Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Robin Lod w barwach Panathinaikosu - fot. pao.gr
Robin Lod w barwach Panathinaikosu - fot. pao.gr
Wtorek, 13 lutego 2018 r. godz. 16:03

Plotki transferowe: Dwa zakupy z Panathinaikosu?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia cały czas szuka wzmocnień składu. Według greckich mediów, na celowniku mistrzów Polski znalazła się dwójka zawodników Panathinaikosu - Robin Lod i Ousmane Coulibaly. Pierwszy z nich pochodzi z Finlandii może grać w środku pomocy i na skrzydle. Natomiast drugi jest prawym obrońcą i w kontekście jego ewentualnego transferu pisano już kilkanaście dni temu.

Robin Lod gra w Panathinaikosie od lipca 2015 roku. Wcześniej reprezentował barwy HJK Helsinki, którego jest wychowankiem. W tym sezonie rozegrał 28 meczów, zdobywając w nich 4 bramki. 24-latek dobrze zna się z Kasperem Hamalainenem, z którym występuje w reprezentacji Finlandii. Kontrakt z jego obecnym pracodawcą wygasa za pół roku, więc to ostatnim moment, aby klub zarobił na jego sprzedaży.

Z kolei Coulibaly ma 28 lat i jest reprezentantem Mali. W Panathinaikosie gra od półtora roku, do którego trafił z greckiego Platanias Chania. Karierę rozpoczął jednak we Francji w drugiej drużynie EA Guingamp. W obecnym sezonie zagrał w 16 spotkaniach.

Niedawno pojawiały się informacje, że Lodem interesuje się także Lech Poznań.




Komentarze: (60)

Tomi, 13.02.2018 16:15:57 - *.static.ip.netia.com.pl

Kocury! Brać obydwu :)

Zamok, 13.02.2018 16:20:17 - *.6.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawa ciekawostka

Wątpię że kupio

Kamil, 13.02.2018 16:26:52 - *.247

Zaś obrońcy i pomocnicy, a napastników nie ma ? Mamy tylko emeryta i nieporade.

Kristof, 13.02.2018 16:36:44 - *.cm-12-1a.dynamic.ziggo.nl

Ani Legia,czy Lech nie maja szans ich kupić.Oni sa na celowniku czołowych klubów hiszpańskich. Atletico daje 150 mln euro,Real 200 mln euro a Barcelona 250 mln euro. Wszystkie kluby hiszpanskie próbuje przebic PSG dajac za nich 500 mln euro i dodatkowo Neymara,Cavaniego i Mbappe.

Roma, 13.02.2018 16:52:32 - *.centertel.pl

A Wolski wciąż w Lechii

Kuba, 13.02.2018 16:55:46 - *.135

Robin Lod - brać go !!!!!!

@rek, 13.02.2018 17:15:20 - *.dynamic.chello.pl

Chciałoby się rzec: a nie pisałem..?:)))) Pozdro (L)

KIBIC LEGII, 13.02.2018 17:16:41 - *.internetia.net.pl

DOBRZE SIĘ DZIEJE , ŻE LEGIA CHCE SIĘ JESZCZE WZMOCNIĆ , OBROŃCA ZAWSZE JAKBY BYŁ LEPSZY OD TYCH KTÓRYCH MAMY TO OK , ALE NAPASTNIKA NAM BRAKUJE , ŚRODKOWEGO OFENSYWNEGO POMOCNIKA - TYPOWEGO ROZGRYWAJĄCEGO , I SKRZYDŁOWY Z JESZCZE JEDEN LEPSZY NAPEWNO BY SIĘ PRZYDAŁ . ALE DOBRE INFO , ŻE W LEGII JESZCZE PRACUJĄ NAD TRANSFERAMI . ALE PRZEDEWSZYSTKIM BRAKUJE GRACZY DO OFENSYWY . NAPASTNIK , OFENSYWNY SRODKOWY POMOCNIK I SKRZYDŁOWY TO POWINNY BYĆ PODSTAWY .

