Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wrocławianie na wyjazdowym meczu z Legią we wrześniu 2014 - fot. Legionisci.com
Wrocławianie na wyjazdowym meczu z Legią we wrześniu 2014 - fot. Legionisci.com
Poniedziałek, 12 lutego 2018 r. godz. 10:00

Kibice Śląska przyjadą pociągiem specjalnym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na piątkowy mecz przy Łazienkowskiej kibice Śląska Wrocław organizują pociąg specjalny. Wrocławianie dwukrotnie nie mogli pojawić się w Warszawie z powodu zakazów. Ostatnia ich wizyta przy Ł3 miała miejsce na początku marca 2015 roku przy okazji meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Wówczas Śląsk mógł liczyć na wsparcie 602 swoich kibiców.

Ostatni mecz ligowy, na jaki fani WKS-u mogli zawitać do stolicy, odbył się 13 września 2014 rok. Wówczas stawiło się ich 1028.


przeczytaj więcej o: , , , ,


Komentarze: (45)

zamyślony, 12.02.2018 10:25:12 - *.90

dobrze by było odnowić sztame z WKSem... sentyment do Wojskowych został

DO ZAMYŚLONY, 12.02.2018 10:48:54 - *.acn.waw.pl

I co może jeszcze z lechią?

Scypion Afrykański, 12.02.2018 11:04:30 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Zapraszamy, piłka nożna dla kibiców. Ze strony Legii zapowiada się niezła frekwencja jak na tę porę roku. Być może będzie ponad 20 tys. ludzi. Kolejne 3 punkty dla Legii obowiązkowe i nie oglądamy się na nikogo.

Alan, 12.02.2018 11:21:12 - *.78.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Zbyt piękne by to było możliwe...

DO DO ZAMYŚLONY, 12.02.2018 11:26:38 - *.static.ip.netia.com.pl

i innymi wojskowymi! W szczególności:

Grunwald Poznań‎;
Czarni Radom‎;
Wawel Kraków‎ oraz
Flota Świnoujście

do zamyślony, 12.02.2018 11:27:28 - *.82

komu niby został? Ty chyba żyjesz w innych realiach.

Do ,,Do Zamyślony", 12.02.2018 11:42:23 - *.55

Rozmowy na temat układu z Lechią było i to już nie raz w przeciągu ostatnich dwóch lat ;)

kurek, 12.02.2018 11:47:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Najbardziej pamiętny wyjazd WKS-u do nas.... Drugi mecz finałowy PP 2013 i rzucanie racami. I pamiętam ich pierwsze wycieczki do nas na nowy stadion. Wypełniali sektor i nawet ok to wyglądało. I w 2008 byli ostatnią grupą wyjazdową na starym stadionie. No można Duńczyków liczyć. Ale liczmy że oni.

Groch , 12.02.2018 11:50:03 - *.play-internet.pl

No tak szczerze teraz jesteśmy w dobie że każdy sobie zmienia te zgody jak chce , to Lechia najlepiej by pasowała.Kosy ma takie jak my ,sentyment i szacunek u kibiców starej daty jest i nad morze byłoby przyjemnej jeździć niż na ten brudny Śląsk do Sosnowca.

ferdek kiepski, 12.02.2018 11:55:29 - *.centertel.pl

no to jadymy

do Groch, 12.02.2018 12:01:02 - *.246

Ty ale Sosnowiec to Ty szanuj, jakbyś był choć troszkę ogarnięty to byś wiedziała, że jakbyśmy przybili układ z Lechią to i z WKS Zagłebie by przybiło i by była banda jakiej cała europa by ię bała, ale co Ty możesz wiedzieć , p.s. Sosnowiec to nie sląsk

hehe, 12.02.2018 12:06:47 - *.internetdsl.tpnet.pl

a z lechem i wisłą by się nie dało....

