Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka

Sezon 2017/2018 > Ekstraklasa

 

Tu znajdziecie aktualną listę strzelców ekstraklasy 2017/18. Wszyscy strzelcy Legii są wyróżnieni. Stan po 21. kolejce.

 

 

18 - Igor Angulo (Górnik Zabrze);

 

 

16 - Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin);

 

 

15 - Carlitos (Wisła Kraków);

 

 

14 - Marco Paixão (Lechia Gdańsk);

 

 

10 - Christian Gytkjær (Lech Poznań), Marcin Robak (Śląsk Wrocław);

 

 

9 - Krzysztof Piątek (Cracovia);

 

 

7 - Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław);

 

 

6 - Aleksandyr Kolew (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Piątek (Termalica Nieciecza), Nico Varela (Wisła Płock);

 

 

5 - Michał Helik (Cracovia), Javi Hernández (Cracovia), Jesús Imaz (Wisła Kraków), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk);;

 

 

4 - Goran Cvijanovič (Korona Kielce), Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Nika Kaczarawa (Korona Kielce), Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sekulski (Jagiellonia Białystok), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Mateusz Wieteska (Górnik Zabrze);

 

 

3 - Kamil Biliński (Wisła Płock), Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Fedor Černych (Jagiellonia Białystok), Maciej Gajos (Lech Poznań), Guilherme (Legia Warszawa), Ivan Jukić (Korona Kielce), Rubén Jurado (Arka Gdynia), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Bartosz Rymaniak (Korona Kielce), Elia Soriano (Korona Kielce), Damian Szymański (Wisła Płock), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Marcin Warcholak (Arka Gdynia), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Sergei Zenjov (Cracovia);

 

 

2 -Nabil Aankour (Korona Kielce), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Petar Brlek (Wisła Kraków), Martin Bukata (Piast Gliwice), Marcin Cebula (Korona Kielce), Mateusz Cetnarski (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Danek (Sandecja Nowy Sącz), Spas Delew (Pogoń Szczecin), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Matic Fink (Cracovia), Dariusz Formella (Pogoń Szczecin), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Dominik Furman (Wisła Płock), Maciej Górski (Korona Kielce), Dávid Guba (Termalica Nieciecza), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Gabriel Iancu (Termalica Nieciecza), Darko Jevtić (Lech Poznań), Vlastimir Jovanović (Termalica Nieciecza), José Kanté (Wisła Płock), Michał Koj (Górnik Zabrze), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Thibault Moulin (Legia Warszawa), Martin Nešpor (Zagłębie Lubin), João Oliveira (Lechia Gdańsk), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin), Mateusz Piątkowski (Wisła Płock), Róbert Pich (Śląsk Wrocław), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Armando Sadiku (Legia Warszawa), Mario Šitum (Lech Poznań), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Samuel Štefánik (Termalica Nieciecza), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin), Joel Valencia (Piast Gliwice), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Rafał Wolsztyński (Górnik Zabrze), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze);

 

 

1 -Karol Angielski (Piast Gliwice), Gerard Badía (Piast Gliwice), Saša Balić (Zagłębie Lubin), Josip Barišić (Piast Gliwice), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Nicki Bille Nielsen (Lech Poznań), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Adam Buksa (Zagłębie Lubin), Damian Byrtek (Wisła Płock), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Maciej Dąbrowski (Legia Warszawa), Radek Dejmek (Korona Kielce), Emir Dilaver (Lech Poznań), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Roman Gergel (Termalica Nieciecza), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Maciej Jankowski (Piast Gliwice), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Ken Kallaste (Korona Kielce), Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce), Miloš Krasić (Lechia Gdańsk), Siergiej Kriwiec (Arka Gdynia), Jarosław Kubicki (Zagłębie Lubin), Patryk Kun (Arka Gdynia), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Igor Łasicki (Wisła Płock), Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia), Łukasz Madej (Śląsk Wrocław), Radosław Majewski (Lech Poznań), Mateusz Mak (Piast Gliwice), Michał Mak (Śląsk Wrocław), Vitalijs Maksimenko (Termalica Nieciecza), Piotr Malarczyk (Cracovia), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Mateusz Matras (Lechia Gdańsk), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Patrik Mráz (Sandecja Nowy Sącz), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Michał Nalepa (Arka Gdynia), David Niepsuj (Pogoń Szczecin), Cristian Pasquato (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Termalica Nieciecza), Víctor Pérez (Wisła Kraków), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Martin Pospíšil (Jagiellonia Białystok), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza), Arkadiusz Reca (Wisła Płock), Romário Baldé (Lechia Gdańsk), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Michal Sipľak (Cracovia), Kamil Słaby (Termalica Nieciecza), Semir Štilić (Wisła Płock), Bartosz Szeliga (Termalica Nieciecza), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Bartosz Śpiączka (Termalica Nieciecza), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice), Stojan Vranješ (Piast Gliwice), Marcin Wasilewski (Wisła Kraków), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Piotr Wlazło (Jagiellonia Białystok), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Saša Živec (Piast Gliwice), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin);

 

 

samobójcze - Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk dla Jagiellonii), Jakub Czerwiński (Legia Warszawa dla Wisły Płock), Emir Dilaver (Lech Poznań dla Lechii), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin dla Legii), Iván González (Wisła Kraków dla Górnika), Guilherme (Jaagiellonia Białystok dla Piasta), Michał Helik (Cracovia dla Lechii), Ken Kallaste (Korona Kielce dla Jagiellonii), Meik Karwot (Górnik Zabrze dla Cracovii), Adnan Kovačević (Korona Kielce dla Termaliki), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze dla Korony), Lasse Nielsen (Lech Poznań dla Termaliki), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza dla Lecha), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia dla Pogoni), Piotr Wlazło (Jagiellonia Białystok dla Arki oraz Górnika);

 

 

 

 


Terminarz Legii

Sprawdź rozkład meczów Legii w sezonie 2016/2017... wejdź

Terminarz i wyniki Pucharu Polski:

Sprawdź wyniki rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2016/2017... wejdź