SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hugollek / Legionisci.com
fot. Hugollek / Legionisci.com
Sobota, 11 listopada 2017 r. godz. 19:28

Siatkówka: AZS UWM Olsztyn 0-3 Legia Warszawa

Woytek, źródło: Legionisci.com

W meczu 8. kolejki II ligi siatkówki Legia Warszawa wygrała na wyjeździe z AZS UWM Olsztyn 3-0. Wyniki poszczególnych setów: 22-25, 22-25, 25-27. Kolejne spotkanie "Wojskowi" rozegrają za dwa tygodnie z Metrem Warszawa. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Siatkówka.


przeczytaj więcej o: , ,

Komentarze: (1)

Czak Moslej 57, 12.11.2017 19:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo , ekstra ! Komplet , ful , git ! Bardzo ładnie , ale się wzieliście do roboty . Chyba wchodzimy na wyższe obroty , co ? I o to chodzi (L) .

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!