co do Sadiku ,myślałem ze zostanie do końca sezonu i zobaczymy co dalej.Na pewno ambitny grajek, bez porównania do Chukwu czy Nagya ....
Czekam na jakiegoś napastnika bo Eduardo i Niezgoda to trochę mało ....

laleczka czaki , 30.01.2018 23:25:07 - *.dynamic.chello.pl

jeżeli chodzi o TM to pewnie sam naciska na transfer szkoda... co do Armando nie dostal szansy zostaniemy ze srednim Jarkiem emerytem bez formy eduardo hahah brawo

ras, 30.01.2018 23:26:26 - *.stargard.vectranet.pl

SABOTAŻ I GŁUPOTA !!!!
zostanie Niezgoda, który tylko przypadkiem wygrywa 1 na 1.
Najlepiej, kupić zawodnika i po pół roku gdy się już zaaklimatyzował sprzedać za grosze ....D R A M A T !!!!!!!!

@rek, 30.01.2018 23:29:51 - *.dynamic.chello.pl

Te zimowe wietrzenie szatni, o którym wiele wspominałem kilka tygodni temu, zaczyna pomalutku przeradzać się w małe tornado... Bo już odeszło 7 graczy... Z Moulinem i Sadiku będzie ich teraz 9-ciu... A do tego zapewne dojdzie Pazdan, Nagy i Chukwu co da nam w sumie 12-stu... No jakby nie patrzeć - to istne tornado..:))) Pozdro (L)

eth, 30.01.2018 23:35:42 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

U nas się jeszcze okienko nie zaczęło a niektórzy pitolą ze zostaniemy w ataku z emerytem i Niezgodą. Mioduski mówił ze w Legii nie ma kasy wiec na razie trzeba sprzedać aby mozna było kupić.

Do @rek, ja mam tylko nadzieję ze owe tornado zabierze ze sobą Brozia. A co do tornado: to chyba znak ze do roboty zabiera sie Jozak i chce Legię budować zupelnie od nowa, zupełnie po swojemu.

Twardy Legiunia, 30.01.2018 23:38:03 - *.dynamic.chello.pl

Dawać tego Sandogana i jedziemy z koksem! Tylko ustawienie 3-4-3 w napadzie trio Eduardo Niezgoda Sandogan i golimy wszystkich po 3, 4 do 0. W komwntarzach widze same jeczace baby. Legia Mistrz, kiełbachy w górę i ladujemy leszczy!

Artur, 30.01.2018 23:40:50 - *.centertel.pl

Żadne osłabienie sadiku rezerwowy i TM który mecze miał w kratke

Darko, 30.01.2018 23:41:36 - *.static.ip.netia.com.pl

A Mioduski sie smiał z Górnika że za biedny musi sie wyprzedac zima a tu Górnik nie dosc ze nie stracił żadnego grajka to jeszcze wzmocnienie Bochniewiczem z Udinesse super Dzieki Prezes jedna prisba nie krytykuj innych klubów bo jestes na to za krótki siedziec cicho tam.
Miodiski znalazl sobie dobry biznes za złotówke moze tak zbojkotowac runde wiosenna puste trybuny mu otworza oczy

@rek do eth, 30.01.2018 23:44:20 - *.dynamic.chello.pl

Też mi to przez myśl przeszło kilka razy w dniu dzisiejszym, iż może Romeo Jozak zaczyna "czystkę" po swojemu... Może nawet ma na to przyzwolenie samego DM, aby od nowa "step by step" odbudować kadrę i potęgę (L)egii... Pytanie tylko, czy aby nie kosztem tej wiosennej rundy... Oby nie... Pozdro (L)

Yhm , 30.01.2018 23:45:12 - *.static.ip.netia.com.pl

Vesovic kontuzja
Hlousek kontuzja
Eduardo stary
Antolic taka ciepła klucha
Fatalczyk
Malarz przyspawany do lini
Broz dog in the fog
Pazdan z Dąbrowskim mina pułapka
Niezgoda drewniany
Kopczyński 99%strat,1%niecelne podanie
Kim my bedziemy grac?????????????
Bo tu co niektorzy juz dopisali sobie Mistrzostwo

