Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Mariusz Złotek - fot. Mishka / Legionisci.com
Mariusz Złotek - fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 8 lutego 2018 r. godz. 11:18

Złotek sędzią meczu z Zagłębiem

Woytek

Mariusz Złotek został wyznaczony do sędziowania meczu 22. kolejki pomiędzy Zagłębiem Lubin i Legią Warszawa. W obecnym sezonie arbiter ze Stalowej Woli prowadził trzy mecze stołecznej drużyny - 1 zwycięstwo i 2 porażki. Zagłębiu sędziował raz - wygrany mecz z Termaliką.

Obsada sędziowska 22. kolejki Ekstraklasy

Wisła Płock - Górnik Zabrze, sędzia: Tomasz Musiał (Kraków)
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, sędzia: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz, sędzia: Paweł Gil (Lublin)
Cracovia - Śląsk Wrocław, sędzia: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, sędzia: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Korona Kielce, sędzia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Arka Gdynia - Lech Poznań, sędzia: Bartosz Frankowski (Toruń)
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok, sędzia: Szymon Marciniak (Płock)



Komentarze: (44)

kudłaty, 08.02.2018 11:25:34 - *.184.ipv4.supernova.orange.pl

k...a mać!

roben, 08.02.2018 11:32:19 - *.238.ipv4.supernova.orange.pl

Kur..a gorzej na inauguracje trafić nie mogliśmy....

LDG, 08.02.2018 11:36:55 - *.58.static.3s.pl

dlaczego ten gość jest typowany notorycznie do "sędziowania" meczów Legii ??? jego decyzje nawet ciężko tłumaczyć nieudolnością... to po prostu celowe działanie...nawet jak obejrzy kontrowersje na Varze to idzie w zaparte...

eth, 08.02.2018 11:38:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

On jeszcze w Ekstraklasie...? :(

ICeMan, 08.02.2018 11:56:16 - *.dynamic.chello.pl

Od razu kursy się zmieniły u buków jak podali tą wiadomość oficjalnie.

Hubi38 , 08.02.2018 12:01:15 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Coś czuję że będzie w plecy

zlotek to fryzjer, 08.02.2018 12:03:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl

znowu mamy fryzjera

mietek, 08.02.2018 12:27:11 - *.internetia.net.pl

@LDG: Trzy mecze w tym sezonie na 21 dotychczas rozegranych, to jest według Ciebie "notorycznie" ?? Fakt, że jest to jeden ze słabszych sędziów w lidze, ale akurat nas jakoś omija.

Groch , 08.02.2018 12:36:49 - *.play-internet.pl

Trzeba grać o remis,rywal mocny i sędzia przeciwko nam . Proponuję nowe ustawienie z 3 prawymi obrońcami i 4defwnsywnych pomocników

Tylko proponuje, 08.02.2018 12:38:43 - *.play-internet.pl

A moze by zagrac na dwóch bramkarzy 2-4-4-1?

LDG, 08.02.2018 12:46:50 - *.58.static.3s.pl

@mietek - o trzy mecze za duzo !! bo co mecz to wałek ...

Dziadek46, 08.02.2018 12:59:38 - *.215

Oby nie było powtórki jak w meczu z Niecieczą(niepodyktowany karny na Czerwińskim) iw meczu z Koroną.Gol dla korony ze spalonego.

mietek, 08.02.2018 13:09:04 - *.internetia.net.pl

@LDG: Aż z ciekawości to sprawdziłem. Przekręcił nas tylko w Kielcach. Poza tym sędziował porażkę wyjazdową z Niecieczą, gdzie tradycyjnie polegliśmy na własne życzenie, oraz zwycięstwo z Arką.

Są gorsi od niego. Ja to wolę, żeby nam nigdy więcej nie gwizdały takie gwiazdy sędziowskie jak Stefański czy Frankowski.

Gienek, 08.02.2018 13:13:19 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Znowu ten wuefista z Podkarpacia? W takim razie Zagłębie już ma zwycięstwo w kieszeni. Gdzie jest Sieja i Wałek pytam się.

Marek, 08.02.2018 13:33:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

1 dzień 7 godzin. L!

Afro, 08.02.2018 13:43:07 - *.static.nsti.pl

trole już po 2 razy wpisują te same głupoty!!!

Groch , 08.02.2018 12:36:49 - *.play-internet.pl
Trzeba grać o remis,rywal mocny i sędzia przeciwko nam . Proponuję nowe ustawienie z 3 prawymi obrońcami i 4defwnsywnych pomocników

Tylko proponuje, 08.02.2018 12:38:43 - *.play-internet.pl
A moze by zagrac na dwóch bramkarzy 2-4-4-1?

szemrany, 08.02.2018 14:14:41 - *.dynamic.chello.pl

To na pewno w nagrodę za to obiektywne sędziowanie 25.11.2017r. w Kielcach.Czuwaj!

AAA, 08.02.2018 14:26:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Złotek !Co ?VAR !

PZPN ! , 08.02.2018 14:58:21 - *.static.ip.netia.com.pl

- Zlotek !
- Co !?
- Ty wiesz co ...

Adam, 08.02.2018 15:09:05 - *.centertel.pl

No masz ten niby sedzia haha ewidentnie nie lubi Legii,ciekawe co teraz odpi....li.i co zrobi pzpn a morze to celowe jest. qwa no przeje..my ewentualnie remisik przy tym typie raczej nie wygramy po tym co robi w meczach naszej drużyny.

