Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Brian Iloski podczas meczu Legii - fot. Hagi / Legionisci.com
Brian Iloski podczas meczu Legii - fot. Hagi / Legionisci.com
Piątek, 2 lutego 2018 r. godz. 19:06

Iloski będzie zawodnikiem Legii

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Brian Iloski niebawem zostanie piłkarzem Legii Warszawa. Amerykanin, mimo że wcześniej nie miał styczności z futbolem na takim poziomie, zaprezentował się podczas zgrupowań na tyle dobrze, że przekonał do siebie sztab szkoleniowy. Iloski ma 22 lata i do tej pory grał w rodzimym UCLA Bruins.



Komentarze: (81)

I to jest pozytywna wiadomość , 02.02.2018 19:07:53 - *.24.ipv4.supernova.orange.pl

Bardzo na Plus

Tommy83, 02.02.2018 19:08:42 - *.centertel.pl

Mówiłem to juz podczas zgrupowania w Usa.

lukbut, 02.02.2018 19:23:14 - *.slupsk.vectranet.pl

mam nadzieje ze to bedzie taki drugi leszek pisz ;)

Spoleczniak, 02.02.2018 19:30:49 - *.jmdi.pl

Kowalczyk byłby lepszy

Kristof, 02.02.2018 19:32:53 - *.dynamic.mm.pl

To niewątpliwy sukces naszego zarządu.
Tym bardziej naszą dumę buduje fakt iż przebiliśmy takie firmy jak AS Roma, Borussia czy West Ham, krążą plotki iż czynnikiem decydującym dla Briana aby trafić do Warszawy był fakt iż dostał dwuletni karnet do agencji towarzyskich.
Nie mniej, brawo że udało się go u nas zatrzymać ;)

Ibis, 02.02.2018 19:34:42 - *.dynamic.chello.pl

A może w tym szaleństwie jest metoda?! Odpowiedź na to frapujące pytanie poznamy być może już niebawem, a na pewno na zakończenie obecnego sezonu.

M., 02.02.2018 19:36:09 - *.natpool.mwn.de

Oby byl drugim Santiago Munez ;)

syjon85, 02.02.2018 19:36:26 - *.play-internet.pl

wygląda na to, że nie będzie to osłabienie kadry ... przyda się .. tak myślę

PANIKĘ CZAS ZACZĄĆ , 02.02.2018 19:48:39 - *.internetia.net.pl

KTO MA ROZGRYWAĆ W ŚRODKU POLA , KUCHY ? CZY INNY RASOWY OBROŃCA BO ICH MAMY W WIĘKSZOŚCI , NIEMA TYPOWEGO ŚRODKOWEGO POMOCNIKA , KTÓRY UMIAŁBY POKIEROWAĆ GRĄ ZESPOŁU , TYPU OFOE CHOCIAŻBY , NIEMA NA DZIŚ PEWNEGO NAPASTNIKA , JEST EDUARDO = ZAGADKA , JEST NIEZGODA - PRZYSZŁOŚĆ , JEST ILOSKI TO TEŻ BARDZIEJ PRZYSZŁOŚĆ , - CZAS BIĆ NA ALARM - NAPADZIORA WYSOKIEJ KLASY POTRZEBUJEMY I TO NA JUŻ , TAK SAMO Z ROZGRYWAJĄCYM - MIERZEJEWSKIEGO MOGLI BY SPRÓBOWAĆ SPROWADZIĆ , I JAK JUŻ WYPOŻYCZAJĄ TO MOGLI BY POMYŚLEĆ O WYPOŻYCZENIU BŁASZCZYKOWSKIEGO , W NIEMCZECH RACZEJ NIE POGRA , A WRACA DO ZDROWIA I W LEGII MÓGŁBY DOŚĆ DO PEŁNI FORMY NA ROSJĘ , I POMÓC LEGII W ZDOBYCIA MISTRZOSTWA .

Lan, 02.02.2018 19:49:34 - *.jmdi.pl

BRAWO !!!!!!!!! Czekałem na to

Białek, 02.02.2018 19:50:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fenomen Brajana Iloskiego polega na tym, że to 22-letni chłopak z uniwersytetu, który miał zwykłe, normalne życie. I to dla nas piękna historia jak z Hollywoodu, gdy chłopak od zera wspina się po szczeblach kariery aż do bohatera, podczas gdy wszyscy inni spisali go na straty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

robochłop, 02.02.2018 19:50:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

chłopak był wyróżniającym się zawodnikiem w czasie przygotowań i sparingów...kilku naszych asiorów mogło by naśladować jego zaangażowanie i ambicję...