Gimbi, 13.02.2018 17:21:42 - *.dynamic.chello.pl

Do @rek Twoja opinia odnośnie realności i przydatności tych transferów ??

Bysior xx(L), 13.02.2018 17:24:42 - *.dynamic.chello.pl

Potrzeba jeszcze więcej prawych obrońców i jeszcze więcej środkowych pomocników. Proponuję przejść na system z czterema prawymi obrońcami i siedmioma środkowymi pomocnikami (jeden zamiast bramkarza).

bxcer, 13.02.2018 17:25:13 - *.190

Obserwuję go od czasu występów jeszcze w kadrze U-17 Finlandii. Świetnie wyszkolona lewa noga, potrafi precyzyjnie dośrodkować, niezły w obronie, gorzej w kreatywnością. Gdyby poprawił wytrzymałość fizyczną mógłby spokojnie grać w Premier League. Brać go, ale nie za cenę większą niż 350000 euro.

norbi, 13.02.2018 17:38:48 - *.centertel.pl

1...2....3 gdzie napastnik?

Balde, 13.02.2018 17:42:13 - *.9

Robin Lod rozumiem, środek pola jeśli mamy grać 433 można wzmocnić, zwłaszcza kimś kreatywnym. Wiek też dobry. Ale ten Francuz, 28 lat, jest zbyteczny, chyba że nie wszystko wiemy i Jędza się gdzieś wybiera.

Ja1916, 13.02.2018 17:42:26 - *.centertel.pl

A gdzie znafcy i narzekacze?

nitka, 13.02.2018 17:44:03 - *.play-internet.pl

Powiem szczerze ze czytajac wywiad z RJ przed meczem z Lubinem gdy wspominał on o jeszcze dwóch możliwych transferach liczyłem na to ze będzie jakiś napadzior tak asekuracyjnie lecz po tym co zobaczylem w piątek jakoś już się na to nie gotuję...szczerze wierzylem że Jarek da radę....oby tak dalej a bajka zakończy się tam gdzie powinna co roku w maju pod Zygmusiem...:)

Piotrr, 13.02.2018 18:18:09 - *.pools.vodafone-ip.de

Lod 28 meczów - 4 bramki i 1 asysta. Czy to aż tak dobre statystyki?? Choć pewnie mogłoby tak być, że w eklapie wymiatałby. No i na lewym skrzydle potrzebne wzmocnienie.
A Coulibaly po co? Chyba, że:
Jędza (sprzedać?)
Broź(do czerwca a potem papa)
Turzyniecki (zostawić jako zmiennika dla Coulibaly i Hlouska)
Vesovic(na prawe skrzydło).
Co myślicie?

CWKSiak, 13.02.2018 18:22:04 - *.centertel.pl

Ciekawe jak tam sytuacja z Perwanem wygląda

Hiszpan, 13.02.2018 18:29:42 - *.play-internet.pl

Robin chyba sie nie przyjmie.

Luban, 13.02.2018 18:40:35 - *.dynamic.chello.pl

Wytłumaczy mi ktoś, czemu gracze z panathinaikosu(klub na pozimie Legii) z mocniejszej i bogatszej ligi chce przejść do nas. Nasi gracze natomiast chcą iść do ogórków z Włoch czy Belgii za poobne pieniądze bić się o środek tabeli w małej mieścinie za podobny hajs? Pomiajm oczywiście przypadki kiedy gracz nie łapie się do składu czy ma konflikt z kimś.

Ja, 13.02.2018 18:45:08 - *.play-internet.pl

Gdzie Polacy?

WWL, 13.02.2018 18:56:00 - *.play-internet.pl

Robi Loda chlopakom sie przyda.
Natomiast ten Culibaly to NASTĘPNY obrońca.
Po kiego nam następny defensor?