Legion, 30.01.2018 23:56:31 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia za Sadiku otrzyma na czysto ok 300tys euro bo 40% idzie do Zurychu 10% prowizji menago za Moulina 800tys euro na czystko

eth, 31.01.2018 00:04:39 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ @rek. Oby nie... :) z jednej strony zimą nie mieliśmy jakiegoś super składu ani super gry a i tak zajmujemy 1 miejsce, bo w tym sezonie liga jest bardzo wyrównana. Z drugiej strony, do Ekstraklasy, do różnych klubów przyszło sporo ciekawych zawodników. Choćby dziś do Pogoni. To może spowodować ze jakość troche podskoczy, ale liga wciąż moze być wyrównana i końcówka moze wyglądać tak jak rok temu - kilka drużyn i bitwy do samego końca. Z trzeciej u nas tez nie jest tak źle. Wierze ze sprawdzi się Vesović, jest Niezgoda, jest Hama na gazie i paru innych. Aby to tylko wypaliło jako druzyna. Moim zdaniem wypali.

Całaprawda, 31.01.2018 00:08:22 - *.dynamic.chello.pl

JES JES JES

Rychu, 31.01.2018 00:11:04 - *.play-internet.pl

Jak to jest, że łach sprzedaje jakiegoś Gumnego za gruba kasę a my niby nasze gwiazdy za worek drobniakow? Pazdan ponoć może odejść za 2 mln euro, a to jest reprezentant. Za takie beztalencia jak Kopczyński czy Fatalczyk nikt nie chce dac złamanego grosza. Ku.wa coś jest nie tak. Łach przytula ładne pieniądze za swoich przeciętnych kopaczy a my sprzedajemy reprezentantów Polski za grosze.

Daszka, 31.01.2018 00:17:05 - *.dynamic.chello.pl

Sądzę, że jeszcze długo żaden: właściciel, prezes, dyr. sportowy, a także trener nie przebije norweskiej szproty, która przed pierwszym meczem z Ajaxem w ramach 1/8 LE "usadziła" - sprzedanego do Chin - Rado...na trybunach!!!
Ja już w swoim długim kibicowskim życiu wiele widziałem i doświadczyłem, ale nie coś tak kosmicznie absurdalnego (czyt.: foch dekady, z tytułu którego przegraliśmy my wszyscy).
Ps.: skoro 9. dni przed inauguracją ESA kierownictwo Legii pozwala sobie na taką nonszalancką zagrywkę personalną, to można śmiało przypuszczać, że trener Jozak zbuduje solidną drużynę Legii najwcześniej w...letnim okienku transferowym. I napiszę coś jeszcze, przed "złą nocką"; jest mi szczerze obojętne, czy właściciel i trener zespołu - właśnie teraz - grają w jednej drużynie. Dlaczego? Ano dlatego, że nie tak dawno TO w TYM klubie było już przerabiane!

eth, 31.01.2018 00:20:38 - *.62.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Rychu, Bednarek i Gumny to roczniki odpowiednio 96 i 98. W Polsce niezaleznie od klubu, poziom treningu, kondycji, wyszkolenia piłkarskiego jest tak dupowny, ze takie kluby muszą kupować tylko młodych piłkarzy bo rok zajmie im ich wyszkolenie, poprawienie ich kondycji, agresji i obeznania taktycznego. Wiec takim klubom z Premier League czy innych topowych lig, walczącym o europ puchary nic po 26 latku, ktorego wyszkolą, pogra parę lat, a potem, juz 30-latka, nikomu nie sprzedadzą bo nikt nie da tyle kasy aby im sie transfer zwrócił. Tak mi się przynajmniej wydaje, ze to jest/moze być powodem.

1337, 31.01.2018 00:23:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy psiocza na DM, a czy chociaz jeden z Was wie jak wyglada kontrakt z TM i czy Legia ma w takiej sytuacji w ogole cos do gadania??

A zagadka wieczoru to... Za czyjej kadencji zostal z nim podpisany kontrakt?