Andrzej , 02.02.2018 19:59:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Ale po co go wypożyczać jak lepiej wypad od Kucharczyka a mamy problem ze skrzydlowymi. Pilnie potrzebny skrzydlowy i napastnik.

jacek456, 02.02.2018 20:01:07 - *.dynamic.mm.pl

na polska lige to i pol amator wystarczy. by tylko mocno chcial

Prawda, 02.02.2018 20:01:27 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

No i gitara, przynajmniej jeden sensowny ofensywny grajek nam przybył.

WWL, 02.02.2018 20:03:21 - *.play-internet.pl

Moze zróbmy fuzję z Rakowem Częstochowa i przenieśmy tam drużynę.
Będą grać stosownie do nazwy-obrona Czestochowy!

Noż krwa.To są wzmocnienia?
Bramkarz,obrońcy, defensywni pomocnicy......

A gdzie do krwy są pilkarze ofensywni:skrzydlowi i napastnicy?
Sadiku Mioduski oddał bez żalu za torbę gruszek i będziemy tego żałować jak z Orlando Sa .
KTO ma strzelać?Drewniany obrzyniarz Niezgoda?
Ważne ze Phillips przyszedł! Wow-zero bramki i jedna asysta przez calą karierę!

Emjot, 02.02.2018 20:04:22 - *.centertel.pl

Brajanusz połączenie nowoczesności z tradycją, będzie z niego pożytek

@rek, 02.02.2018 20:07:44 - *.dynamic.chello.pl

No i git... Mały i zadziorny... Troszkę przypomina swoją grą i sprytem Kubę Koceckiego... Lewe skrzydło mamy więc obsadzone... Pozdro (L)

(L)eo, 02.02.2018 20:09:17 - *.wmc-si.pl

Bardzo dobra decyzja! Chłopak pokazał że ma serce do walki i stara się jak może,mam nadzieję,że posadzi tego drewnianego Antolica na stałe na ławce. W ogóle cholernie mi się dzisiaj podobała współpraca Iloskiego z Kwietniewskim,bardzo dobrze dzisiaj zagrali. Chris też dzisiaj zagrał świetnie,ten jego spokój w pierwszym meczu(bez treningu!),te przerzuty,baja.
Malarz
Turzyniecki,Remy,Pazdan,Hlousek
Chris, Mąka
Radovic,Kwietniewski,Iloski
Eduardo

Tak bym widział jedenastkę gdybym mógł decydować:)

powerkf, 02.02.2018 20:12:13 - *.adsl.inetia.pl

to jest pozytyw obu obozów.... co Panowie o tym sądzicie?

e(L)o, 02.02.2018 20:15:13 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl

Strzelił gola ogórkom i już angaż. 3/4 polskich ligowców by tego dokonała!

kaktus, 02.02.2018 20:16:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

podobno w Biedronce będzie wyprzedaż zawodników... może jeszcze kupimy z dziesięciu...

po jaką cholerę Legia tyle transferów robi???
Lepiej było kupić 3 - 4 grajków ale lepszych

ambasador666, 02.02.2018 20:20:09 - *.dynamic.mm.pl

...Phi(L)ipps i I(L)oski i (L)egia ma Mistrza Polski!!!

pytanie do znawców, 02.02.2018 20:24:32 - *.dynamic.chello.pl

Kocur czy ogór? Prosze o opinie znawców.

grzesiek, 02.02.2018 20:25:05 - *.centertel.pl

Cóż, fajnie że zgarneliśmy takiego młodego chłopaka. Gorzej jak nie odpali.

mlbets, 02.02.2018 20:28:24 - *.centertel.pl

Hehe, taki american dream, a w tym przypadku Polish dream.

