HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kadeci Legii na finałach mistrzostw Polski w Łodzi
Kadeci Legii na finałach mistrzostw Polski w Łodzi
Sobota, 8 lipca 2017 r. godz. 13:25

Rugby: Kadeci Legii 5. w finałach MP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kadeci legijnej sekcji rugby wzięli udział w finałach mistrzostw Polski rugby 15-osobowego. Legioniści po dwóch porażkach, kolejno z Budowlanymi Łódź 19-22 (decydujące punkty w ostatniej minucie) oraz Juvenią Kraków 8-26, stracili szanse na walkę o medale. W trzecim meczu fazy grupowej Legia zwyciężyła Lechię Gdańsk 26-0 i w sobotę zmierzyli się w meczu o 5. miejsce z BBRC Łódź, zwyciężając 29-0.
przeczytaj więcej o: ,

Komentarze: (2)

Krzysztof, 08.07.2017 19:04 - *.play-internet.pl

Brawo! Za rok będzie lepiej. Walczyć, trenować!

Markowiak, 10.07.2017 08:04 - *.jmdi.pl

Gratulacje !!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!