Świadek, 13.02.2018 19:11:22 - *.centertel.pl

Do red zobacz kiedy ty pisałeś o lod jak już twitter o tym gadał a ty chwalisz ze to twoje info wszystko powtarzasz zebranych informacji z twittera gratulacje

Lostinnio, 13.02.2018 19:13:54 - *.centertel.pl

Ten Lod na pewno byłby wzmocnieniem na lewe skrzydło i do tego obu nożny zawodnik takich wzmocnień nam potrzeba i wyciągamy ta śmieszna ligę nosem (L)

Robbie lou d'amour, 13.02.2018 19:15:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie bierzcie tego Loda bo mu tylko psychikę zniszczycie. Niech sobie żyje w nieświadomości zamiast być śmiechowiskiem.

Lostinnio, 13.02.2018 19:25:59 - *.centertel.pl

Moim zdaniem prawu obrońca jest nam potrzeby , może wkoncu jedzą się wtedy trochę ogarnie i zacznie grać jak za czasów Stasia bo nie oszukujmy się ale broz to praktycznie żadna presja dla jedzy i broziowi kończy się w Lato kontrakt i raczej Legia z nim nie przedłuży a kto wie może i nawet jedzie pozegnamy.

Lendzian, 13.02.2018 19:31:00 - *.play-internet.pl

Brać Robin Hooda jesze małego Johna brakuje...

Rambo, 13.02.2018 19:34:40 - *.dynamic.chello.pl

Kolejne ogórasy

@rek do Gimbi, 13.02.2018 19:37:48 - *.dynamic.chello.pl

OC to klasyczny silny przecinak... Na naszą ligę jak znalazł... Nie ma ma tzw. techniki użytkowej, ale na swej pozycji jest naprawdę dobry... R.Jozak w weekend potwierdził w kilku wywiadach, iż chce, aby Vesović grał na skrzydle... Wówczas OC grałby PO, a Broź póki co zmiennik... Jędza grałby na LO, wymiennie z A.Hlouskiem, a ta zdrowa rywalizacja podniosłaby by poziom obu grajków na tym lewym boku...:)))

Co do RL, to facet ma niesamowite pierdyknięcie z obu nóg i na dodatek jet zawodnikiem bardzo uniwersalnym (a takich graczy lubi RJ...) Grałby zapewne LP, a jak byłaby potrzeba to i PP... Wówczas z (L)egią latem pożegnałby się Hama albo Kuchy...:)))

Co ciekawe, dzisiejsze poranne greckie gazety piszą o tzw. dealu łączonym («Πακέτο» Λουντ και Κουλιμπαλί θέλει η Λέγκια)(Pakiet: Lord i Coulibaly do Legii) a na dodatek piszą, iż od kilku dni w Atenach jest wysokiej rangi przedstawiciel (L)egii...:)))

Całość może jednak pogodzić temat M.Pervana z Cibalii (ofensywny środkowy pomocnik - uniwersalny i ponoć b.dobry)

Pozdro (L)

Leron, 13.02.2018 19:47:07 - *.50.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Loda może i tak obrońca nie ... 28lat Mali ? gdyby to był Olkowski to jeszcze okej, a tak wole, żeby Turzyniecki się ogrywał, a nie jakieś Mali ... Za kilka lat zarobimy na Turzynieckim góry złota tylko trzeba dać mu szansę w kilka meczach już w tym sezonie.

Peter molotuff, 13.02.2018 19:50:25 - *.play-internet.pl

Myślałem ze to Pawel kryszalowicz!!

Bysior xx(L), 13.02.2018 19:54:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Jedrzejczak-Broź-Vesowicz-Kulibaly
Phillips Antolicz Lod
Maczynski Kopczynski Remy

Tak widze to ustawienie

Czapajev, 13.02.2018 19:58:49 - *.cust.tele2.se

"Niedawno pojawiały się informacje, że Lodem interesuje się także Lech Poznań"
Poznanskie Lodziary :)

Do Luban , 13.02.2018 20:18:20 - *.centertel.pl

Panathinaikos nie jest już dawno na naszym poziomie, walczy o utrzymanie w Grecji i ma długi z czasów świetności została im tylko nazwa. W Grecji teraz tylko liczą się Olympiakos i PAOK Saloniki.