Kruszyna, 12.02.2018 12:08:07 - *.7

DoGroch.......Balwanie,analfabeto niedouczony,Sosnowiec to nie Slask!!

eth, 12.02.2018 12:11:05 - *.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wczoraj połowa mówiła o zgodzie z Zagłębiem dziś połowa mówi o Śląsku. Weźcie się ogarnijcie bo się zaraz będziemy ośmieszac jak Wisła.

jack, 12.02.2018 12:14:12 - *.internetdsl.tpnet.pl

wśród niektórych starszych kibiców została jakaś sympatia do Śląska przecież kiedyś ze Śląskiem były takie neutralne stosunki... to oni nas wpuścili kiedyś na swoje sektory... taka sama patriotyczna ekipa jak nasza Legia... (L)-LG-ŚW a dlaczego nie?

Groch, 12.02.2018 12:21:11 - *.play-internet.pl

Po pierwsze to nie jesteśmy na TY.
Po drugie nie wszyscy są tacy bojaźliwi jak TY,wątpię czy w Europie ktoś słyszał o tych ekipach poza Legią
Po trzecie to weź się doedukuj specjalnie dla ciebie informacje o Sosnowcu i jego geograficznym położeniu
"Sosnowiec – miasto na prawach powiatu na południu Polski, w województwie śląskim, w Zagłębiu Dąbrowskim (z wyjątkiem dwóch fragmentów)[a], będącym częścią zachodniej Małopolski. Położone na Wyżynie Śląskiej, stanowiącej część Wyżyny Śląsko-Krakowskiej, nad 3 rzekami: Czarną Przemszą, Białą Przemszą i Brynicą. Znajduje się we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP)."

Policz sobie ile razy pada tu słowo Śląsk w różnych formach

Marce(L), 12.02.2018 12:23:36 - *.lsas.aero

..do Groch.... jak chcesz podróżować gdzie Masz zgody .... to przybij uklad z itaką albo orbisem...

Scypion Afrykański, 12.02.2018 12:35:17 - *.warszawa.virtuaoperator.pl

Lech jest naszą kosą więc z nimi nie ma szans. Zresztą oni są wychowani w nienawiści do nas (sic!!! :-) a my też szczególnie nie pałamy do nich przyjaźnią delikatnie mówiąc. Z Lechią i Śląskiem szybciej można by nawiązać układ. Z Widzewem nie widzę żadnych szans podobnie jak z Lechem czy Wisłą. Poza tym nikt by nie chciał nawiązywać układu z troglodytami biegającymi z maczetami po mieście.

Do groch, 12.02.2018 13:02:33 - *.play-internet.pl

No żeś mistrzuniu zabłysnął definicją z wikipedii o ja j.ebe proponuję podjechać na patelnię do Sosnowca i tam wygłosić swoje dyrdymały

Kamil, 12.02.2018 13:14:30 - *.136

Dzisiaj zgody się pozmienialy nie ma Wisły więc Lechia , Legia i Śląsk. Temat dobry.

kryniek76, 12.02.2018 13:20:39 - *.jmdi.pl

Marce(L) o ile dobrze wiem, to z Orbisem ze względu na małą ilość sympatyków nikt nie chce przybić zgody. Co do Itaki to podobno robi podchody do Tui

do Groch, 12.02.2018 13:21:03 - *.internetdsl.tpnet.pl

ale ty głupi jesteś, aż mi wstyd, że jesteś - chyba - kibicem (L)

adek, 12.02.2018 13:21:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czytam tak sobie te wasze komentarze i nie wierzę...
Po co się spinacie o sprawy na które ani ja, ani Wy, ani większość z Żylety nie mamy wpływu.

Jeżeli myślicie, że zgody są po to aby na wspólnym meczu pokrzyczeć Legia i Zagłębie, Zagłębie i Legia to otwórzcie oczy. Nie po to są przybijane zgody, sztamy i układy by pośpiewać razem na meczu a po nim chlać razem do białego rana. I tyle w tym temacie, dalsze tłumaczenie mija się z celem.

