NewsyNewsy

Newsy
RSS  |  WAP  |  siatka  |  Piłka Nożna  |  Hokej                     zgłoś newsa!
24.10. / 07:23 - Wyniki 5. kolejki II ligi
W weekend rozegrano mecze 5. kolejki II ligi. Legia Warszawa wygrała z MOS-em Wola. Kolejne zwycięstwo zanotował AZS UWM Olsztyn, który plasuje się na pierwszym miejscu w tabeli. Taką samą liczbę punktów ma Metro Warszawa.
W meczu 5. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała we własnej hali z MOS Wola Warszawa 3-2. Wyniki setów: 25-20, 20-25, 25-19, 20-25, 15-11. Legioniści po pięciu spotkaniach, mają na swoim koncie dziewięć punktów. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Fotoreportaż z meczu - 24 zdjęcia Hugollka
Zdjęcia | więcej | 1
15.10. / 12:09 - Wyniki 4. kolejki II ligi
Po 4 kolejkach ligowych nadal samotnym liderem jest BAS Białystok, choć przegrał w Ostrołęce 2-3. W trzech z pięciu spotkań o losach meczu decydowały tie-breaki. Najłatwiejsze zwycięstwo odniosło Metro, które w derbach wygrało z Czołgiem 3-0.
W meczu 4. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Huraganem Wołomin 2-3. Wyniki setów: 25-23, 23-25, 22-25, 25-21. W tie-breaku padł rezultat 18-16 dla Huraganu. Legioniści po czterech spotkaniach, mają na swoim koncie siedem punktów. Najbliższe spotkanie legioniści rozegrają na Mokotowie w sobotę, 21 października z MOS Wola. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
W meczu 3. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała z Czołgiem AZS Uniwersytet Warszawski 3-2 i zdobyła dwa punkty. Wyniki setów: 17-25, 25-15, 24-26, 25-19, 15-7. Nasz zespół po trzech spotkaniach, ma na swoim koncie sześć punktów. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają w najbliższą sobotę w Wołominie. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Zdjęcia | więcej | 4
W środę o godz. 19.45 w hali przy ul. Niegocińskiej 2 siatkarze Legii zmierzą się w derbach Warszawy z zawodnikami Czołgu AZS Uniwersytet Warszawski. Będzie to trzecie ligowe starcie legionistów w sezonie. Po dwóch meczach zespół ma na koncie 4 punkty. Serdecznie zapraszamy do wspierania "Wojskowych"!
08.10. / 09:18 - Wyniki 2. kolejki II ligi
Zakończyła się 2. kolejka II ligi. Siatkarze Legii przegrali na wyjeździe z zespołem UKS Centrum Augustów 2-3. Na czele tabeli BAS Białystok - z kompletem punktów i bez straty seta.
W meczu 2. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa przegrała na wyjeździe z Centrum Augustów 2-3. Wyniki setów: 20-25, 25-15, 18-25, 37-35. O zwycięstwie gospodarzy zadecydował tie-break, który wygrali 18-16. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.
Tomasz Belczyk jest ostatnim zawodnikiem, który podpisał z Legią umowę na sezon 2017/18. 23-letni środkowy trafił do naszego klubu w połowie poprzednich rozgrywek.
02.10. / 10:49 - Wyniki 1. kolejki II ligi
W weekend rozegrano mecze II ligi siatkówki. Legia Warszawa wygrała z Lesanem Halinów 3-1. BAS Białystok pokonał Czołg 3-0 i aktualnie zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.
Paweł Kaczorowski: Zwycięstwo cieszy, ale styl, w jakim je wywalczyliśmy, już niestety nie. Musimy jeszcze sporo popracować nad zgraniem zarówno z przodu, jak i z tyłu, a także na siatce. Na szczęście mamy na to czas. Teraz trafił nam się nieco słabszy przeciwnik, który pozwolił nam wygrać mimo naszej nieco słabszej postawy.
Patryk Bujniak: Jestem bardzo szczęśliwy, że po roku przerwy wróciłem do Legii. Jednym z powodów mojej decyzji byli bez wątpienia kibice. To dla mnie ważne, że gram dla Legii, że jestem w Warszawie, gram u siebie i dobrze się przy tym wszystkim bawię.
Sobota, 21 października 2017, godz. 17:00
Herb Legia Warszawa Legia Warszawa3
25-20, 20-25, 25-19, 20-25, 15-11
Herb MOS Wola Warszawa MOS Wola Warszawa2

Znów decydował tie-break!

W meczu 5. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała we własnej hali z MOS Wola Warszawa 3-2. Legioniści zanotowali czwarty tie-break w tym sezonie (2 wygrane, 2 przegrane). Po pięciu spotkaniach, "Wojskowi" mają na swoim koncie dziewięć punktów. Pierwszy set potoczył się po myśli legionistów. Po początkowej wymianie punkt za punkt gospodarze osiągnęli przewagę 10-7 i do końca seta kontrolowali wynik... więcej