Kipkorir, 13.02.2018 20:44:59 - *.dynamic.chello.pl

Ciekawe czy uda się pozbyć Chukwu do Norwegii??

Wolfik, 13.02.2018 21:03:39 - *.dynamic.mm.pl

@Kipkorkir: Wychodzi na to, że pewnie tak. Trzeba trzymać kciuki, wszak to druga wypłata w zespole. Kasa wywalona co miesiąc w błoto.

krys008, 13.02.2018 21:23:19 - *.serv-net.pl

Do @rek pisałeś, pisałeś Ty nasz wróżbito Macieju. Dodam dobrze poinformowany wróżbito. Pzdr.

Haydinho , 13.02.2018 21:38:26 - *.dynamic.chello.pl

A dlaczego wszyscy tak narzekacie?! Dlaczego niewielu jest w stanie zaakceptować tego Niezgode przecież jest młody strzela, wygląda coraz lepiej... A wszyscy pier...a że źle źle źle....
Może zacząć w niego wierzyć?? Tak jak kiedyś ktoś (Niestety w lechu) uwierzył i dał szansę Lewandowskiemu....
Eduardo wiadomo doswiadczenie, A poza tym marketing, głośne nazwisko itp

Cch, 13.02.2018 21:47:21 - *.dynamic.mm.pl

Brakuje Polaków.. ale obiektywnie trzeba powiedzieć ze nie ma kogo ściągać. Moze Salamon?

mietek, 13.02.2018 22:02:47 - *.internetia.net.pl

@Luban: To już nie te czasy, kolego. W Grecji teraz regularnie płacą Olympiakos, PAOK, AEK, bo tam są w miarę zamożni właściciele. Reszta wygląda - mówiąc dość delikatnie - średnio. A Panathinaikos ledwo wystaje ponad strefę spadkową.

@ @rek: A może jest szansa na wszystkich trzech, jeśli uda się sprzedać Chupa Chupsa? :) Jak myślisz?

Gienek, 13.02.2018 22:03:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Bierzcie Sadiku mamy Niezgodę :-)

Jack(L) do Bysior xx(L) , 13.02.2018 22:34:23 - *.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ty z taką wizją ustawienia zgłoś się do Lecha a najlepiej przestań tu pisać i wróć na forum swoich pyr a nie tu piszesz swoje propozycje.
PS. I naucz się pisać poprawnie nazwiska tych którzy pozbawią twoją pyrlandię mażeń o mistrzostwie. Tylko(L)

@rek do mietek, 13.02.2018 22:53:36 - *.dynamic.chello.pl

Na DCC nie zarobimy zbyt wiele... Z tego co wiem, oddamy go za malutkie pieniążki, aby zrównoważyć budżet i odciąć kolejne wypłaty na tego obiboka (rocznie to 700.000 euro) Niedawno DCC samemu pomaszerował do gabinetów Ł3 z propozycją rozwiązania umowy za kwotę rocznych uposażeń... Cwancyk jeden... Wg. moich info rozmowy w Grecji były/...i nadal są/ konkretne... Ale chyba całej wymienionej trójki to "nie łykniemy"... Ten Finn byłby spoko, chociaż nazwisko ma takie jakieś "gender"...;))) Pozdro (L)