Chociaż i tak pewnie będzie sobie kopał w 3 lidze, ale to i tak lepiej niż w NCAA

Izydorrro, 02.02.2018 20:31:18 - *.play-internet.pl

A wie ktoś co z tematem Habiba Maiga?

ludzik, 02.02.2018 20:31:23 - *.centertel.pl

Co tu przekonywac sztab skoro za darmo mlodego gracza maja. Tylko tyle co mu pensje placic bede ale podejrzewam ze to jakies grosze. A na jak dlugo kontrakt podpisany?

hfh, 02.02.2018 20:33:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Bardzo fajnie gra, tak jak na porządnego skrzydłowego przystało. To niestety źle świadczy o Legii. Na skrzydłach i w ogóle całej ofensywie pustynia.

jkyg, 02.02.2018 20:35:25 - *.dynamic.chello.pl

i elegancko:) wystaral sie

kkibic, 02.02.2018 20:43:16 - *.dynamic-ra-08.vectranet.pl

Fc hollywood robimy ?

Lostinnio, 02.02.2018 21:06:03 - *.centertel.pl

Myślę ze nasza kochana Legiunia będzie jeszcze miała duży pożytek z tego brajanka a później nawet można na nim trochę zarobić

wojak33, 02.02.2018 21:10:03 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Zaangażowanie podstawa ,ale jestem pewny z moim podejściem parę lat temu (20lat)z obozem przygodowczasnym to ja bym wymiatał, niestety brak wsparcia szkoły, rodziców i lipa a wszyscy w wojewodzctwie nazywali mnie drugi Boniek, ale ja sam dzień w dzień trenowałem sam ,mi piłka nie odskakiwała ja dzień w dzień po szkole parę godzin zaglerka i boisko gierka, kocham Legię

eth, 02.02.2018 21:43:05 - *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek, to prawda ze Kopczyński na wylocie, do pewnego klubu z południa?

Skladzik, 02.02.2018 21:44:44 - *.static.ip.netia.com.pl

Jak słaby mamy skład skoro bierzemy goscia do zespołu co całe życie grał w krykieta a zasad PN nauczył sie przed zgrupowaniej na Florida Cup?
Jak bedziemy tak grac jak ostatnie 6 meczy to ani razu nie wygramy w tej Naszej Bundesklasie

@wojak33, 02.02.2018 21:45:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty to tak samo jak ja tylko mnie nazywali Gadocha podaj bro

Kermit, 02.02.2018 22:00:50 - *.play-internet.pl

Kretyni u nas już nazywają swich synów Brajan. Teraz dopiero się zacznie.

Marianek, 02.02.2018 22:02:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczymy co chłopak pokaże. Może warto jeszcze Adamiakowa sprowadzić podobno nieźle z rogala strzela.

@panikę czas zacząć , 02.02.2018 22:21:08 - *.centertel.pl

Czytasz ty chłopie co kolwiek o piłce? Błaszczykowski nie przejdzie tu gdyż chciałby wrócić ewentualnie do wisly krakow?.

Zamoj, 02.02.2018 22:23:21 - *.24.ipv4.supernova.orange.pl

Jaki on będzie miał numer na koszulce

petersen, 02.02.2018 22:26:00 - *.dynamic.chello.pl

Ale mają go wypożyczyć! Co za brak rozeznania. Wszyscy widzą, że są w tej drużynie gorsi od niego, którym piłka odskakuje od nogi i którym często nie chce się biegać, a jak podają to leci wszędzie tylko nie do celu. Iloski to jeden z nielicznych dynamicznych zawodników. Podobnie Kwietniewski, który podobno wiosną ma grać w rezerwach. Wniosek - sztab stawia na nieruchawych i leniwych, a dynamicznych i ambitnych wypożycza albo odsuwa od zespołu. No ciekawa ta logika :/ P.S. Fajnie, że u was można komentować bez logowania, bo na Legia.net nie udało mi się zalogować pomimo dwóch prób.

do petersen, 02.02.2018 22:45:20 - *.dynamic.chello.pl

Na tamtej stronie wszystko jest inne, ludzie na forum inni, inne poglądy, przeważnie liberalne, łączy nas tylko szal, nic więcej, taka prawda .zostan na legioniści.com ;)

van basten, 02.02.2018 22:56:04 - *.play-internet.pl

Brajanek? To ten z Blok Ekipy?

Wislak, 02.02.2018 23:00:35 - *.mannet.pl

Uwazam ze na wiosne Wisla i Legia beda sie bily o mistrza, teraz jeszcze jak wroci Brlek to napewno. A wy strasznie narzekacie jak dojdzie do was Maiga to macie naprawde dobry zespol, a sparingami bym sie nie przejmowal, obserwujac to z boku Jozak ma dobry plan

petersen, 02.02.2018 23:29:33 - *.dynamic.chello.pl

Dzięki! Fajnie, że jesteście!

zwyrol, 02.02.2018 23:36:52 - *.static.ip.netia.com.pl

Tak ten z Blok Ekipy

(:V) , 02.02.2018 23:37:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dwie bramki Kucharczyk dwie bramki Ilosky i Legia ma miszcza Polski#!