A z drugiej beczki, zostało ok 4000 biletów na żyletę - wiecie co z tym zrobić :)
Tak, ja już mam bilet i idę, mimo, że wstaję w piątek o 4 nad ranem, po pracy na siłownie i później już na Ł3. A jakby tego mało w sobotę na 6 do pracy, pozdro :)

Do ... do Groch, 12.02.2018 13:59:45 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

" by była banda jakiej cała europa by ię bała, ale co Ty możesz wiedzieć". Jaka banda , jaka europa . Znam WKS od ok. 40 lat. Na co zgody/układy. Teraz nikt nikogo się nie boi. Narobiło się papierowych tygrysów znad klawiatury. Niekiedy rozmawiam z tymi kibicami. Jak zapytam o awantury , to słyszę "wiesz teraz kamery, psy itp." Wiem ,że 30 lat temu taki jeden z drugim pojechaliby do Łodzi czy na Śląsk (Górny) to byłby jego pierwszy i ostatni wyjazd. Ilości wyjazdowe nie robią jakości chyba że wokalne na stadionie. A żeby pojechać do Łodzi czy Wrocka nie muszę mieć układu.

aboco?, 12.02.2018 14:03:56 - *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tylko ,żeby nie było znowu gadania ,że zapomniałem się na biało ubrać ,że jest zimno to muszę niebieską czy czarną kurkę założyć. Ludzie biały T-shirt to można za grosze kupić w markecie.

Pio, 12.02.2018 15:15:59 - *.play-internet.pl

Co do Śląsk Wrocław i Lechia Gdańsk to są to naprawdę mega patriotyczne ekipy i za to ich "lubię".

Zajmon Legia, 12.02.2018 15:25:27 - *.play-internet.pl

Mnie interesuje tylko Legia, nie tam jakieś Ślaski, Lechie. Legia jest najważniejsza.

Cult⚽️Legia, 12.02.2018 15:38:43 - *.223

Zgody?teraz układy sá ,a fajnie by było Wrocław I Gdańsk z Warszawá połáczyć✨⚽️⚽️⚽️✨

do groch, 12.02.2018 15:43:55 - *.72

Sama sobie policz. Ile ci jeszcze tych ferii zostało?

p-no, 12.02.2018 19:19:03 - *.centertel.pl

Delegacja na grobie Duffka była wieniec Legii również

Cik, 12.02.2018 19:41:01 - *.dynamic.chello.pl

czytam i nie wierze.

Pan_Wiesio, 12.02.2018 20:31:23 - *.dynamic.chello.pl

Co tu się odjaniepawla?

FOREVER LEGIA, 12.02.2018 20:52:44 - *.play-internet.pl

Wystarczylo,zeby liga ruszyla i juz gamonie niczym stado minionkow tluka w klawiaturke,piszac co im slina na jezyk przyniesie.Na szczescie to tylko internet,wiec tzw moc sprawcza tak durnych wpisow nie ma przelozenia na zgodyuklady na trybunach.A ci,co maja"sentyment" do Slaska,czy Lechii,to wystarczy pojechac na wyjazd do nich,a nie czytac "Relacje z trybun" w internecie.

Eryk, 12.02.2018 22:38:15 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Całe wojsko powinno być razem , nawet Śląsk Wrocław . Szkoda , że oni są za głupi , żeby do nas wrócić . A Lechia ? Nie wiem , oni się boją zmian - bez zgody Śląska to nawet nie pierdną . Chociaż z drugiej strony , są lojalni wobec nich . Szkoda , że dawniej nie byli tacy lojalni wobec nas i robili problem z naszej przyjaźni z Pogonią .

Zajmon Szczecin , 13.02.2018 00:30:41 - *.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

nie mylić mnie z tym melepeta tzn Zajmonem Legia! !!