Szanowni, jak juz cos komentowac to z glowa i na podstawie faktow. Milczenie jest zlotem, zwlaszcza jesli nie wie sie wszystkiego na dany temat.

osa(L), 31.01.2018 01:00:15 - *.145

https://www.youtube.com/watch?v=tN5ueFgpmr0
to tak pod koniec wywiadu Iza mogła powiedzieć do Armando:
"powiedz coś po polsku, np. żegnaj " ;)
swoją drogą to niezły aktor, żeby takie ściemy pod kibiców bez mrugnięcia okiem walić...
no cóż...
lamtumirë
addio
goodbye
Auf Wiedersehen
adiós
adeus
P.S. pa keqardhje z mojej strony

Tom, 31.01.2018 01:22:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda . Cóż , i tak osiągniemy mistrzostwo . Czternaste (L) .

Cult⚽️Legia, 31.01.2018 02:44:59 - *.16

I dobrze psuli atmosfere Legii nie kibicowali,młodzieży wiêcej szansy albo zamknâć akademie

wawa FAN L, 31.01.2018 03:52:55 - *.static.ip.netia.com.pl

Legia musiałaby sprzedać cały skład, żeby zarobić tyle co Lech na jednym zawodniku.

ups, 31.01.2018 05:11:26 - *.11

BUHAHAHA
tyle był optymizmu po szybkich zakupach z wysprzedaży :)
ZARAZ RUSZA LIGA A MY SIĘ ZNOWU OSŁABIAMY.

@wawa FAN L, , 31.01.2018 05:25:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wstawcie sobie w gablotę potwierdzenie przelewu i zróbcie fete :) Legii zostawcie puchary :)

Hiszpan, 31.01.2018 06:09:53 - *.play-internet.pl

Dziwna sprawa kolejnych balkancow trzeba upchac?...

Do Kuba , 31.01.2018 06:39:33 - *.215.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niech będzie że fura szczęścia ale je ma... a sadiku go nie ma. Zresztą w ruchu też niezgoda go miał? Liczą się bramki a te Jarek póki co strzela.

go ( L ) den, 31.01.2018 07:06:26 - *.play-internet.pl

I # na droge...TB moze i szkoda ale w formie za VOO a teraz? Sadiku to zaden napastnik skoro go nieopierzony Jarek wygryzl ze skladu..oby nastepcy byli o klase lepsi

Warszawiak42, 31.01.2018 07:11:57 - *.dynamic.chello.pl

Najbardziej mnie smiesza wypowiedzi typu ' Mioduski won'. Pokory troche kolego. Skoncz takie szkoly jak on. Badz w biznesie w top kadrze zarzadzajacej jak on w czolowych firmach jak on. Nastepnie zarob kilkadziesiat baniek jak on. Nastepnie zainwestuj jak wariat w sport czyli w wielka niewiadoma jak on. Nastepnie jak ci nie wyjdzie to powiedz sobie Won- slaby Ja!

bubba, 31.01.2018 07:13:29 - *.net.hawetelekom.pl

@Rychu bo u nas nikt nie stawia na młodzież, po jednym nieudanym meczu odstawia się i ich na bok . zobacz ile mecz "zawalił" Bednarek, jak krytykowali Kownackiego zaczym zaczął strzelać, a ile meczy zagrał nasz talent, nasza perełka Szymański w zeszłej rundzie????
PS A ile zagrały nasze gwiazdy Kucharczyk i Kopczyński??? połowę rundy zagraliśmy w 10 lub w 9 jak ci panowie grali

WWL, 31.01.2018 07:24:11 - *.play-internet.pl

Nie kur.a!!!

Na Sadiku liczyłem on jest dobrym balansem między drewnianym Niezgodą a podstarzalym arsenalkiem.

