Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Miroslav Radović po golu na 3-2! - fot. Mishka / Legionisci.com
Miroslav Radović po golu na 3-2! - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 10 lutego 2018 r. godz. 10:30

Radović wrócił do gry

Fumen, źródło: Legionisci.com

Dokładnie 250 dni trwała przerwa Miroslava Radovicia, który pierwszy raz w tym sezonie pojawił się na boisku. Ostatni raz "Rado" widzieliśmy na murawie przy okazji meczu wieńczącego miniony sezon z Lechią Gdańsk. Wówczas rozegrał 90 minut. Powodem absencji doświadczonego legionisty był zabieg artroskopii kolana. Uraz i rehabilitacja wykluczyły zawodnika z gry do końca minionego roku.

Przed meczem w Lubinie Romeo Jozak zapowiadał, że zobaczymy "Rado" na boisku i szkoleniowiec słowa dotrzymał. 34-letni zawodnik wszedł na murawę w 86. minucie spotkania i w doliczonym czasie gry wykorzystał rzut karny, który dał Legii zwycięstwo 3-2.

- Cieszę się, że wróciłem. Od mojego ostatniego meczu z Lechią Gdańsk minęło sporo czasu. Jestem bardzo szczęśliwy, że moja bramka w ostatnich sekundach zadecydowała o zwycięstwie.



Komentarze: (20)

PIASECZNO, 10.02.2018 10:50:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

RADO MISTRZ!!

krys008 , 10.02.2018 11:05:00 - *.serv-net.pl

Wraca KAPITAN jestem już spokojniejszy o ten sezon.

grzesiek, 10.02.2018 11:17:41 - *.centertel.pl

GWIZDEK SĘDZIEGO ROZPOCZYNA WIELKI MECZ !

MIROOOOO RADOVIĆ I JUŻ 1:0 JEST!

pw, 10.02.2018 11:38:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Radko Mistrz Allez Allez!
Witaj z powrotem Kapitanie!

@rek, 10.02.2018 11:45:20 - *.dynamic.chello.pl

Łotysz Vjaceslavs Kudrjavcevs (bramkarz) podpisał z Legią roczny kontrakt. W razie chęci, mistrzowie Polski będą mieli łatwą opcję przedłużenia umowy... Witamy na Ł3 i powodzenia... Pozdro (L)

Scypion Afrykanski, 10.02.2018 11:52:43 - *.play-internet.pl

Radko King. Mega powrót i mega ważna bramka, również że względów psychologicznych.

M3, 10.02.2018 12:38:11 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Brawo Rado ! Wracaj i poustawiaj ofensywę jak należy. Ta drużyna miała pomysł na grę.

mietek, 10.02.2018 13:03:52 - *.internetia.net.pl

Świetna fotka! Widać w tle ulgę na twarzy Pazdana i ten galop myśli: "uff, d*pę mi uratował".

oLaf, 10.02.2018 13:20:27 - *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

"Powrót króla".

: )

Yuan, 10.02.2018 13:28:25 - *.dynamic.chello.pl

Może jeszcze się znajdzie chętny z Chin na niego.

Mietek, 10.02.2018 13:59:44 - *.play-internet.pl

Witaj Krolu Złoty na murawie. Teraz jestem spokojny o mistrza.

Kaczorowski, 10.02.2018 14:30:47 - *.play-internet.pl

Radović jest nam zupełnie niepotrzebny co pokazał wczorajszy mecz. Przy nowych wzmocnieniach środek pola mocno obsadzony, dla Radovica nie ma tam miejsca. Może pełnić funkcję dobrego ducha w zespole, wspierać kolegów psychicznie. Fizycznie on już nie będzie dawał rady, coraz gorsza kondycja plus kontuzje. Nie te lata.

Do kaczorowski, 10.02.2018 15:20:37 - *.dynamic.chello.pl

Gówno się znasz pajacu

Obi, 10.02.2018 15:37:14 - *.dynamic.chello.pl

Brawo Rado! Powodzenia!!!

Mr T, 10.02.2018 15:39:15 - *.dynamic.mm.pl

Jako Rado wróci do formy, to on będzie w pierwszej 11, a Szymański będzie wchodził z ławki.

TomTom, 10.02.2018 15:58:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@kaczorowski ..."chórzysto nigdy nie będziesz Legionistą"

(L), 10.02.2018 18:27:06 - *.dynamic.chello.pl

Teraz krol,a przed Ajexem...? :)
Jak w kalejdoskopie :)

Wymiatacz1916, 10.02.2018 21:40:14 - *.play-internet.pl

Glory glory alleluja z Rado w skladzie Legia wygra nienma chu.....ja !

Zlb , 11.02.2018 03:15:35 - *.centertel.pl

Kaczorowski won do pyr!!!! Rado come on!!!!!

:P, 14.02.2018 16:38:49 - *.93

dobrze kaczorowski piszesz, mecz był bardzo ładny bez Rado
chłopaki sobie radzą

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.