Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Karolina Szewczyk i Mariusz Godlewski - fot. Krzyys / Legionisci.com
Karolina Szewczyk i Mariusz Godlewski - fot. Krzyys / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 09:03

Godlewski: Nasza gra wyglądała tragicznie

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Przegraliśmy czwarty mecz z rzędu. Zawiodło w zasadzie wszystko. Lepiej od Metra zagraliśmy chyba jedynie środkami. W przyjęciu i zagrywce bowiem to rywale niestety dominowali, a to one stanowią kluczowe elementy gry. Oponenci w niektórych momentach odrzucali nas od siatki, bronili, wyprowadzali kontry i tym samym zapewnili sobie zwycięstwo - powiedział Mariusz Godlewski po spotkaniu z Metrem.

- Na pewno nie przyjechaliśmy na Imielin, żeby przegrać. Wynik wskazuje jednak na to, że chyba nie podjęliśmy walki. Praktycznie w każdym secie przeciwnicy ogrywali nas do 20, ale to i tak głównie przez to, że w końcówkach, gdy prowadzili sześcioma czy siedmioma punktami, zaczęli popełniać błędy. Dzięki temu finalny rezultat konfrontacji nie wygląda aż tak strasznie źle. Nasza gra była jednak tragiczna.

- Hala przy Dereniowej jest bardzo specyficzna i trudno się w niej gra, choć w ubiegłym sezonie, po dwóch dramatycznych, czerwonych kartkach, udało nam się z niej wywieźć jeden punkt. Tym razem jednak ta sztuka nam się nie udała. Trzeba zacząć pracować na treningach, wygrać ostatnie spotkanie z Międzyrzecem i spokojnie przygotowywać się do play-offów z czwartego miejsca.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!