To kto kur.a będzie strzelał te bramki Kopczyński!?

kibic emeryt, 31.01.2018 07:28:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli okaże się to prawda z Moulinem to będzie pierwszy i to bardzo poważny błąd a dla nas kibiców zawód w stosunku do Mioduskiego .Podstawową sprawą w budowie silnej stabilnej Legii jest zatrzymanie grajków na tym poziomie a nie ich sprzedasz .Do dziś zastanawiałem się dlaczego tak forowany jest Niezgoda i dzisiaj dostałem odpowiedź !!Włodarz klubu autentycznie myśli że na tym piłkarzu zbuduje siłę zespołu stąd już dawno powstał pomysł pozbycia się Sadiku i tu jest drugi błąd bo Niezgoda nigdy nie będzie snajperem na miarę Legii bo po prostu nie ma na to umiejętności .Jest jeszcze inny aspekt sprawy . Na skutek braku awansu do LE w kasie zabrakło około 20 milionów i to jest chyba najbardziej racjonalne wytłumaczenie sprzedaży .

mietek, 31.01.2018 07:47:45 - *.emea.ibm.com

@ @rek: Wiesz brachu, to prawda, co mówisz o przychodach kuchenkorza z transferów. Ale spróbujmy na to spojrzeć z szerszej perspektywy - również w kontekście Legii.

W ostatnich latach z Legii tak naprawdę tylko Niko został kluczowym zawodnikiem swojej nowej drużyny. No, może jeszcze by tu można Prijo podciągnąć. I tyle. Obaj sprzedani za relatywnie niewielkie pieniądze, co w nas wszystkich może wzbudzać poczucie sporego rozczarowania. Ale... Czy to byli zawodnicy młodzi i perspektywiczni? Raczej transfery na tu i teraz. A kogo młodego ostatnio sprzedaliśmy? Poza Wolskim to chyba trzeba sięgnąć do czasów Janczyka.I niestety obaj się bardzo brutalnie odbili od poważniejszej piłki. Ewentualnie jeszcze Duda, którego też w Berlinie nie traktują jako zbawienie. Więc można wnioskować, że nasza reputacja na rynku transferowym jest dość niska i stąd małe kwoty, jakie nam proponują za piłkarzy.

EDIT: Zapomniałem o Bieliku. Ale o nim ciężko powiedzieć, że robi różnicę w Arsenalu ;)

Teraz kuchenkorz. Padły nazwiska Lewandowskiego, Bednarka. Teraz się mówi o Gumnym. OK, sztuką było wydoić kupujące kluby na tak duże pieniądze. Ale rozbierzmy to na czynniki pierwsze. Lewy - wiadomo. Ale to jest facet tak zafiksowany na sukces, że jemu po prostu musiało się udać na zachodzie. Bednarek - to niestety wydaje się być kolejny przykład koncertowego wyrżnięcia nosem o ścianę. Bo w najlepszym wypadku łapie się tylko na ławkę rezerwowych. Gumny - fajnie będzie dla młodego, jak zacznie grać w poważnej lidze, ale jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że Borussia Monchengladbach, która wciąż walczy o puchary, nagle postawi na chłopaka, który do tej pory kopał w lidze paralitów.

Do czego zmierzam - Lech robi biznesy jadąc wciąż na renomie transferu Lewego (i może Rudnevsa). Ale to wcale nie musi trwać wiecznie, jeśli ich kolejni "młodzi i zdolni" zaczną zasilać trybuny w nowych klubach. Cracovia przerobiła ten temat bardzo szybko - dwa niewypały na Wyspy (Kapustka i Rakels) i od tej pory ich zawodnicy odchodzą do jakichś nieznaczących drużyn.

Wniosek jest taki - Lech może pójść w dół, Legia w górę. Ale do tego trzeba ciężkiej pracy. I wierzę, że Jozakowi to się uda.

tekken (L), 31.01.2018 08:03:39 - *.92

Bardzo dobrze niech idą. Nie wnosili więcej niż przeciętność. Tylko trzeba napastnika kupić będzie:)

Legiunia1988, 31.01.2018 08:05:08 - *.61.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl


Do czego zmierzam - Lech robi biznesy jadąc wciąż na renomie transferu Lewego (i może Rudnevsa). Ale to wcale nie musi trwać wiecznie, jeśli ich kolejni "młodzi i zdolni" zaczną zasilać trybuny w nowych klubach

