Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Robert Bartczak - fot. Mishka / Legionisci.com
Sobota, 14 kwietnia 2018 r. godz. 21:34

III liga: Widzew Łódź 3-2 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 23. kolejki III ligi rozegranym w Łodzi Legia II Warszawa przegrała z Widzewem 2-3. Dwie bramki dla Legii zdobył Robert Bartczak. Do przerwy gospodarze prowadzili 2-1. Spotkanie obejrzało 18 tysięcy kibiców.

III liga: Widzew Łódź 3-2 (2-1) Legia II Warszawa
1-0 - 3' Mateusz Michalski
1-1 - 11' Robert Bartczak
2-1 - 25' Róbert Demjan
3-1 - 50' Dario Krišto
3-2 - 73' Robert Bartczak (karny)

widzów: 17 987



Tabela, wyniki i terminarz III ligi


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (17)

hahha, 14.04.2018 22:26:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

18 000 do 13 000
bez komentarza

Pit , 14.04.2018 22:28:13 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Dno dna...wstyd i beznadziejna gra.kaleki i nieudacznicy w Legii.być może 1 piłkarz Legii z tej drużyny kiedyś zagra w ekstraklasie, reszta szrot i kaleki bez techniki, rozumu i umiejętności.wywalić 95,% drużyny i trenerów .tylko wstyd przynoszą...........dość dziadostwa........won z Legii

Greg, 14.04.2018 23:11:09 - *.ftth.glasoperator.nl

Ladny mecz

Ex, 14.04.2018 23:11:40 - *.dclient.hispeed.ch

18k vs 13k.... nie jest dobrze :/

sgfd, 14.04.2018 23:47:35 - *.dynamic.chello.pl

55 zl najtanszy bilet na Zylete... nie jest dobrze...

Bałuty, 15.04.2018 03:33:22 - *.play-internet.pl

16500 sprzedanych karnetów na Widzew , ceny ekstraklasowe w 3 lidze... jest dobrze ...

Rytm, 15.04.2018 08:05:10 - *.centertel.pl

Do Bałuty -
aż sprawdziłem te wasze ceny karnetów. Ceny ekstraklasowe? Hahaa wudać, że od kilku lat tułacie się po niższych ligach i nie znasz realiów cenowych.

U nas są zdecydowanie droższe. Czasami tak z kilka razy.

To żeś mnie rozśmieszył.
Ni chyba, że miałeś na myśli jakąś Sandencję cze Niecieczę:D Do nich się możecie porównywać.

Rytm, 15.04.2018 08:07:18 - *.centertel.pl

Do tego u nas dochodzi wydatek na karnet na rundę mistrzowską, który nie wchodzi w cenę karnetu na sezon zasadniczy.

DoRytm , 15.04.2018 10:11:40 - *.play-internet.pl

Tylko Legia gra o mistrzostwo , a Widzew w III lidze. Nie widzisz różnicy ? Większość klubów ekstraklasy ma podobne ceny karnetów.
Bez spiny pozdrawiam

:) , 15.04.2018 12:56:54 - *.71

Wynik cieszy :)

Darek, 15.04.2018 13:02:50 - *.dynamic.chello.pl

Obejrzałem właśnie skrót tego meczu.To co zrobił bramkarz Legii przy drugim golu dla widzewa to jest kryminał.Jak koleś nie atakowany przez nikogo nie potrafi złapać piłki to jak on ma być przyszłością Legii?

Bałytu, 17.04.2018 02:17:04 - *.toya.net.pl

Mordko bez spinki, ja się do nikogo nie porównuje , tym bardziej do was , to wy możecie brać przykład z Widzewa w 3 lidze co mecz 16-18 tysięcy kibiców , u was kilka słabszych meczy i słoiki juz nie chodzą, Nie ważne w której lidze ważne że to Widzew !!! Czekajcie cierpliwie juz niedługo ......

Rytm, 17.04.2018 21:21:51 - *.dynamic.chello.pl

Pierwszy sezon z nowym stadionem. Na starym stadionie były pustki na meczach Widzewa. Minie pierwszy szał nowego stadionu i wróci normalna frekwencja. Tak miał każdy klub z nowym obiektem. Sezon, dwa i wszystko wraca do normy. A niech Widzew nie awansuje przez rok czy dwa to znów będą pustki.

Rytm, 17.04.2018 21:23:30 - *.dynamic.chello.pl

U nas słoiki a u was podmiejscy i wsie jak się znudzą nowym stadionem to będą pustki.

Rytm, 17.04.2018 21:31:19 - *.dynamic.chello.pl

Wasz ostatni sezon w ekstraklasie 13/14 - frekwencje typu 4500, 5000, 5300, 6000 były na porządku dziennym. Można sprawdzić:)

Jest szał na nowy stadion i tyle. Jakoś w ekstraklasie tłumnie nie chodziliście. Więc jak mamy brać z was przykład?

Szał na nowy stadion plus niskie ceny biletów i stąd frekwencja. Ale nie będzie to trwało wiecznie co pokazuje wasza frekwencja w ekstraklasie:)

A że sportowo nie dorównujecie Wielkiej Legii to inna para kaloszy:) My jesteśmy ciągle, zmienia nam się tylko rywal.

Bałuty , 19.04.2018 03:06:48 - *.play-internet.pl

Nie bądź śmieszny chlopczyku. .... chyba nie wiesz o cym piszesz... zresztą nie ma co polemizować , Wy gracie o mistrza My w 3 lidze , MY chodzimy na Widzew w każdej lidze, a jeśli chodzi o nowy stadion to masz racje przyciąga i gwarantuje że już zawsze będzie pełny, Widzew sprzedał 16500 karnetów chłopie , ludzie nie chodzą na stadion tylko na Widzew... ale ty tego nigdy nie zrozumiesz ....

Rytm, 19.04.2018 16:46:34 - *.dynamic.chello.pl

Tak na Widzew chodzą kłamczuszku:) Podałem ci suche fakty - czyli waszą frekwencję w ostatnim sezonie w ekstraklasie. Po 3 tys., 4, czy 5 tys. na meczach na starym stadionie. Komplet to był chyba tylko na meczu z wiadomo kim - z Wielką Legią.

Więc co takie słabe liczby? Gdzie byliście?,Chowaliście się przed ŁKS-em?:D

Nowy stadion, niskie ceny biletów/karnetów, walka o awans do wyższej ligi - skutkuje to wyższą frekwencją. Ale fascynacja stadionem minie. Jak ceny biletów i karnetów pójdą w górę to też będzie inaczej. No i jak ugrzęzniecie na jakimś szczeblu to też optyka się zmieni.

Mam nadzieję, że odpowieez gdzie byliście w ostatnim sezonie w ekstraklasie (we wcześniejszych też). Przypomnę frekwencję - po 3, 4, 5, 6 tys. ludzi, a stadion mieścił około 9 tys.:) Czekam.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.