Greg61, 08.02.2018 15:14:56 - *.centertel.pl

Tylko nie ten drukarz pieprzony

Rado, 08.02.2018 15:27:21 - *.66

Kutafon już raz wydrukował. Sprawdził się, więc go dali znów... Złotek...!!! Co...???

Mietek, 08.02.2018 15:45:32 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Tradycyjnie PZPN sprzyja amice. Frankowski jak zwykle wywinie jakiś numer na korzyść łacha, jakiś karny dla nich lub czerwona kartka dla arki z pewnością wchodzą w grę. I żaden VAR tu nie pomoże.

rrr, 08.02.2018 15:55:13 - *.dynamic.chello.pl

Och ku.wa mać co to ma być. Od początku chcą aby Nasza Legiunia przegrała w roli głównej z tym drukarzem. Legio grać i zagłębie miedziane wyj...ać. Złotek Cooooo????

Arek, 08.02.2018 16:09:52 - *.free.aero2.net.pl

E tam, pewnie, że franek gorszy. A Złotek, stary, już po 40.tce i w sumie jakby nie patrzeć, może nie do widzieć:) Czuć, że liga startuje, bo komentarzy coś wysyp ostatnio.

Winyl, 08.02.2018 16:58:15 - *.play-internet.pl

Niech Legia walczy o zmiane sedziego!

Nabuchodonor Karłowaty Trzeci, 08.02.2018 17:11:20 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

To jest niedopuszczalne aby Złotek znowu ozłocił Zagłębie!

Do ja tylko proponuje, 08.02.2018 17:21:36 - *.centertel.pl

Hahahaha :))

Sawo, 08.02.2018 18:13:01 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panowie nic z tego nie bedzie. Nie ma takiej opcji zebysmy wygrali z zaglebiem jak sedziuje ta menda. Nie zapomne rozesmianej geby tej gnidy w meczu z korona kielce kiedy po kontrowersyjnej bramce kielba nawet nie podszedl do Varu.

Anty srebrzak, 08.02.2018 18:36:48 - *.centertel.pl

......sędziego i całą rodzine jego !!!

Martin, 08.02.2018 18:41:55 - *.play-internet.pl

Przeciez ten gosc juz dawno powinien byc odsuniety od ektraklasy!

Miki55, 08.02.2018 19:21:05 - *.112

Pamiętacie jak nas wydymał w meczu z koroną ?

Do miki , 08.02.2018 20:06:06 - *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Chyba ciebie odzywaj sie .... gamoniu !

Zajmon Szczecin , 08.02.2018 20:30:04 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Myślałem ze Przybył a tu jeszcze gorzej. .. Mały plus ze mogło być jeszcze gorzej ale Franek jedzie pomagać Amice a nie nam przeszkadzać.

Mietek, 08.02.2018 20:40:32 - *.warszawa.vectranet.pl

PZPN tradycyjnie rzuca kłody pod nogi Legii. Wiadomo jak zawsze Legia musi zasłużyć na mistrzostwo i musi być od wszystkich lepsza o 2 długości. Z drugiej strony tradycyjnie PZPN sprzyja amice i posyła tam Frankowskiego, żeby przekręcił mecz dla łacha.

Papudrak, 08.02.2018 22:04:26 - *.play-internet.pl

Uuuu Papudrak!

Zajmon Szczecin , 08.02.2018 23:34:27 - *.76.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam obawy przed meczem a Zlotek napewno będzie gwizdal przeciwko nam.

Cult⚽️Legia, 08.02.2018 23:45:43 - *.206

Frankenstein da Łachowi karne a złotek przutuli tony miedziakòw,I dalej bezczelnie pzpn gnébi nas!Jeb..!Zjeb..!pzpn!

Lutek, 09.02.2018 00:34:33 - *.play-internet.pl

Znowu nam PZPN przydzielil tego frajera. A amika dostanie punkty z kapelusza od
Frankowskiego.

krys008 , 09.02.2018 05:00:26 - *.serv-net.pl

Przestańcie płakać. Nareszcie się zaczyna!

t do krys008, 09.02.2018 05:43:59 - *.centertel.pl

Jedyny rozsądny komentarz!

WWL, 09.02.2018 10:09:05 - *.play-internet.pl

Ja tam bym nie narzekał na sędziów ale TEN wydrukowal mecz na maksa. Mimo długiej przerwy w grze na VAR , sam do kamery nie podszedł i podjął jedynie niesłuszną decyzję krzywdząc Legię. Jakby chociaż podszedł i wziął decyzję na klatę, to nie jakby co to ja nie widziałem zaufałem kolegom z wozu.A koledzy na łączu:
-słuchaj Złotko, sytuacja kontrowersyjna, ocenisz sam?
-e tam, pierwsze złoto do dziennika (portfela),drugie do śmietnika

kaczor, 09.02.2018 16:58:57 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

PZPN tradycyjnie pomaga łachowi. Frankowski podyktuje karniaka łachowi albo da czerwona arce. Zobaczycie jakie cuda się teraz będą działy, trzeba się przyglądać pracy sędziów. Łach podobnie jak w 93 roku załatwia sobie mistrza przy stole.

jasz, 09.02.2018 17:56:07 - *.adsl.inetia.pl

złotek !! - co !? -ty już wiesz co.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.