Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Poniedziałek, 5 lutego 2018 r. godz. 17:02

Terminy trzech kolejek Ekstraklasy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Departament Logistyki Rozgrywek opublikował terminy 30., 36. i 37. kolejki Ekstraklasy. W 30. kolejce wszystkie spotkania rozegrane zostaną w sobotę 7 kwietnia o godzinie 18:00 - Legia podejmie na własnym stadionie Pogoń Szczecin. Ustalone zostały także dokładne terminy dwóch ostatnich ligowych kolejek:

36. kolejka:
12 maja (sobota), godz. 15:30 - grupa spadkowa
13 maja (niedziela), godz. 18:00 - grupa mistrzowska

37. kolejka:
19 maja (sobota), 18:00 - grupa spadkowa
20 maja (niedziela), 18:00 - grupa mistrzowska

Najbliższe mecze Legii
09.02.2018 (PT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 22. kolejka - Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
16.02.2018 (PT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 23. kolejka - Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
24.02.2018 (SB) godz. 20:30 - Ekstraklasa 24. kolejka - Cracovia - Legia Warszawa
27.02.2018 (WT) godz. 20:30 - Ekstraklasa 25. kolejka - Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
04.03.2018 (ND) godz. 18:00 - Ekstraklasa 26. kolejka - Legia Warszawa - Lech Poznań
09-12.03.2018 - Ekstraklasa 27. kolejka - Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
16-18.03.2018 - Ekstraklasa 28. kolejka - Legia Warszawa - Wisła Kraków
27-28.03.2018 - Puchar Polski 1/2 finału - Górnik Zabrze - Legia Warszawa
29.03.-02.04.2018 - Ekstraklasa 29. kolejka - Arka Gdynia - Legia Warszawa
07.04.2018 (SO) godz. 18:00 - Ekstraklasa 30. kolejka - Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
17-18.04.2018 - Puchar Polski 1/2 finału - Legia Warszawa - Górnik Zabrze

Więcej w działach:
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Pucharu Polski
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.


przeczytaj więcej o:, ,


Komentarze: (20)

Tomasz, 05.02.2018 17:12:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Co za zje.y to ustalają ?
Czy ostatnia kolejka nie może być po ludzku ustawiona na sobotę?
Można spokojnie opijać koniec sezonu, mistrzostwo itp.
A tak kolejna niedziela i kombinacje.

Kibic L, 05.02.2018 18:29:11 - *.centertel.pl

Kwiecień, sobota,mecz o 18, lubię to!

Matigol, 05.02.2018 18:31:03 - *.lodz.dialog.net.pl

Do "Tomasz" : Czy pomyślałeś choć przez chwilę zanim to napisałeś? Jaki koniec sezonu? A grupa mistrzowska i spadkowa to co? Co chcesz opijać - ewentualne 1 miejsce po sezonie zasadniczym?

Legia i Zagłębie, 05.02.2018 18:34:19 - *.centertel.pl

Jest może jakiś ogarniety chłopak co załatwi mi bilet na wyjazdowy mecz Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec? Albo potwierdzi czy Zagłębie zostanie wpuszczone na sektor gospodarzy jak to miało miejsce do tej pory?

Vekevir, 05.02.2018 18:41:15 - *.play-internet.pl

Kiedy mozna sie spodziewac sprzedaży biletów na Śląsk?

do Matigol, 05.02.2018 18:46:51 - *.dynamic.chello.pl

To ja Ci tak samo:
Czy pomyślałeś choć przez chwilę zanim to napisałeś?

Kolega Tomasz ma rację:to przecież terminy 36 i 37 kolejki!
Czyli KONIEC ligi!

t do Matigol, 05.02.2018 18:51:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no właśnie pomyślał
37 kolejka to już ostatnia kolejka grupy mistrzowskiej i niestety mecz w niedzielę czyli w poniedziałek do pracy ...

Do Matigol, 05.02.2018 18:55:54 - *.dynamic.chello.pl

Czy pomyślałeś chociaż przez chwilę zanim to napisałeś? 37. kolejka jest ostatnią kolejką grupy mistrzowskiej.

kowal, 05.02.2018 18:56:53 - *.dynamic.chello.pl

kolego Matigol to TY przeczytaj jeszcze raz. kolejka nr.37 to ostatnia kolejka sezonu!!!

mrmrovek, 05.02.2018 19:00:36 - *.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Matigol - zmień dostawcę ...

do Matigol, 05.02.2018 19:16:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Przed komentowaniem warto uważnie przeczytać, nie będzie śmiesznie.

37kolejka, 05.02.2018 19:26:23 - *.play-internet.pl

37 kolejka jest w niedzielę!!! Matigolu...

do Matigol, 05.02.2018 19:27:36 - *.play-internet.pl

a ty pomyslales?

do Matigol, 05.02.2018 19:33:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a Ty pomyślałes zanim napisales ?

(L)uki do Matigol , 05.02.2018 19:37:01 - *.52

przeczytaj uważnie kiedy jest ostatnia (37) kolejka...

SŁAWEK(L), 05.02.2018 19:51:25 - *.play-internet.pl

Do Matigol: Tomasz napisał zapewne o kolejce 37, ustalono ją na 20 maja niedziela godz. 18. Nie jest to dobre, jeśli już niedziela to powinni zrobić przynajmniej godzinę wcześniej.

SuperSamiec, 05.02.2018 20:14:34 - *.internetia.net.pl

ale wy macie problemy
jak komus zalezy to bedzie

Matigol, 06.02.2018 06:36:12 - *.adsl.inetia.pl

Oj ludzie...jedynie "Sławek(L)" chyba zrozumiał co miałem na myśli....Tak czy inaczej - jak komuś zależy to będzie jak ktoś tu mądrze napisał.

Do Slawe(L), 06.02.2018 09:50:27 - *.183

Dla mnie także godzina 18 w niedzielę to porażka. Ale już 16-ta byłaby ok. No ale nie dogodzi się wszystkim... Moim zdaniem mecze powinny być w soboty o 18-tej jak za starych, dobrych czasów.

do Do Slawe(L), 07.02.2018 02:58:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

właśnie , kurka mać .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.