Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka

Sezon 2017/2018 > Ekstraklasa

 

Tu znajdziecie aktualną listę strzelców ekstraklasy 2017/18. Wszyscy strzelcy Legii są wyróżnieni. Stan po 31. kolejce.

 

 

21 - Igor Angulo (Górnik Zabrze), Carlitos (Wisła Kraków);

 

 

17 - Christian Gytkjær (Lech Poznań);

 

 

16 - Marco Paixão (Lechia Gdańsk), Krzysztof Piątek (Cracovia), Jakub Świerczok (Zagłębie Lubin);

 

 

14 - Marcin Robak (Śląsk Wrocław);

 

 

12 - Jarosław Niezgoda (Legia Warszawa);

 

 

9 - Adam Frączczak (Pogoń Szczecin), Flávio Paixão (Lechia Gdańsk);

 

 

8 - Kasper Hämäläinen (Legia Warszawa), Damian Kądzior (Górnik Zabrze), Michal Papadopulos (Piast Gliwice), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia);

 

 

7 - Goran Cvijanović (Korona Kielce), Jesús Imaz (Wisła Kraków), Nika Kaczarawa (Korona Kielce), Aleksandyr Kolew (Sandecja Nowy Sącz), Arvydas Novikovas (Jagiellonia Białystok);

 

 

6 - Michał Helik (Cracovia), José Kanté (Wisła Płock), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Łukasz Piątek (Termalica Nieciecza), Łukasz Trałka (Lech Poznań), Nico Varela (Wisła Płock), Mateusz Wieteska (Górnik Zabrze);

 

 

5 - Spas Delew (Pogoń Szczecin), Javi Hernández (Cracovia), Darko Jevtić (Lech Poznań), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Maciej Makuszewski (Lech Poznań), Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Martin Pospíšil (Jagiellonia Białystok), Filip Starzyński (Zagłębie Lubin), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok);

 

 

4 - Piotr Celeban (Śląsk Wrocław), Przemysław Frankowski (Jagiellonia Białystok), Ivan Jukić (Korona Kielce), Rubén Jurado (Arka Gdynia), Jakub Mareš (Zagłębie Lubin), Róbert Pich (Śląsk Wrocław), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Łukasz Sekulski (Jagiellonia Białystok), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Samuel Štefánik (Termalica Nieciecza), Semir Štilić (Wisła Płock), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Damian Szymański (Wisła Płock), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze);

 

 

3 - Kamil Biliński (Wisła Płock), Adam Buksa (Zagłębie Lubin 1, Pogoń Szczecin 2), Fedor Černych (Jagiellonia Białystok), Emir Dilaver (Lech Poznań), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Maciej Gajos (Lech Poznań), Roman Gergel (Termalica Nieciecza), Guilherme (Legia Warszawa), Kamil Jóźwiak (Lech Poznań), Michał Koj (Górnik Zabrze), Bartłomiej Pawłowski (Zagłębie Lubin), Szymon Pawłowski (Termalica Nieciecza), Sławomir Peszko (Lechia Gdańsk), Jakub Piotrowski (Pogoń Szczecin), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Arkadiusz Reca (Wisła Płock), Bartosz Rymaniak (Korona Kielce), Elia Soriano (Korona Kielce), Mateusz Szczepaniak (Piast Gliwice), Joel Valencia (Piast Gliwice), Marcin Warcholak (Arka Gdynia), Damian Zbozień (Arka Gdynia), Sergei Zenjov (Cracovia);

 

 

2 -Nabil Aankour (Korona Kielce), Karol Angielski (Piast Gliwice), Zoran Arsenić (Wisła Kraków), Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk), Jakub Bartkowski (Wisła Kraków), Roman Bezjak (Jagiellonia Białystok), Rafał Boguski (Wisła Kraków), Petar Brlek (Wisła Kraków), Martin Bukata (Piast Gliwice), Damian Byrtek (Wisła Płock), Marcin Cebula (Korona Kielce), Mateusz Cetnarski (Sandecja Nowy Sącz), Adrian Danek (Sandecja Nowy Sącz), Milan Dimun (Cracovia), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin), Matic Fink (Cracovia), Dariusz Formella (Pogoń Szczecin), Dominik Furman (Wisła Płock), Maciej Górski (Korona Kielce), Dávid Guba (Termalica Nieciecza), Ádám Gyurcsó (Pogoń Szczecin), Gabriel Iancu (Termalica Nieciecza), Maciej Jankowski (Piast Gliwice), Vlastimir Jovanović (Termalica Nieciecza), Jakub Kosecki (Śląsk Wrocław), Siergiej Kriwiec (Arka Gdynia), Patryk Kun (Arka Gdynia), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Igor Łasicki (Wisła Płock), Radosław Majewski (Lech Poznań), Adam Marciniak (Arka Gdynia), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Thibault Moulin (Legia Warszawa), Mateusz Możdżeń (Korona Kielce), Martin Nešpor (Zagłębie Lubin), João Oliveira (Lechia Gdańsk), Mateusz Piątkowski (Wisła Płock), Armando Sadiku (Legia Warszawa), Mario Šitum (Lech Poznań), Sebastian Szymański (Legia Warszawa), Patryk Tuszyński (Zagłębie Lubin), Alan Uryga (Wisła Płock), Piotr Wlazło (Jagiellonia Białystok), Rafał Wolsztyński (Górnik Zabrze), Saša Živec (Piast Gliwice), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze);