@rek do mietek, 13.02.2018 22:59:16 - *.dynamic.chello.pl

Na dodatek Malijczykiem mocno jest zainteresowana Astana, która już drugi raz podnosi ofertę za niego... Tak, tak - ta sama Astana, która nas opykała za kadencji JM... Buhahaaa... Pozdro (L)

syjon85, 13.02.2018 23:12:18 - *.play-internet.pl

no jak dla mnie wielkie zaskoczenie ... dzisiaj podczas popołudniowej zmiany w pracy uświadomiłem sobie, że chyba tej zimy już nikt nie zasili szeregów Naszej Legii ... jeśli będzie inaczej będę mile zaskoczony ... jeśli do tego transfery o których tu mowa okażą się naprawdę wzmocnieniami to będę zachwycony ... (L)


Wszyscy Razem W Drodze Po Mistrza (L) ...

do Gienek, 13.02.2018 23:28:13 - *.jmdi.pl

Co Ty ćpiesz ? Ferrari dawno w innym garażu stoi.

Cult❤️Legia, 13.02.2018 23:44:17 - *.80

Pamiétajcie że to Legia nakréca extraklape,Darek wie co robi,bêdzie git na wiosne!✨⚽️⚽️⚽️✨

ooon, 14.02.2018 00:11:39 - *.20-3.cable.virginm.net

Brać Robin Hooda!

Trenejro, 14.02.2018 00:17:28 - *.4

Do swiadek

Krytykujesz ? Moze pokażesz swoje wpisy.

@rek od zawsze sie tu udziela i nikogo nie interesuje skąd bierze wiedze. Rzetelnie i rzeczowo sie wypowiada , a na pewno wiecej niz sami a'la redaktorzy tej strony ma newsów.

Aaaasssdf, 14.02.2018 00:40:31 - *.jmdi.pl

Bysior xxs trolu. Daj sobie spokój. Mama wie ze jeszcze nie odrobiłeś lekcji?

@rek do Trenejro, 14.02.2018 08:07:01 - *.dynamic.chello.pl

Thx bracie za poparcie... Pozdro (L)

Ole ole, 14.02.2018 08:49:00 - *.icpnet.pl

A co sie dzieję z tym testowanym Amerykaninem ? Podpisal kontrakt ?

Do do luban, 14.02.2018 08:58:41 - *.dynamic.mm.pl

A AEK? Jest na drugim miejscu z przewagą czterech pkt nad trzecim Olympiakosem i ze stratą dwóch pkt do pierwszego PAOKu.

Pio, 14.02.2018 09:15:56 - *.play-internet.pl

@rek 100% poparcia ;) dzięki za info i czekamy na następne

@rek do Ole ole, 14.02.2018 09:43:41 - *.dynamic.chello.pl

Sprawa zatrudnienia obydwu Amerykanów wyjaśni się w najbliższych dniach... B.Illoski jest już pozytywnie rozpatrzony przez sztab JR/IK natomiast... Kwestia drugiego gracza z USA, Amosa Shapiro-Thompsona, też jest obecnie "wyjaśniana" po ostatnim sparingu na obozie we Włoszech, gdzie przebywała druga drużyna Legii a gracz z USA grał cały mecz w podstawowym składzie rezerw... Pozdro (L)

@rek, 14.02.2018 10:07:42 - *.dynamic.chello.pl

I jak tu nie wierzyć w prezenty walentynkowe: DCC odchodzi do Molde (tr.definitywny) Pozdro (L)

Ole ole do @rek, 14.02.2018 12:13:53 - *.icpnet.pl

Dzięki !(L)

lopez, 14.02.2018 15:15:21 - *.folc.pl

niezgoda kozak..a ci z panaty nieporozumienie...panata najgorszy sezon w historii..i do tego chca się pozbyć najgorszych ze składu..

Wolf, 14.02.2018 21:57:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

"Niedawno pojawiały się informacje, że Lodem interesuje się także Lech Poznań"
Ale to chodzi o robienie loda niemieckim homoemerytom za 10 euro w poznańskich termach ;-D

Cch, 15.02.2018 00:10:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Napastników trzeba kupić ze dwóch !!!

do Kamil, 15.02.2018 08:18:38 - *.centertel.pl

Kto w/g ciebie jest tym "nieporada"?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.