Koniec swiata, 03.02.2018 00:12:24 - *.dynamic.chello.pl

To chyba żart. Jakiś randomowy student z USA trafia do Mistrza Polski, a jeszcze niedawno wszyscy śmiali się z Wisły Kraków że studenta z Rumunii testuje.
To nie może się udać. Po co Barca lub inny Ajax wydaje miliony na system szkolenia młodzieży skoro można sobie zakontraktować jakiegoś studenta z USA który o żadnym systemie szkolenia nawet nie słyszał.

Domingosz, 03.02.2018 00:25:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

siiiiiiiie ku....a wszyscy zdziwicie!!!!!!

Javed, 03.02.2018 01:26:19 - *.supermedia.pl

Wyjazd do USA spłacony. Ciekawe czyj to wnusio albo siostrzeniec.

brajanek, 03.02.2018 01:47:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bez sensu ruchy transferowe Legi co okienko to samo odchodzą najlepsi a przychodzą uzupełnienie składu albo sam szrot

Martin, 03.02.2018 03:23:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Póki co:

Malarz
Turzyniecki - Jędrzejczyk - Pazdan - Hlousek
Vesovic - Remy - Phillips - Iloski
Radovic
Silva

Adams, 03.02.2018 04:25:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Elo Ilo .

@do petersen, 03.02.2018 05:32:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja jestem tu i tu ale na tej stronie jest więcej płaczków ;) może dlatego , że puszczane są komentarze nie Legionistów

Pawciu, 03.02.2018 08:30:17 - *.dynamic.chello.pl

Brak doswiadczenia z pewnoscia nadrobi dobrymi checiami i zaangażowaniem a dla Legii to nie będzie chyba zbyt drogie doświadczenie...

Stare Bielany , 03.02.2018 09:34:05 - *.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy ktoś wie co z tym Maiga?
Mial przyjść do nas....

Stare Bielany , 03.02.2018 09:59:41 - *.187.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wyjąć zawodnika znanego np Nikolic to zadne odkrycie. Trzykrotny król strzelców ligi węgierskiej zanim do nas przyszedl.
Ale mieliśmy też Zeigbo mister Spoko Spoko z II ligi nigieryskiej . I to jest mega odkrycie.
Iloski dopiero sie styka z zawodowym futbole.
Ma jednak potencjał. Dobra technika i niesamowita szybkość.
Przychodzi za czapkę gruszek.
Problem to dziś Chu Chukwu i Jedza nic nie grajacy.

Student_L, 03.02.2018 10:37:21 - *.play-internet.pl

Taki klub jak Legia kontraktuje półamatora... Chodzi raczej o promowanie Legii w US. Pokazanie że piłkarze stamtąd mają szansę. Legia planuje otworzyć tam swoje szkółki.

CWKSiak, 03.02.2018 11:13:20 - *.centertel.pl

@Izydorrro
@Stare Birlany

Na tt piszą że dziś ma przylecieć

czarest, 03.02.2018 11:37:40 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Pozyskujemy coraz więcej średniaków, obym się mylił !

StanCzercziesow, 03.02.2018 12:05:56 - *.110.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nasz atak to bedzie suma wieku 68. Rado plus Edi. Obrona takiego gornika zameczy ich tak ze po 20 min. beda oddychac rekawami, no chyba ze bedzie eksplozja duetu KuchyKing-JaroNoOK.

Ursyn, 03.02.2018 12:18:32 - *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem poniektórych, narzekają i zrzędzą z powodu jego zakontraktowania. Coś tracimy na tym? Asysta i gol w dwóch sparingach, to źle się pokazał? Zajmuję miejsce jakiemuś ważnemu zawodnikowi?

Lee, 03.02.2018 12:22:40 - *.dynamic.chello.pl

Do WWL:
możecie się łączyć z kim chcecie na swojej wiosce... My, Legia WARSZAWA z nikim łączyć sie nie zamierzamy.

