SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Daniel Kołodziejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
Piątek, 29 grudnia 2017 r. godz. 08:54

Kołodziejczyk: Nasza gra przypomina sinusoidę

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Naszą poważną przypadłość stanowią tie-breaki. Nasza gra cały czas faluje, nie potrafimy znaleźć równego tempa przez całe spotkanie i stąd wyniki, jakie osiągamy. Jest to swego rodzaju sinusoida, niezbyt korzystna dla nas. Męczymy się, tracimy punkty, a zdecydowanie powinniśmy zasługiwać na zwycięstwa z kompletem punktów - mówi trener siatkarzy Daniel Kołodziejczyk.

- Mecz z Augustowem był bardzo słabym spotkaniem w naszym wykonaniu. Gospodarze wykorzystali naszą gorszą dyspozycję i wygrali 3-2 przy minimalnej – moim zdaniem – pomocy sędziów, przez co stary, 2017 rok kończymy porażką i w nie najlepszych humorach. Liczyliśmy na komplet punktów. Na wyjeździe w drugiej kolejce pierwszej rundy przegraliśmy 2-3 i już wtedy uważaliśmy, że nie był to dla nas korzystny wynik. Mieliśmy nadzieję, że gdy koledzy z UKS Centrum przyjadą do Warszawy, to się im zrewanżujemy, wygrywając za trzy punkty. Niestety, to ponownie zespół z Augustowa mógł cieszyć się ze zwycięstwa 3-2. Jest mi niezmiernie przykro i czuję żal.

- W związku z okresem świąteczno-noworocznym chciałbym życzyć kibicom zadowolenia z postawy i wyników naszej drużyny, a zawodnikom – zdrowia, ponieważ nie wszystkim ono dopisuje; niektórzy grają po kontuzjach, inni są w trakcie leczenia; a także ustabilizowania formy, co stanowi klucz i priorytet na ten nowy, 2018 rok.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!