Chyba zapomniałeś o Linettym, Kownackim i nawet Bereszyńskim - ta trójka robi robotę w Sampdorii i jak widać na zachodzie wiedzą kto ich wyszkolił ;)

Kartofle mają fetę z powodu odejścia młokosa za 6,5mln euro. Ale co sami mają z tego? Czy ten ich Rhhhutkowski wyda chocby 1/10 na jakiś transfer?
Przecież oni wszystko w skarpetę, stworzyli jakąś tam maszynkę (wkoncu Amica-tradycje) do zarabiania na młodych, a rozwoju w drużynie nie widać, ściągaja szrot i nie potrafią przy tak słabej na jesieni Legii objąć prowadzenia w lidze. Niech sobie sprzedają i fetują, Rhhutek ma w dupie że potrzeba wzmocnień :)

Ca, 31.01.2018 08:23:28 - *.dynamic.chello.pl

Obaj naciskają na odejście ? Tak się kończą parkingowe metody motywacyjne...

Mariano, 31.01.2018 08:26:37 - *.162

Nie ma co cisnąć na Prezesa i Trenera. Ogaj piłkarze chcieli odejść. Mulę od pół roku szukał sobie klubu, Sadiku jak dostał oferte z Hiszpani to mu się oczy zaświeciły i nie było tematu żeby został. Jak waszym zdaniem mamy zatrzymać piłkarza który dostaje ofertę z lig top5?? Nie piszcie bzdur, że mają kontrakty i muszą zostać bo to się kończy zsyłaniem do klubu kokosa a dużej kasy jak za Lewandowskiego z Sadiku nie będzie dlaczego nawet nie chce mi się pisać. Poziom niektórych komentarzy jest delikatnie mówić niski. Wbijcie sobie do głów że zawsze w ostatnich dniach okienek transferowych na zachodzie, będziemy tracić piłkarzy. Nie pomoże tu obrażanie Prezesa, jad wylewany na forach i mądrości wielce oświeconych, znających się na wszystkim. Tak bedzie jeszcze długo. Transfery zrobiliśmy na średnim europejskim poziomie co dla nas jest ogromnym sukcesem. Zobaczymy jak drużyna będzie wyglądała na wiosnę, kto wypali a kto nie ale przy środkach finansowych groszych co najmniej kilkukrotnie od klubów z tak potężnych lig jak Czeska zrobilismy porównywalne transfery. Sukces? Sukces. Pewnie jeszcze ktoś odejdzie i nikt tego nie zmieni bo we współczesnym footballu tak już jest.

Artek, 31.01.2018 08:41:30 - *.static.ip.netia.com.pl

No i sie porobiło
Jest konfkitt na LINI Jozak-Mioduski, Moulin został sprzedany po cichu bo Jozak ustawiał gre pod Tibo. Jak sie to skończy prawdopodobnie Jozak odejdzie bo w tej chwili odniósł sukces wyprowadził Legie na prostą sa na pierwszym miejscu. Moulin po akcji z liscimi był zdeterminowany rozwiazac kontrakt. Teraz jest problem.
Vesovic czeka go artroskopia nie teraz to za msc
Antolic to nie wzmocnienie
Eduardo wszyscy mamy nadzieje ale....
Kopczynski, Kucharczyk, Maczynski, Pasquato, Broz, Dąbrowski, Niezgoda panowie nie na kim grać nie ma kim strzelac goli Niezgoda zagrał runde życia na farcie i tyle. Czy zarzad sie opamieta?????

Zyga, 31.01.2018 08:46:47 - *.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I tak zakonczy sie albanski epizod w Legii zapoczatkowany przez super albanskiego trenera przy idziale Zewlakboys. Generalnie slaby to byl zawsze futbolowy kierunek.

