Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rapid Wiedeń na derbach z Austrią
Rapid Wiedeń na derbach z Austrią
Wtorek, 6 lutego 2018 r. godz. 10:00

NSŚ: 325. Derby Wiednia

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano derbowe spotkanie w stolicy Austrii, którego gospodarzem był Rapid. Ultrasi Rapidu zaprezentowali kilka choreografii i odpalili trochę pirotechniki. Wśród gospodarzy nie mogło zabraknąć zaprzyjaźnionych fanów Panathinaikosu z flagami. Austria na stadion lokalnego rywala przybyła w pochodzie, potem zaprezentowała jedną choreografię oraz odpaliła skromne ilości rac i świec dymnych.

Również w niedzielę rozgrywano derbowe spotkanie pomiędzy Olympiakosem i AEK-iem. Po tym jak goście zdobyli zwycięską bramkę w piątej minucie doliczonego czasu gry - domagając się nie tylko przewinienia na obrońcy Olympiakosu, ale jeszcze chwilę wcześniej karnego dla swojej drużyny - rozwścieczeni kibice wtargnęli na murawę. Rzucanie racami i bandami reklamowymi, a także pozostałym asortymentem zdobytym poprzez demontaż infrastruktury stadionowej, zakończyła dopiero salwa policji. Kibice gości nie mieli możliwości pojawić się na trybunach. W trakcie spotkania Olympiakos rzucił trochę serpentyn i odpalił naprawdę skromne ilości pirotechniki. W młynie tradycyjnie powiewało kilkanaście flag na kiju.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Olympiakos Pireus na derbach z AEK Ateny:








Rapid Wiedeń na derbach z Austrią:













Austria Wiedeń na wyjazdowym meczu z Rapidem:






Maccabi Tel Awiw na meczu z Hapoelem Beer Szewa:


Sampdoria Genua na meczu z AC Torino:



Brescia na meczu z Parmą:


Olympique Marsylia na meczu z Metz:



AS Saint-Etienne na wyjazdowym meczu z Amiens:


Konyaspor na meczu z Galatasaray Stambuł:




Komentarze: (19)

lolek, 06.02.2018 10:42:13 - *.internetdsl.tpnet.pl

o co chodzi z transami OM?

sprite, 06.02.2018 11:14:04 - *.play-internet.pl

Droga redakcjo czy będzie jakieś info na temat Iloskiego?

Mietek, 06.02.2018 14:12:57 - *.isp.bjm.pl

Derby Wiednia fajnie to wygląda na zdjęciach :) Ale pamiętam jak byliśmy z chłopakami na meczu Austria - Legia 1:0 w 2004 roku i na słynnym "Praterze" była mała knajpka przed stadionem, tam stało z 300-400..może nawet 500 osób z Wiednia nas może ze 30-40 osób z Warszawy i 5 chłopaków zaczęło krzyczeć "Warsaw Fans Hooligans" nagle knajpka była pusta wszyscy kozaki pouciekali a my mogliśmy śmiało bez kolejki kupić piwko za 2 euro :)))

Bie(L)any, 06.02.2018 14:31:40 - *.adsl.inetia.pl

Olympiacos jakie kocury,przypominaja sie szalone lata 90 -te ale my mamy juz XXI wiek hehehehe tam jest prawdziwy klimat kibicowski Rapid duze brawa za napis z konfetti

banxxx, 06.02.2018 14:41:26 - *.play-internet.pl

Ciekawie ciekawie Olympiakos Pireus gra DERBY z ekipą z.... Aten....

Starszy kibic, 06.02.2018 17:18:15 - *.centertel.pl

Derby Wiednia i odrazu na myśl przychodzi Krzysztof Ratajczyk.

@banxxx, 06.02.2018 17:25:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pireus to przecież dzielnica portowa aten, więc derby, nie dziw się

Do Banxxx, 06.02.2018 17:55:43 - *.dynamic.chello.pl

Pireus to to jest dzielnica w Atenach... Jak nie wiesz najpierw spytaj wujka google potem pisz... To tak jak bys napisal Crystal Palace gra z ekipa z Londynu Derby

do banxxx, 06.02.2018 18:01:10 - *.range109-155.btcentralplus.com

Pireus to jest portowa dzielnica Aten wiec jak najbardziej DERBY.

badek, 06.02.2018 18:24:31 - *.78.rev.sfr.net

do lolek "jesteśmy ani huliganami ani terorystami"

do Bie(L)any, 06.02.2018 18:57:01 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

święte słowa - lata 90-te to była jazda, chociażby finał PP? z GKS czy w 97r. derby z Polonią - to było avanti!!! a nie takie popierdółki z Olympiakosu : )

Pozdro

oLaf

Do banxxx, 06.02.2018 19:16:31 - *.play-internet.pl

Tak gamoniu, to derby. Wyguugluj sobie najpierw, zanim bedziesz chcial zaimponować wiedzą...

do badek, 07.02.2018 03:04:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jesteśmy huliganami cio.o , a Austrię je..ć , bo kiedyś pobili naszego Rataja ( czterech na jednego ) . Je..ć tchórzy z Austrii Wiedeń . I my i Kró(L) Sobieski pier..limy frajerów z austrii .

do badek, 07.02.2018 16:55:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przepraszam Cię badek , coś źle zrozumiałem ( to co mówiłeś ) . Wybacz , wczoraj ( dzisiaj w sumie ) nie byłem w najwyższej formie . Pozdro .

:), 07.02.2018 21:32:31 - *.78.rev.sfr.net

Spoko o 3 w nocy może sie zdarzyć:)

banxxx, 08.02.2018 00:59:05 - *.play-internet.pl

Ok, macie rację, derby. Idąc tym tropem mecz Legii z Victorią Sulejówek to również derby. ?

Tomasz, 08.02.2018 16:16:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Viktoria to Legia . I wszystkie inne drużyny warszawskie . Nawet Polonia to Legia , tylko że oni o tym nie chcą wiedzieć , łajzy . Pełna nazwa Po(L)onii : (L)egia Warszawa dzielnyca Polonia . Albo Legia Warszawa Polonia . Podobnie np. Legia Warszawa Hutnik , Legia Warszawa Viktoria Sulejówek , i inni nasi ... Ale w uproszczeniu mówi się niepełną nazwę . Ciekawe , kiedy Czarnuchy z k6 przeproszą nas za wszystko i poproszą pokornie o powrót do naszej Legijnej rodziny .

T, 09.02.2018 17:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znaczy , Legia Warszawa - to pełna nazwa jest . Może trochę przekombinowałem .

gary, 17.02.2018 00:13:52 - *.centertel.pl

do banxxx: to jak najbardziej derby! byłem tam jakiś czas i Ci ludzie tak tam uważają! Pireus i Kiffisia to końcowe stacje starego metra w Atenach!administracyjnie może osobno! dla mieszkańców to derby!pzdr

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.