Hahaha

Lee, 03.02.2018 12:27:03 - *.dynamic.chello.pl

Do e(L)o:
Jak widac po tym sparingu udalo sie strzelić jemu, a nie pozostałej 10, nie licząc rezerwowych, którzy weszli. Tym samym Twoja teoryjka o 3/4 (75%) jest mocno nietrafiona...

Do kristof, 03.02.2018 12:31:06 - *.play-internet.pl

Co ty bierzesz? Podziel sie

CWKSiak, 03.02.2018 13:23:14 - *.centertel.pl

@ pseudo „CWKSiak”, naprawdę jesteś tak słabo kreatywny ze nie potrafisz wyślić własnego nicka?
Ogarnij się...

mikkeL, 03.02.2018 13:24:18 - *.play-internet.pl

Może piłkarsko USA nie stoi jakoś super wysoko, ale pod względem kultury sportu to dobry kierunek, bo tam ambicja i zaangażowanie to jest absolutna podstawa.

Otwock Fans, 03.02.2018 13:54:00 - *.play-internet.pl

Zeby byl jal Wojtek Kowalczyk i nalezal do grupy Lambada.

:), 03.02.2018 14:14:42 - *.dynamic.chello.pl

Forum płaczków i znawców.

Wwwa, 03.02.2018 14:23:48 - *.centertel.pl

Wyglada na najlepszy transfer tej zimy paradoksalnie troche przypadkowy ale nie naj lepiej to swiadczy o wczesniejszych gwiazdach z balkanow i Francji

Mikeillo, 03.02.2018 18:12:42 - *.153.191.15.81.in-addr.arpa

Iloski był już zapraszany na testy do Dinama Zagrzeb w przeszłości. To raczej mało przypadkowy transfer.

A, 03.02.2018 18:24:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy niskich Azjatach pokazał się z dobrej strony ale niestety w naszej lidze takie chucherko polegnie przy pierwszym kontakcie z takim np. Srałką z lecha. Pozyjemy zobaczymy ale idzie to w bardzo złą strone już od pół roku a miało być niby normalnie.

Nikki, 03.02.2018 20:27:07 - *.dynamic.chello.pl

Oglądam właśnie galę tygodnika Piłka Nożna i stwierdzam, że prezes Mioduski powinien rozważyć utworzenie kobiecej drużyny piłki nożnej, być może Legijne dziewczyny wykażą więcej serca w rywalizacji o najwyższe ekstraklasowe cele ...

Wolfik, 03.02.2018 21:20:11 - *.dynamic.mm.pl

NIe wiem, czy to wzmocnienie czy uzupełnienie. To pokaże czas.
Póki co piłkarz ów ma dwie zalety: jest darmowy i tani.

CWKSiak, 03.02.2018 23:52:10 - *.centertel.pl

Nie umiem wymyślić własnego nicka...?
tego nicka uzywałem już ładne lata temu na Wirtualnej Polsce.
Radzę ci żebyś to ty sie ogarnął

CWKSiak, 03.02.2018 23:58:56 - *.centertel.pl

Żeby ktoś zobaczył mój nick na innym forum (prawdopodobnie na WP jeszcze lata temu) bezczelnie go skserował i wyskakiwał teraz z takimi tekstami...

rdzenny, 04.02.2018 09:24:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

i bardzo dobrze dajmy mu ku.. szanse widzę że masa tu idiotów którzy nie grali nigdy w piłkę a komentować potrafią

Do CWKSiak i CWKSiak, 04.02.2018 14:46:23 - *.aster.pl

Jak rozstrzygniecie spor, to powiedzcie, ktory jest ktory.

warszawskie burdele, 04.02.2018 17:55:48 - *.dynamic.chello.pl

Brajanek zapraszamy!

kibic, 04.02.2018 22:45:47 - *.dynamic.mm.pl

Przyszedl jako kibic na trening legii na florydzie wyjezdza jako zawodnik legii, powinien byc o tym film. Podobno dopiero na drugim obozie wytlumaczyli mu co to spalony

andreas, 05.02.2018 15:34:32 - *.rev.snt.net.pl

Powodzenia. Tylko gdzie my go wypożyczymy? Przecież w Polsce nie ma klubu w którym mógłby się rozwinąć. Może do Czech ? Jakby go wysłali do np. Pilzna wtedy podciągnąłby się taktycznie. Tyle że z graniem byłoby gorzej.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.