Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 00:12

Niezgoda: Cieszymy się z powrotu Rado

Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

- Było sporo emocji, a sędzia dodał też trochę od siebie, ale nie chcę żeby zabrzmiało, że mam do niego jakieś pretensje. Wideoweryfikacja dodała trochę smaku tej rywalizacji i wpadła bramka na remis w niegroźnej sytuacji. Tak naprawdę to nie wiem co się tam wydarzyło, że ten karny został podyktowany - powiedział po meczu Jarosław Niezgoda.

- Później jednak wydarzyło się dla nas wiele dobrego - karny na Eduardo pewnie wykorzystany przez "Rado". Co zabawne dwa dni przed meczem mieliśmy karne i Radović na trzy chyba dwóch nie strzelił. Na szczęście tego najważniejszego trafił i cieszymy się, że wrócił.

- Nie chcę za bardzo myśleć o powołaniu do reprezentacji. Krok po kroku i jeżeli wszystko będzie dobrze szło no to zobaczymy - stwierdził jeden z bohaterów piątkowego meczu.









Komentarze: (21)

Arek, 10.02.2018 00:21:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Moim zdaniem, całkiem dobrze dziś zagrał. I wcale nie chodzi o te dwie bramki. Ale o kadrze to niech rzeczywiście nie myśli, bo będzie się tylko rozpraszał nie potrzebnie. Jak będzie dobrze pracował na treningach i potem przekładał to na mecze, powołanie samo przyjdzie. Jak nie na mundial, to po nim.

DO WSZYSTKICH NIEDOWIARKÓW, 10.02.2018 00:31:34 - *.elartnet.pl

Macie jeszcze jakieś wątpliwości? TYLKO NIEZGODA!!!

Ja, 10.02.2018 00:35:32 - *.elartnet.pl

Arek-niedowiarek. Kim ty właściwie jesteś ,pajacu?

Cult⚽️Legia, 10.02.2018 00:44:43 - *.96

Niezgoda!Goooaaal!dla!Polski!zRosjá!w!finale!

Dylu, 10.02.2018 01:01:22 - *.pools.vodafone-ip.de

Kuzwa, skończcie z tą kadrą! Gościu zagrał 5 dobrych meczy i od razu kadra? Ma dobrego managera, Jozak też go promuje, Legia chce na nim zarobić dużo kasy i stąd pompowanie balonika. Niech zostanie królem strzelcóww, będziemy rozmawiać...

kokxik, 10.02.2018 01:03:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Powrót Króla.

Do Dylu, 10.02.2018 07:07:59 - *.play-internet.pl

Ale kto go promuje Jozak? Człowieku weź ochłoń . Sadiku mu do pięt nie dorastał. Znam Jarka i wiem jak on pracuje i poświęca się Legii, więc skończ pisać brednie o menagerce czy o promowaniu Jozaka....Za 2 lata to on będzie grał w dobrym klubie europejskim !

Pu(L)awy, 10.02.2018 08:30:08 - *.178.threembb.co.uk

Brawo Jarus!!!!!!! Trzymaj tak dalej!!!!! Jestes Wielki!!!!! LEGIA MISTRZ!!!!! Pu(L)asylum pozdrawiaja!

mietek, 10.02.2018 08:45:15 - *.internetia.net.pl

Widać, że chłopak czegoś się zimą nauczył, bo wczoraj był znacznie bardziej ruchliwy. Wreszcie pokazywał się do gry, jak trzeba to umiał przytrzymać piłkę, albo wymusić faul. Jeszcze dużo nauki przed nim, ale widać, że pracuje nad sobą.

A Rado to klasa sama w sobie. Przed tym karnym to chyba ani razu piłki nie dotknął, a zszedł z boiska z golem :)

@rek, 10.02.2018 08:53:08 - *.dynamic.chello.pl

A ja powiem tak - dopiero przy tych nowych graczach i nowym ustawieniu Jarek wypłynie na większe wody... Przy poprzednim stanie osobowym Niezgoda nie miał po prostu z kim sobie "poklepać"... Teraz jest przyzwoity tercet w środku pola (A+P+M), jest Szymański i Eduardo a do tego wkrótce dojdzie Radović i Vesović............... i przed Niezgodą rysuje się szansa, iż będzie królem strzelców... Pozdro (L)

Scypion Afrykański, 10.02.2018 09:31:32 - *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo dobry mecz Jarka Niezgody. Podczas sparingów często go krytykowałem co odszczekuję z przyjemnością. Oby tak dalej. To jest nasz chłopak i niech się rozwija, niepotrzebni nam jacyś gwiazdorzy z Albanii.

xx, 10.02.2018 09:35:13 - *.ssp.dialog.net.pl

JAROSŁAW !! JAROSŁAW !!

Myślący inaczej , 10.02.2018 12:27:44 - *.centertel.pl

Jest postęp w jego grze ale spokojnie jedna jaskółka wiosny nie czyni. Ważne że się uczy i rozwija i oby to potwierdzał w kolejnych meczach. Jeśli zagra na takim poziomie całą rundę to odszczekam swoje sceptyczne komentarze na jego temat. Na razie nie odszczekuję ale obserwuję i mam nadzieję że będę musiał odszczekać:-)

Dylu, 10.02.2018 12:49:25 - *.088.069.pools.vodafone-ip.de

Jakie brednie kolego? Ma papiery na granie, nikt tego nie neguje. Ale w każdym wywiadzie, który czytam każdy tylko Niezgoda to, Niezgoda tamto. fajnie, że jest talentem, życzę mu jak najlepiej, ale dajmy mu trochę spokoju! Nie pompujmy go na siłę, bo przy takiej promocji w następnym okienku transferowym go pożegnamy. Pójdzie do mocniejszej ligi i przepadnie. I po co to komu?

mietek, 10.02.2018 13:05:28 - *.internetia.net.pl

@Dylu: Meczy to koza.

Addicted (L), 10.02.2018 13:51:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zobaczycie ze chłopak bedzie na poziomie co najmniej Riko Lewandowskiego

siwy, 10.02.2018 13:58:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a w czym Niezgoda gorszy od takiego Wilczka albo Sobiecha, ktorzy do kadry byli/sa powolywani? wiadomo ze siedzialby na ławie, ale samo to ze zostanie powolany jest juz wyroznieniem

Gimbi, 10.02.2018 14:31:24 - *.dynamic.chello.pl

Cieszę się, że Niezgoda odblokował się mentalnie i "odpalił" :-) Wierzę w chłopaka. Oby tylko zauroczył się profesjonalizmem, np. Lewndowskiego, i nie zagubił się między Mazowiecką a Pawilonami...

krys008, 10.02.2018 19:57:38 - *.serv-net.pl

Jarek chłopie, ale masz otwarcie. Tak trzymaj!
Przyznam się szczerze, że pozytywnie mnie zaskoczyłeś. Zresztą jak cały zespół, wygrana buduje morale, a wygrana w ostatnich sekundach daje mentalnego kopa na wyższy poziom.

m4pierwszy, 10.02.2018 22:27:22 - *.eaw.com.pl

Zawsze w chłopaka wierzyłem i będę gorąco kibicował bo jest niesamowicie szybki i inteligentny, no a druga bramka to stadiony Premier League

Zlb , 11.02.2018 03:25:35 - *.centertel.pl

Widac Jozaka rękę! Jarek dawaj!!!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.