SiatkówkaHokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Wtorek, 9 stycznia 2018 r. godz. 17:16

Sęk: Gra wyglądała jak szarpana

Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Wygraliśmy za trzy punkty i to chyba jedyny pozytyw tego meczu. Mało brakowało, a musiałby się odbyć tie-break, przez który kolejny raz zgubilibyśmy punkty. Przespaliśmy początek spotkania, przez co przeciwnicy zyskali pewność siebie i nie daliśmy już rady ich dogonić w pierwszym secie. Kolejne odsłony rywalizacji to „szarpana” gra zarówno z jednej, jak i z drugiej strony - powiedział po meczu Paweł Sęk.

- Zagraliśmy bardzo słabo na zagrywce, z kolei drużynie Czołgu AZS UW ten element wychodził bardzo dobrze, co w znacznym stopniu utrudniło nam wygraną w tym meczu - dodał zawodnik.

Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


lub wykorzystaj

treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!