FOREVER LEGIA, 13.02.2018 09:09:08 - *.play-internet.pl

W styczniu mialem okazje spotkac sie i zamienic pare slow z kibicami Lechii Gdansk.Mimo,ze to dosyc mlodziezowa(w porownaniu z moja skromna osoba)ekipa byla,to znali temat,jesli chodzi o dawniejsze relacje miedzy nami.Jednakze konkluzja przynajmniej u Nich jest taka,ze "bylo-minelo"Mysle,ze dawnych znajomych nalezy szanowac-(tak podchodze do przyjaciol z Pogoni,zdarza sie piwko za dawne czasy wypic ze znajomymi)",ale sentymenty"odlozylem na bok bo na trybunach panta rhei.

Cult❤️Legia, 13.02.2018 15:43:25 - *.119

Zawsze można zawieśić,animozje klubowe i razem kulturalnie głośić!o komisjach,médach,pzpnach i wrogach Ojczyzny I godnie przywitać Legiony Płd Polski,nietrzeba zgody I sztam , razem głośno!jak Wojsko!

Sosnowiczanin do Groch , 13.02.2018 21:55:09 - *.play-internet.pl

Czlowieku bije od Ciebie gigantyczna ignorancja, Sosnowiec to ZAGŁĘBIE, woj slaskie to podzial administracyjny ktory zreszta wprowadzono dosc niedawno, dawniej to bylo wojewodztwo katowickie, czy gdyby Warszawa lezala ADMINISTRACYJNIE w wojewodztwie warminsko-mazurskim to stwierdzilbys ze Warszawa jest na mazurach?

Delegacja, 14.02.2018 01:31:35 - *.play-internet.pl

Jeżdżę do Gdańska i Wrocławia średnio 4-5 razy w roku w sprawach biznesowych i zazwyczaj jest to weekend więc kroje ile mogę czapek i szalików i uwierzcie gamonie z klawiatury, że weekendami przy monopolowych często na nas wrzucają a wy chcecie zgody i melanży weźcie się ogarnijcie u nas śpiewacie na Polonie po 2 piwach a w Gdańsku i Wrocławiu śpiewa się między innymi na Legię.

do delegacja, 14.02.2018 08:08:51 - *.246

jak pan jesteś taki mocny holls, to czekam w piątek na ten cały dywan szalików i czapek :)))

FOREVER LEGIA, 14.02.2018 08:31:09 - *.play-internet.pl

Delegacja-dawno tak sie nie usmialem podczas czytania komentarzy.Biznesmen,co czapeczki i szaliczki kroi na potege i to na terenie wroga.Pewnie krojonym kredki z tornistrow wypadaja na widok byka w garniaku i neseserem,ktory wyskakuje z Bety i z dzikim blyskiem w oku krzyczy"DAWAJ KU..WO BARWY!!!!"

Do groch, 14.02.2018 11:15:43 - *.centertel.pl

ty pajacu niedouczony, pewnie z jakiejs konwiktorskiej, trzeba trochę pojeździć aby się móc wypowiadać. Nigdy nie byłeś dalej na wyjeździe niż tramwajem dwa przystanki do szkoły, bo jakbyś trochę cokolwiek wiedzial o życiu to nie mieszał byś dwóch różnych kultur, narodowości i języka. A z tymi regułkami zostań w domu, oglądaj meczyki w tv i się brandzluj przed komputerem i NIGDY ALE TO NIGDY SPOŁECZNIAKU NIE POKAZUJ SIĘ NA LEGII!!!!

Pawe (L), 14.02.2018 15:16:35 - *.play-internet.pl

Odstąpię bilet na mecz Legia-Slask. Info na pawel508@interia.pl

Ave Silesia, 14.02.2018 23:13:47 - *.dynamic-zab-06.vectranet.pl

Wszystkich tu piszących o jakiś układach między Legią a Śląskiem na ziemię sprowadzi piątkowy mecz. Szacunek oczywiście jest ale o sympatii nie ma mowy.

do Silesia, 15.02.2018 16:34:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

O sympatii nie ma mowy ? Bo co , Krzysiu Mieszkowski tak powiedział ?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.