Andrzej, 31.01.2018 08:47:02 - *.132

Nie problemem są odejścia zawodników tylko czas kiedy do nich dochodzi. Sezon zaczyna się za 10 dni, Moulin był podstawowym zawodnikiem, a Sadiku wyrózniał się w okresie przygotowawczym, a prawdą jest że nie dostał nigdy takiej prawdziwej szansy.
Teraz jesli ktos przyjdzie za nich, to albo nie bedzie przygotowany w ogóle do gry, albo nie otrzyma szansy bo nie przygotowywał się z drużyną.
Od dawna jest potrzebny lewy obrońca, zmiennik dla Hlouska, gość musi mieć konkurencje, potrzebuje odpocząć czy może mieć kontuzję. Odszedł rozgrywający i drugie okienko nie można kupić rozgrywającego, a widać jak bardzo jest potrzebny. W zeszłej rundzie był problem ze skrzydłowymi, bo wystawiany był Hama, a jak sam Niezgoda powiedział, że on może zagrac i na bramce, ale jaki będzie z tego efekt, teraz odszedł Gui i odejdzie Nagy i obecnie zostajemy z jednym skrzydłowym Kucharczykiem. Vesović stracił cały okres przygotowawczy i nie wiadomo kiedy będzie zdolny, a z Iloskim może być róznie. Takich skrzydłowych powinno być minimum po dwóch dobrych na każdej stronie.
Okres przygotowawczy pokazuje że kontuzję są i będą, a przed Legią około 20 spotkań i sezon się kończy dwa tygodnie wczesniej niż rok temu.

Pio, 31.01.2018 08:53:58 - *.play-internet.pl

Duje Cop za sadiku

Dickson Chotowski, 31.01.2018 08:55:44 - *.range109-145.btcentralplus.com

F**K OFF MIODUSKI ZLODZIEJU !!!!!!! TYLKO LEGIA !!!!!!

Prezesik, 31.01.2018 09:03:12 - *.static.ip.netia.com.pl

A Mioduski mówił że w Zabrzu musza sprzedawać bo zabraknie wody, śmieszny jestes Pudlu hańbisz nasza Legie golasie wiecej nie wypowiadaj sie nt. klubow z Wrocławia, Zabrza, Poznania, czy Krakowa siedziec tam cicho bo narazie w Zabrzu nikogo nie sprzedali a woda nadal leci w Poznaniu zarobili 22 miliony euro a Ty co zrobiłes? Kupiles klub za 1 zł, licze ze znajdzie se nowy własciciel z kasa i L-ka w sercu

True, 31.01.2018 09:08:00 - *.sta.asta-net.com.pl

Armando Sadiku piłkarzem Levante.

Zlb , 31.01.2018 09:10:08 - *.centertel.pl

To sie loczek popisał!!!

radi, 31.01.2018 09:14:35 - *.134

Panowie ! Nie ma co panikować - Sadiku statystyki jakie miał kazdy widział, wiec nie ma co płakać. A co do Moulina to piłkarz z umiejetnościa przyjał- podał i nic wiecej. Nie ma co rozkminiac, uważam, że dużo na tych odejściach Legia nie straciła.

, 31.01.2018 09:18:21 - *.static.ip.netia.com.pl

Mioduski!!!!! _________
I I / I I /
I I / I________I /
I I /_____ I /_____
I I / I /

ZA ITI BYŁO LEPIEJ NIE BYŁO WSTYDU ŻE GOLAS
DZIEKI GOSCI BOGUSŁAW WRACAJ!!!!!!

gc, 31.01.2018 09:26:00 - *.dynamic.chello.pl

I znów zostaje jeden marnej klasy napastnik bo porcelanowy Eduardo nie pogra bo zaraz go jakiś Trałka skasuje.

Falafel, 31.01.2018 09:53:10 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

W takim razie muszą jeszcze kogoś dobrego sprowadzić do ataku. Z emerytem Edwardem i paralitykiem Niezgodą w ataku nie damy rady zdobyć kolejnego mistrza.

mietek, 31.01.2018 09:55:26 - *.emea.ibm.com

@Legiunia1988: Tak, zapomniałem o Linettym, przeoczenie. Kownackiego celowo nie ująłem, bo jeszcze nie jest kluczowym zawodnikiem w Sampdorii. A Bereszyński jednak mimo wszystko nie został przez Lecha "oszlifowany". Jakoś specjalnie o niego nie walczyli, jak przechodził na Ł3.