 

 

1 - Gerard Badía (Piast Gliwice), Romário Baldé (Lechia Gdańsk), Saša Balić (Zagłębie Lubin), Josip Barišić (Piast Gliwice), Jakub Bartosz (Wisła Kraków), Nicki Bille Nielsen (Lech Poznań), Andrij Bohdanow (Arka Gdynia), Łukasz Broź (Legia Warszawa), Łukasz Burliga (Jagiellonia Białystok), Ołeksij Chobłenko (Lech Poznań), Mateusz Cholewiak (Śląsk Wrocław), Adam Chrzanowski (Lechia Gdańsk), Miroslav Čovilo (Cracovia), Alan Czerwiński (Zagłębie Lubin), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Maciej Dąbrowski (Legia Warszawa), Radek Dejmek (Korona Kielce), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce), Ołeksij Dytiatjew (Cracovia), Patryk Dziczek (Piast Gliwice), Enrique Esqueda (Arka Gdynia), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Vladislavs Gutkovskis (Termalica Nieciecza), Tibor Halilović (Wisła Kraków), Tomasz Hołota (Pogoń Szczecin), Jarosław Jach (Zagłębie Lubin), Filip Jagiełło (Zagłębie Lubin), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Ken Kallaste (Korona Kielce), Sanel Kapidžić (Korona Kielce), Łukasz Kosakiewicz (Korona Kielce), Miloš Krasić (Lechia Gdańsk), Jarosław Kubicki (Zagłębie Lubin), Bartosz Kwiecień (Jagiellonia Białystok), Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia), Łukasz Madej (Śląsk Wrocław), Mateusz Mak (Piast Gliwice), Michał Mak (Śląsk Wrocław), Vitalijs Maksimenko (Termalica Nieciecza), Piotr Malarczyk (Cracovia), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Mateusz Matras (Lechia Gdańsk), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Kamil Mazek (Zagłębie Lubin), Krzysztof Mączyński (Legia Warszawa), Konrad Michalak (Wisła Płock), Nemanja Mitrović (Jagiellonia Białystok), Patrik Mráz (Sandecja Nowy Sącz), Dominik Nagy (Legia Warszawa), Michał Nalepa (Arka Gdynia), David Niepsuj (Pogoń Szczecin), Ricardo Nunes (Pogoń Szczecin), Cristian Pasquato (Legia Warszawa), Víctor Pérez (Wisła Kraków), Grzegorz Piesio (Arka Gdynia), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza), Miroslav Radović (Legia Warszawa), Deniss Rakels (Cracovia), Morten Rasmussen (Pogoń Szczecin), William Remy (Legia Warszawa), Sebastian Rudol (Pogoń Szczecin), Aleksandar Sedlar (Piast Gliwice), Michal Sipľak (Cracovia), Kamil Słaby (Termalica Nieciecza), Simeon Sławczew (Lechia Gdańsk), Bartosz Szeliga (Termalica Nieciecza), Bartosz Śpiączka (Termalica Nieciecza), Igor Tarasovs (Śląsk Wrocław), Joona Toivio (Termalica Nieciecza), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice), Fran Velez (Wisła Kraków), Marko Vesović (Legia Warszawa), Steven Vitória (Lechia Gdańsk), Stojan Vranješ (Piast Gliwice), Marcin Wasilewski (Wisła Kraków), Mateusz Wdowiak (Cracovia), Kamil Wojtkowski (Wisła Kraków), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Jakub Wójcicki (Jagiellonia Białystok), Luka Zarandia (Arka Gdynia), Łukasz Zwoliński (Pogoń Szczecin);

 

 

samobójcze - Błażej Augustyn (Lechia Gdańsk dla Jagiellonii), Adrian Basta (Sandecja Nowy Sącz dla Termalici), Tomasz Cywka (Wisła Kraków dla Wisły Płock), Jakub Czerwiński (Legia Warszawa dla Wisły Płock), Elhadji Pape Diaw (Korona Kielce dla Sandecji), Emir Dilaver (Lech Poznań dla Lechii), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin dla Cracovii), Lasza Dwali (Pogoń Szczecin dla Legii), Iván González (Wisła Kraków dla Górnika), Guilherme (Jaagiellonia Białystok dla Piasta), Robert Gumny (Lech Poznań dla Korony), Michał Helik (Cracovia dla Lechii), Ken Kallaste (Korona Kielce dla Jagiellonii), Meik Karwot (Górnik Zabrze dla Cracovii), Adnan Kovačević (Korona Kielce dla Termaliki), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze dla Korony), Lasse Nielsen (Lech Poznań dla Termaliki), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz dla Pogoni), Artem Putiwcew (Termalica Nieciecza dla Lecha), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia dla Pogoni), Piotr Wlazło (Jagiellonia Białystok dla Arki oraz Górnika);

 

 

 

 


Terminarz Legii

Sprawdź rozkład meczów Legii w sezonie 2017/2018... wejdź

Terminarz i wyniki Pucharu Polski:

Sprawdź wyniki rozgrywek o Puchar Polski w sezonie 2017/2018... wejdź