A co do tego 1/10 masz rację. Oni tak się podniecają kwotami transferowymi, a w lidze zawsze za nami. Chyba, że to ich polityka - zdobywać kasę na utrzymanie klubu z transferów młodych. A sukcesy sportowe nieważne.

Do radi, 31.01.2018 09:56:30 - *.jmdi.pl

Absolutnie się z Tobą zgadzam TM to klepka i 100% zmarnowanych dośrodkowań nie ważne czy z rogu czy z wolnego

@rek, 31.01.2018 09:58:24 - *.dynamic.chello.pl

Aż samemu jestem ciekaw, co na te wczorajsze newsy o Gumnym powie dzisiaj na łamach prasy i netu nasz prezesio DM... Bo jakby nie patrzeć, to.: 1 x Gumny = Nico + Prijo + Vadis... Kuźwa, to jakaś masakra... Pozdro (L)

Gimbi, 31.01.2018 10:22:42 - *.play-internet.pl

Do @Warszawiak42 i @Mariano Bardzo rozsądne, wyważone wypowiedzi. Wietrzenie szatni naturalne przy całkowicie zmienionym sztabie ludzi. Ruchy transferowe w obie strony będą w każdym okienku, to zupełnie normalne. Podobnie niewypały będą się zdarzać - to także naruralne. Forumowym płaczkom i lamenciarzom radzę: zluzujcie gumy w gaciach, więcej dystansu w ocenach i postrzeganiu piłkarskiej rzeczywistości...

do "@rek, 30.01.2018 22:54:04", 31.01.2018 10:24:08 - *.dynamic.chello.pl

Napisałeś: ""woleli" sami odejść z (L)egii za przysłowiowy worek gruszek, niż grać dalej dla NAS ku chwale Naszej (L)egii..."

Sam sobie odpowiedziałeś... "Naszej (L)EGII" - dla nich to kolejny klub w CV, a nie ICH ukochana Legia...

BIE(L)ANY, 31.01.2018 10:27:16 - *.dynamic.chello.pl

Spokojnie! Nie wiem czym się tak wszyscy martwicie. Przecież w ataku zostaje nam młody, bramkostrzelny i utalentowany lis pola karnego Jarek Niedojda... ups - Niezgoda. Luz w gaciach ;)

ST, 31.01.2018 10:33:18 - *.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

do @bj dokładnie. Za słaby na Legię hehe, Lewandowski też nie był potrzebny

Zamoj, 31.01.2018 10:41:32 - *.228.ipv4.supernova.orange.pl

Jako to jest że w tej Hiszpanii nie polasili się na takiego lisa pola karnego jak Niezgoda a wzięli typka z ławy... normalnie jak nie drużyna z najlepszej ligi świata
Chyba oni jednak w piłkę nie unią xD

Sarkazm mode off
To pokazuje na kogo stawia się w Legii strasznie to smutne mam nadzieję że jakieś transfery jeszcze uda się ogarnąć

olew, 31.01.2018 11:36:41 - *.warszawa.vectranet.pl

Tutaj generalnie tradycyjne zrzędzenie. Co zachwyci kiboli; wypożyczenie Messiego na pół roku , nie sadzę , będzie argument , że za stary

Darth-Bane, 31.01.2018 12:13:13 - *.118

Jak Legia kiedyś nie postawiła na młodego Lewandowskiego, a na doświadczonego już Arruabarrenę to było źle.
Jak teraz woli postawić na Młodego Niezgode, kosztem doświadczonego Sadiku to też źle.
Ludzie co was zadowoli, dać wam Wódkę, to źle bo nie piwo, dostaniecie piwo, to czemu nie wódka ..

zaba, 31.01.2018 19:29:03 - *.lukman.pl

co do Moulina to akurat dobrze, nie wiem dlaczego go tak chwalicie... środkowy pomocnik ponad 50 meczów i zero asyst (tak było przynajmniej po 50 meczach, może później miał chociaż jedną.. ? )

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.